Jump to content
×
×
 • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

dejmanoXD

Moderator

4,433 reputacja
 • Posts

  1,035
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Time Online

  32d 45m 6s
 • Donations

  55.00 PLN 
 • Posts

  1,035
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Pozostałe grupy

Właściciel Serwera Multi-Admin Donator V.I.P Typer

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 55.00 PLN!

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

dejmanoXD last won the day on October 17

dejmanoXD had the most liked content!

About dejmanoXD

 • Birthday 06/30/1999

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE #2

Kontakt

 • Steam
  /id/jakisdejman2

Recent Profile Visitors

9,712 profile views

dejmanoXD's Achievements

Veteran

Veteran (16/18)

 • It's hard to get out of here! Rare
 • 6 years with us Rare
 • A master of likes Rare
 • I'm developing Rare
 • I got faster! Rare

Recent Badges

4.4k

Reputation

 1. Wszystkie 24 drużyny, które pojadą do Szwecji na pierwszy duży turniej od ponad dwóch lat, są zapisane. Copenhagen Flames zapewniło sobie ostatnie miejsce na PGL Major Stockholm po zajęciu siódmego miejsca na IEM Fall Europe nad Fiendem i odmówieniu Bułgarom miejsca w turnieju za 2 miliony dolarów. Po wyczerpującym procesie kwalifikacyjnym, który przebiegał w sześciu regionach i zasadniczo rozpoczął się ponad półtora roku temu od pierwszego zestawu turniejów Regional Major Ranking, scena jest przygotowana na powrót CS:GO do największego i najbardziej prestiżowego konkursu na świecie! Duńczycy uzupełnili listę 24 drużyn, które wyruszą w podróż pod koniec października na pierwsze duże wydarzenie, które odbędzie się od czasu StarLadder Major ponad dwa lata temu i pierwszy turniej z dużą publicznością na żywo po rozpoczęciu pandemii covida. Brakuje tylko kilku wielkich nazwisk, a najbardziej znanymi zespołami, które przegapiły upragnione miejsce na Majorze, są OG, Complexity i fnatic. PGL Major Stockholm jest gotowy do wprowadzenia rywalizacji na ekrany 26 października. Oto lista 24 drużyn, które wystąpią w Sztokholmie na Majorze PGL, który odbędzie się w dniach 26 października – 7 listopada: Legendy: Etap pretendentów: Pierwszy raz na dużej scenie! Połowa graczy zakwalifikowanych (60) do Major PGL nigdy wcześniej nie brała udziału w Majorach.
 2. To co z tym elo? 

