Jump to content
Marcivn

Odwołanie od Bana

Recommended Posts

Nick z TS3: 😈Marcin😈 #6

Nick admina banującego: Gosia

Data:  07.05.2022              

Opis sytuacji: siedziałem z chopaki sobie gadaliśmy normalnie i dostałem bana nagle za prowokacje 

• Haha 1

• Head Admin
  • Popular Post

Nagle dostałeś bana za prowokacje, zapomniałeś dodać, że jeszcze za niewinność. 

Zostałam poinformowana o całej sprawie, po czym zobaczyłam na Wasz kanał, a tam niespodzianka: 

Brak opisu.

Czytać każdy potrafi co jest po hasztagu. Jeżeli mówisz, że to nie jest prowokacja z Twojej strony, to raczej nie ma co się odwoływać. Zamiast przeprosić @ visca , to wolisz iść w zaparte, że właściwie to nic złego nie zrobiłeś. 

Otrzymałeś ode mnie bana na 1 dzień, ponieważ obraziłeś Opiekuna tego serwera, dodatkowo w 7 osób najeżdżacie na 1, faktycznie eleganckie zachowanie. Nie ma to jak grupowo śmiać się i obrażać drugiego człowieka. 

Jeszcze tylko tak nadmienię, że jeżeli faktycznie nie miałeś nic na sumieniu, to dlaczego w popłochu zmieniałeś nick, gdy Was banowaliśmy? 

image.png

Nie interesują mnie Wasze prywatne zatargi, na TS'ie ma być spokój - a robicie to wszystko jeszcze w momencie, gdy na serwerze jest Opiekun TS i Administrator forum, kapelusz z głowy.

Temat blokuję. Osoby zajmujące się tym będą mogły i tak odpowiedzieć. 

• Like 9
  • KAT 2
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.