Jump to content

Odrzucone Podanie na admina FFA

Recommended Posts

Nick:∀matur pieseł
Imię: Bartek
Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a):https://www.gametracker.com/player/∀matur pieseł/145.239.237.104:27090/
Doświadczenie: Byłem adminem na innym serwerze i znam podstawowe komendy.
Znajomość sourcemoda [0/10]: 5/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?: tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  1-3 godz dziennie  , 2-5 godz w weekendzie 
Dlaczego Ty?: Znam podstawowe komendy, jestem kulturalna osobą , jeśli jest jakaś nowa osoba na serwerze i nie stosuje się do regulaminu serwera to próbuje temu zaradzić, jestem także aktywny w godzinach poranny jak i w godzinach wieczornych, oraz traktuje każdego tak samo.

Posiadasz mikrofon?: tak

Kontakt:https://steamcommunity.com/profiles/76561198978238611/    oraz discord: pieseł#0426
SID: STEAM_0:1:508986441

Posiadasz konto Prime?: tak
Akceptujesz regulamin admina?: tak
Akceptujesz regulamin serwera? tak

• Like 1
  • Thanks 1

Po kolei:

+/- GT piszesz, że możesz robić w tygodniu od 1 do 3 godzin, a w weekendy od 2 do 5 ja jakoś po twoim gametrackerze tego nie widzę jednak jakiś czas na nim spędzony masz 

- Wiek ja dalej jestem za podniesieniem średniej wieku adminów 

- Nigdy nie słyszałem żebyś był gdziekolwiek adminem ani nie widziałem jak na moje pisane po to by móc się dostać

+/- Zachowanie, co jakiś czas jednak pokazujesz, że masz mniej niż 15 lat

Ja jestem na NIE!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...