  1. Nomak

   Nomak

   Jest jak kutas, przy Tobie rośnie

  2. dejmanoXD

   dejmanoXD

   Jak mój skill w dżungli 

 3. Wygląda na to, że Duńczyk odejdzie z Complexity po wygaśnięciu umowy z organizacją. Kristian „⁠k0nfig⁠” Wienecke postanowił nie podpisywać się ponownie z Complexity, ponieważ jest bliski zakończenia przeprowadzki do Astralis, według Jaxona. Umowa Duńczyka z organizacją z Dallas wygasa podobno 1 stycznia 2022 roku. Raport pojawia się w Astralis w okresie przejściowym. Obecne kontrakty trzech z ich zawodników, Peter „⁠dupreeh⁠” Rasmussena, Andreasa „⁠Xyp9x⁠” Højsletha i Emila „⁠Magisk⁠” Reifa, a także trenera Danny’ego „⁠zonic⁠” Sørensena, wygasną pod koniec roku, plotki krążą wokół przyszłości duńskiej potęgi od miesięcy. W tej chwili duńska organizacja wydaje się mieć tylko trzech pozostałych członków zablokowanych do 2022 roku, w tym lidera gry Lukasa „⁠gla1ve⁠” Rossandera, który niedawno podpisał nowy trzyletni kontrakt z zespołem, Lucasem „⁠Bubzkji ⁠" Andersen i najnowszy członek Philip "⁠Lucky⁠" Ewald. Dalej podsycając plotki, Xyp9x niedawno wypowiedział się o swojej sytuacji i swojej przyszłości z Astralis po tym, jak usiadł poza fazą grupową ESL Pro League Season 14, aby zrobić miejsce dla Lucky'ego, mówiąc, że bada swoje opcje i że nic nie jest ustalone. k0nfig jest obecnie na zwolnieniu lekarskim w Complexity po tym, jak doznał kontuzji nadgarstka. Chociaż najnowsze aktualizacje sugerują, że jego powrót do zdrowia idzie dobrze, oczekuje się, że 24-latek nie będzie działał co najmniej do listopada po tym, jak Complexity podpisało Marcelo „⁠coldzera⁠” Davida jako jego zastępcę na nadchodzące wydarzenia, w tym BLAST Premier Fall Grupy, IEM Fall i PGL Major Stockholm, jeśli drużyna się zakwalifikuje. Odejście k0nfiga może otworzyć możliwość dla brazylijskiego gwiazdora na stałe utrzymanie swojego miejsca w drużynie poza dotychczasową umową z organizacją. Nie ma co oszukiwać, Complexity straci bardzo dużo, k0nfig był ich najlepszym graczem, który robił niesamowicie dużo miejsca pozostałym członkom z drużyny. Statystyki k0nfiga w Complexity:
 4. Główna lokalizacja została potwierdzona po miesiącach niepewności, a PGL dąży teraz do zapełnienia Areny Avici. Aktualizacja: Major został przesunięty na początek 26 października. PGL ogłosiło, że nadchodzący Major odbędzie się w Sztokholmie w Szwecji, jak pierwotnie planowano. Potwierdzenie nadeszło po tym, jak szwedzki rząd ogłosił w zeszły wtorek, że jeszcze bardziej złagodzi ograniczenia związane z pandemią w kraju, usuwając ostatnią przeszkodę uniemożliwiającą przeprowadzenie Majora zgodnie z przeznaczeniem, a imprezy halowe mogą działać z pełną wydajnością od końca września. Organizatorzy turnieju rozpoczną sprzedaż biletów na imprezę o wartości 2 milionów dolarów 22 września i dążą do tego, aby podczas fazy play-off, która odbędzie się w dniach 4-7 listopada, zgromadzić pełną widownię w Avicii Arena mieszczącej około 14 000 miejsc. PGL Major Stockholm będzie świadkiem powrotu CS:GO do wydarzeń na żywo na dużą skalę po raz pierwszy od początku pandemii COVID-19 na początku 2020 roku. Będzie to pierwszy duży turniej od ponad dwóch lat, z poprzednim, StarLadder Major, odbył się we wrześniu 2019 r. w Berlinie. Ranking Regional Major określi 24 drużyny biorące udział w PGL Major Stockholm, przy czym Europa ma jedenaście miejsc, Ameryka Północna pięć, WNP pięć, a każda z Azji, Oceanii i Ameryki Południowej przyzna jedno miejsce. Klasyfikacja zostanie uzupełniona po zakończeniu ostatniego zestawu turniejów kwalifikacyjnych, które odbędą się pod szyldem IEM Fall między 29 września a 10 października. Turniej europejski będzie jedynym wydarzeniem RMR, które odbędzie się w sieci LAN, na jeszcze nieujawnioną lokalizację. Komu kibicujecie? Jestem pewien, że każdemu z Was brakowało wiwatów pochodzących z widowni.
