Jump to content
Drako234

Odwołanie

Recommended Posts

Nick: Drako

Ilość Ostrzeżeń: 1

Sposób odrobienia: Chce się odwołać od warna, którego nałożył  @ dejmanoXD  24.05 o godz. 20:15 za prowokację. 
W regulaminie nie ma żadnej wzmianki o prowokacji. Nie dostałem żadnego upomnienia, tylko od razu +1. A status został ukryty i nawet nie mam jak sprawdzić co dokładnie tam napisałem.

• Legend

Nie musimy dawać żadnych upomnień, rejestracja = akceptacja regulaminu, czy tego chcesz czy nie.

Ty wszedłeś i z bomby zacząłeś prowokować ubt oraz administrację razem z "kolegą". Logiczne, że praktycznie wszędzie obrażanie jest zabronione, w wypowiedziach kultura musi być zachowana, dlatego dostałeś od razu warna.

image.png.e5ada4b5376c8bd7d9621d6877a13f50.png

Teraz czekaj na decyzję wyższej administracji. 

• Like 6

• Legend
Cytat

Kwestie, które nie zostały poruszone w regulaminie zostaną rozpatrzone indywidualnie przez Administrację.

Status został ukryty, ponieważ naruszał regulamin. Jeżeli wchodzisz na forum tylko po to, aby obrażać czy prowokować innych użytkowników, to taryfy ulgowej nie ma. Resztę wyjaśnił @ dejmanoXD

• Like 5
  • KAT 2

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.