Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Titania

[1333] Pytanie na dziś

Recommended Posts

• Donor
  • Popular Post

Jak byłem młody to schowałem babci portfel a ta cały dzień szukała go po mieście i latała blokować karty.

• Haha 11

• Deserved

Może i nie żart, ale jak byłam mała z rodzeństwem, będąc pod opieką babci i mając zaledwie ok 3lat (ja) w śpiochach wyszliśmy na spacer. Trzymając się za rączki, całą trójką szliśmy środkiem ulicy. Do dziś pamiętam jak mama to opowiada, mówiąc że wracała wtedy z pracy i z daleka widziała nas, zastanawiając się czyje to dzieci tak same idą środkiem ulicy xD na jej nieszczęście to były jej.

Łoj, babcia miała grubą wojnę z mamą po tym :default_biggrin:

• Haha 4

• Moderator

Miałem około 7 lat, zamknąłem drzwi do mieszkania i schowałem klucz. Przyszedł listonosz, drzwi zamknięte, mama pyta gdzie klucz, a ja ze stresu zapomniałem gdzie go wsadziłem i tak z 20-30 minut go szukaliśmy, a listonosz czekał na klatce :dog:

• Haha 6

Ktoś kiedyś dla żartu mnie popchnął jak miałem 7/8lat z 6,5/7metrow na beton

dla jego zdziwienia nic mi się nie stało

No ta tlumacz wszystko żartem zzz

• Like 2
  • Wow 1
  • I love it 1

• Deserved

Kiedyś schowałem tacie klucz od auta w samochodzie i zamknąłem drzwi, a okazało się, że był wciśnięty guzik, co zamyka drzwi i nie dało się całkiem otworzyć samochodu...:FeelsBadMan:

Z takiego żartu był porządny wpierdol :feelssadmann:

• Haha 6
  • Sad 1

• TeamSpeak 3 Owner

jak byłem mały gdy byłem z rodzicami w parku uciekłem z piaskownicy i schowałem się w domu w szafce. Rodzice dopiero mnie znaleźli jak babcia szła spać i chciała wyciągnąć piżamę do spania

• Like 1
  • Wow 2

• Deserved
14 godzin temu, Ejdrien. napisał:

Wyrządziłem swoim rodzicom i się urodziłem :KEKW:

W punkt

W moim przypadku na jednej z domówek znajomy dość porobiony %% usiadł na balustradzie od schodów i udawał że spada.

Debil faktycznie spadł , a gospodarz obwieścił to wesołym "ty. Michał się zj*bał ze schodów xD. Ale spokojnie nic mu nie jest. Już mu polaliśmy"

• Like 1
  • Haha 2

• Keeper CS2 5vs5 #2

Z opowieści rodziców uciekłam kiedyś podczas mszy księdzu pod sutannę :gr: jakoś 2 latka, w ogóle uciekinier mały byłam i na szelkach mnie zabierali na spacery. A z takich ostatnich to niechcący podbiłam kumpeli oko :gr: na małym afterku dwie kolezanki spały w salonie i nie  wiem co mi strzeliło ( :pijemy2::dogecool:) wskoczyłam na to łózko do nich i czołem uderzyłam w policzek kumpeli i kilka dni z takim limem pod okiem chodziła :gr: wypadki chodzą po ludziach ponoć xD

• Like 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.