 5. Brazylijska gwiazda ma podobno zastąpić Kristiana „⁠k0nfig⁠” Wienecke, podczas gdy Duńczyk kontynuuje powrót do zdrowia. Complexity wkrótce ogłosi podpisanie kontraktu z Marcelo „⁠coldzera⁠” Davidem, tak mówi raport Dexerto. Oczekuje się, że Brazylijczyk zajmie miejsce kontuzjowanego k0nfiga, który w dającej się przewidzieć przyszłości powinien pozostać w rekonwalescencji. Complexity spowoduje, że 26-latek powróci do działania po tym, jak przez ostatnie trzy miesiące siedział na ławce rezerwowych, decydując się odejść z FaZe w czerwcu, ze względu na słabe wyniki i rychłe wygaśnięcie jego umowy z organizacją. Nie jest jasne, jak długo coldzera pozostanie częścią zespołu, ponieważ prawdopodobnie zależy to od powrotu do zdrowia k0nfiga. Duńczyk ostatnio opublikował aktualizację mówiącą, że gips na jego ręce zostanie usunięty 15 września, po czym zostanie poddany rehabilitacji. Jeśli zostanie potwierdzony, skład Complexity z BLAST Premier Fall Groups wygląda tak: trener zwolnienie lekarskie 17.08.2021 We wtorek Complexity ogłosiło, że użyje zastępcy Kristiana „⁠k0nfig⁠” Wienecke podczas 14 sezonu ESL Pro League, ponieważ duński gracz zmaga się z kontuzją nadgarstka. k0nfig opublikował serię postów na Twitterze, aby dodać więcej szczegółów na temat swojej sytuacji, w których wyjaśnił, że złamał i zwichnął nadgarstek i że po operacji będzie musiał nosić opatrunek przez okres do sześciu tygodni. To ogłoszenie bardziej wydłuża czas nieobecności Duńczyka, ponieważ wydaje się, że k0nfig opuści znacznie ponad miesiąc rywalizacji, a nie tylko czas trwania ESL Pro League. Może to również wpłynąć na BLAST Premier Fall Groups, w których Complexity ma grać od 16 września. Zdjęcia dla ciekawskich, przed i po operacji: Życzymy dla Kristiana szybkiego powrotu do zdrowia!
 6. Które drużyny zdecydowały się do tej pory na zmiany podczas oficjalnej przerwy w turnieju? Oto lista, która będzie aktualizowana za każdym razem, gdy zostanie ogłoszony nowy ruch. Aktualizacja z 14 sierpnia: Od dawna znana turecka superdrużyna została ogłoszona jako Eternal Fire, a Issa „⁠ISSAA⁠” Murad został piątym graczem. Movistar Riders zdecydowali się przejść w hiszpański skład. Rasmus „⁠raalz⁠” Steensborg jako piąty gracz Sprout. Cwana podpisał skład byłego ALTERNATE ATTAX. Z innych wiadomości, Anonymo uzupełnił swój skład Piotrem „⁠blacktear5⁠” Kasińskim. Lyngby Vikings dodało Diona „⁠FASHR⁠” Derksena i Adama „⁠WolfY⁠” Anderssona. Aktualizacja z 11 sierpnia: fnatic zakończyło remont, podpisując kontrakt z Jamie „⁠keita⁠” Hallem jako nowym trenerem strategicznym. Peter „⁠stanislaw⁠” Jarguz tymczasowo odszedł z EG, a Damian „⁠daps⁠” Steele zastąpił go na EPL S14. Kolejne zmiany na niższym poziomie pojawiły się w GORILLAZ, PACT, Wiśle Kraków i ATK. Końcowe etapy przerwy w turnieju zbliżają się do nas za nieco ponad tydzień przed powrotem do akcji, gdy ESL Pro League rozpocznie się 16 sierpnia. Większość drużyn, które chciały wprowadzić poprawki do swoich składów poza sezonem letnim, już to zrobiły , co daje nam możliwość spojrzenia wstecz na ostatnie trzy tygodnie i sporządzenia listy zmian dla tych, którzy w przerwie nie interesowali się zbytnio esportem. fnatic: pierwsze pociągnie za spust fnatic przeniosło na ławkę rezerwowych Golden oraz JW, ogłaszają plany wejścia na arenę międzynarodową - ALEX, mezii dołącza do fnatic keita został trenerem strategicznym fnatic fnatic to jak dotąd jedyna duża marka, która wprowadziła wiele zmian w aktywnym składzie poza sezonem. Było nieuniknione, że organizacja postawi stopę po długiej suszy i serii odejść z ostatniego miejsca, a oni jako pierwsi pociągnęli za spust, gdy przegapili miejsce na IEM w Kolonii i rozpoczęli przerwę wcześniej niż inni . Astralis: Powrót do sześcioosobowego składu gla1ve podpisuje nową trzyletnią umowę Astralis reformuje sześcioosobowy skład z Lucky. Duńska potęga zapewniła swoim fanom trochę otuchy wcześniej w okresie poza sezonem, pośród plotek o rozpadzie zespołu, ogłaszając, że zatrzymają Lukasa „⁠gla1ve⁠” Rossandera przez kolejne trzy lata po tym, jak lider w grze podpisał nową umowę z organizacja, trwająca do 2024 roku. Kluczowe zmiany wciąż jednak wydają się być na kartach Astralis, ponieważ podpisali także 18-letniego Philipa „⁠Lucky⁠” Ewalda, aby rozwiązać problem snajpera drużyny, który nawiedzał zespół od czasu przeprowadzki Nicolai „⁠device” Reedtz do NIP. Ale kto zrobi krok w tył, aby zrobić miejsce dla najnowszego członka? Complexity: Heroiczna odbudowa Complexity rozstaje się z keita RUSH na ławce rezerwowych Complexity podpisuje kontrakt z es3tag Peacemaker ponownie łączy się z blameF oraz es3tag Wieści wyszły również z obozu Complexity, gdy drużyna prowadzona przez Benjamina „⁠blameF⁠” Bremera zakończyła sezon odpadnięciem na ostatnim miejscu na IEM w Kolonii. Wczesna eliminacja w turnieju finałowym przed przerwą była jedną z kilku w 2021 roku dla europejskiej drużyny, a biorąc pod uwagę ich najlepszy dotychczasowy wynik w tym roku, który zakończył się w pierwszej szóstce w 13. sezonie ESL Pro League, nie była to żadna niespodzianka kiedy zdecydowali się wprowadzić poprawki w składzie. Heroic: dramatyczna rozkłąka z HUNDEN Nicolai „⁠HUNDEN⁠” Petersen wydał oświadczenie pod koniec lipca, zaprzeczając zakulisowym zarzutom, że podzielił się książką strategiczną Heroic i twierdząc, że jedynym materiałem, o którym rozmawiał z kolegami z innych zespołów, były antystraty dla przeciwników . Zespół wkrótce podzielił się swoją opinią, zrywając więzi z trenerem i wszczynając przeciwko niemu postępowanie sądowe w wyniku wewnętrznego śledztwa, które rzekomo ujawniło, że 30-latek udostępnił poufne informacje z folder strategii zespołu z głównym konkurentem. Eternal Fire wraca do życia Turecka superdrużyna, o której krążyły plotki od tygodni, została w końcu ujawniona pod koniec sezonu. Nie było niespodzianką, że Özgür „⁠woxic⁠” Eker, Buğra „⁠Calyx⁠” Arkın, XANTARES i Ömer „⁠imoRR⁠” Karataş będą jego częścią, ale raporty różniły się, kto będzie piątym graczem. ISSAA zajął ostatnie miejsce na liście po tym, jak został zwolniony z kontraktu z OG, a kwintet założył własną organizację o nazwie Eternal Fire. Trochę innych spoza pierwszej 30 Sprout przeniosło denis'a na ławkę rezerwowych ptr odchodzi na emeryturę junior zastępuje ptr w Bad News Bears Movistar Riders zwalnia shokz, steel na ławce rezerwowych cajunb o podstawowych zmianach w AGF Lista transferowa całego składu Nordavind MAD Lions przeniosi SPELLAN na ławkę rezerwowych reatz dołącza do PACT, Sobol powraca ATK dodaje motm na próbę xfl0ud opuszcza GORILLAZ phr zastępuje ponczek w Wiśle Kraków Anonymo przypisuje blacktear5 jako piątego zawodnika Lyngby Vikings podpisują FASHR oraz WolfY na próbę
 7. Dajcie znać w komentarzu, czy pasuje Wam aktualna forma, co do poprawki, a może wolicie stary styl newsów?
 8. Przybycie 25-latka stworzyło duński rdzeń pod amerykańską marką. Complexity zakończyło podpisywanie kontraktu z Patricka„⁠es3tag⁠” Hansen, ogłosiła organizacja północnoamerykańska. 25-latek dołącza do zespołu Benjamina „⁠blameF⁠” Bremera na darmowym transferze po tym, jak został zwolniony z Cloud9, gdzie spędził ostatnie cztery miesiące na ławce. Były członek Heroic i Astralis zastępuje 27-letniego amerykańskiego gracza Williama „⁠RUSH⁠” Wierzbę w aktywnym składzie. Tydzień temu, w czwartek, rozstali się z trenerem, oznacza to drugą zmianę w drużynie Complexity w ciągu ostatniego tygodnia po tym, jak rozstali się z Jamie "keita" Hall. „Mieliśmy oko na es3tag od dłuższego czasu, ponieważ jest on oczywiście niesamowitym graczem” – powiedział HLTV.org dyrektor generalny Complexity, Jason Lake. „Ponadto wierzę, że jego etyka pracy, postawa i znajomość gry pomogą przenieść ten skład na wyższy poziom, do którego należy. Jestem niezwykle podekscytowany, mogąc powitać go w Złożoności rodzina." Wraz z jego dodaniem, Complexity ma nadzieję, że znajdą lepszą formę po tym, jak wielonarodowa drużyna walczyła o głębokie biegi, ostatnio zajmując ostatnie miejsce w głównym wydarzeniu IEM w Kolonii po przegranej z G2 i Virtus.pro w fazie grupowej. es3tag powraca do aktywności po raz pierwszy, odkąd Cloud9 postanowił zawiesić swój oddział CS:GO w marcu po w dużej mierze nieudanej pięciomiesięcznej serii z zespołem utworzonym przez ówczesnego dyrektora generalnego Henry'ego „HenryG” Greera. Duńczyk był ostatnim członkiem tej listy, który został zwolniony przez organizację z Los Angeles, ponad trzy miesiące po tym, jak każdy z jego byłych kolegów z drużyny został zwolniony lub przeniesiony do dywizji VALORANT. W Complexity, es3tag ponownie odbuduje więzi z blameF po tym, jak duet grał razem w Heroic przez większą część w 2019 roku i osiągnął przyzwoite wyniki, w szczególności plasując się w pierwszej ósemce w dwóch kolejnych dużych wydarzeniach, finałach 9 sezonu ESL Pro League i ESL One Kolonia. Większość składu Complexity to teraz duński po ruchu z ich strony i wygląda następująco: CIEKAWOSTKI: RUSH w barwach Complexity wygrał sześć turniejów: 1. miejsce - Home Sweet Home: Week 3 1. miejsce - Home Sweet Home: Week 4 1. miejsce - Home Sweet Home: Week 6 1. miejsce - Home Sweet Home: Week 7 1. miejsce - Spring Sweet Spring Season 3 1. miejsce - BLAST Premier: Spring 2020 European Finals Statystyki grania RUSHA w Complexity:
 9. Mistrzowska klasa występu sprawiła, że Ukrainiec zdobył swój czwarty medal MVP 2021 roku. Aleksandr „⁠s1mple⁠” Kostyliev zdobył nagrodę najbardziej wartościowego gracza od HLTV i Bitskins.com na IEM Cologne po tym, jak poprowadził Natus Vincere do tytułu w turnieju z 1 milionem dolarów w przerażającej formie. Nie było wątpliwości, że nikt inny jak 23-letnia megagwiazda zapewni sobie indywidualne wyróżnienie przed finałem do najlepszych z pięciu map przeciwko G2, ponieważ s1mple zmierzał do decydującego tytułu z oceną 1,56 rating po zwycięstwach nad Renegades, Vitality, Astralis i FaZe. Ostatecznie Ukraińca może pochwalić się oszałamiającymi liczbami w niemal każdej kategorii, jaką można sobie wyobrazić, uzyskując średnią ogólną ocenę 1,51 (#1), 0,96 zabitych na rundę (#1), 78,5% KAST (#1), 1,70 oceny wpływu na rundę (#1), 93,1 ADR (#2) i 0,54 zgonów na rundę (#3) na 14 mapach rozgrywanych w trakcie wydarzenia. Zamykając lukę w stosunku do Nicolaia „⁠device” Reedtza, który ma 18 na swoim koncie, s1mple zwiększył teraz swoją całkowitą liczbę MVP do 15 po zablokowaniu swojej czwartej indywidualnej nagrody w roku, będąc wcześniej najlepszym graczem BLAST Premier Global Final, DreamHack Masters Spring i StarLadder CIS RMR w 2021 roku. 2021 MVPs by HLTV.org NaVi zdemolowało Europę. Wygrali 15 z ostatnich 20 oficjalnych meczów. Co ciekawe, ekipa s1mpla w tym czasie przegrywała tylko z zespołami z regionu CIS. Ostatni raz NaVi uległo europejskiej drużynie na początku kwietnia podczas ESL Pro League. Zdodało zatrzymać ich tylko Complexity. PODSUMOWANIE/CIEKAWOSTKI: Najlepsi aimerzy na IEM COLOGNE B1T - 69,6% HS JACKZ - 67,9% HS SANJI - 62,2% HS YEKINDAR - 61,5% HS k0nfig - 61,5% HS Gracze którzy zdobyli ACE'A podczas IEM COLOGNE nexa (przeciwko NAVI) s1mple (przeciwko G2) broky (przeciwko Gambit) Bubzkji (przeciwko Virtus.pro) s1mple (przeciwko Astralis) s1mple (przeciwko Astralis) k1to (przeciwko Virtus.pro) ZywOo (przeciwko NAVI) tabseN (przeciwko Liquid) EliGE (przeciwko BIG) buster (przeciwko Complexity) Twistzz (przeciwko Astralis) Twistzz (przeciwko Astralis) s1mple (przeciwko Renegades) NiKo (przeciwko Complexity) blameF (przeciwko G2) Ax1Le (przeciwko mousesports) ropz (przeciwko Gambit) Bymas (przeciwko Gambit) Hobbit (przeciwko mousesports) dev1ce (przeciwko Liquid) Grim (przeciwko Ninjas in Pyjamas) s1mple z rekordem ACE'ÓW na jednym turnieju! Podczas meczu finałowego IEM Cologne s1mple ustanowił nowy rekord ace'ów na jednym turnieju. Do wczoraj żaden jeden gracz nie eliminował czterokrotnie w pojedynkę całej drużyny rywali podczas jednego i tego samego wydarzenia TIER 1. Ukrainiec eliminował piątkę przeciwników w jednej rundzie przecwiko Renegades, G2 oraz dwukrotnie przeciwko Astralis. GALERIA:
 10. gratulacje, jestem z Ciebie dumny, loversie :pepeClap:

 11. uwaga! szukam prawdziwej isis, ibff na zawsze💕😍😍❤️Nie zostawi po 5 min.😭😭😢❤️Mówi prawdę, nawet tą najgorszą😭💞❤️ Używa duuuużooo emoji😍😍😍😍 Piszemy codziennie dniami i nocami ❤️💞❤️ Nie ma 876728 innych ibff/isis 😭❤️😭❤️Nie obraża się o byle co 😭😢😘 Nie musi byc spotkania😍😘😘 Ogarnia skróty❤️❤️ ❤️❤️wiek 18-22😍 ❤️😍😍 Kocha mnie a ja ją/go 😍❤️❤️😍😘Wygląd się nie liczy💞💕😭💞💞Serio szukam takiej na zawszeee 😭❤️i duzioo emotek słodziki hihi i takieee taaaaaam aaaaaaaaaaaa😂😍doradza w różnych sprawach i w kwestiach a nie że rob co chcesz i wywalone 😂😂😂💖i oczywiście żeby zawsze były jakies tematy gadanko przez telaaa słodkie nicki 😂😍😚i na dobre i na złe trzymamy sie razeeem 😂💖😍i nie olewa jak inne osoby❤😔 ma tematy❤😔 pisze nie tylko czyta 💕😂😲😕👌💞

  1. Show previous comments  5 more
  2. dejmanoXD

   dejmanoXD

   mmmm karcoczku pepe-Likes-LGBT.png

  3. po prostu kenszi

   po prostu kenszi

   Karcok chętny

  4. Titania

   Titania

   Zmień dillera, bo jakiś pan się zainteresuje i odbytu do świąt nie załatasz 

 12. kolejny talent z vacbanem :PepeF:

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.