Jump to content

Szybka rekrutacja na Administratora BB

Recommended Posts

Wszystkie podania piszemy w tym temacie, chciałbym przyjąć plus minus 3 osoby, także zachęcam do składania podań i powodzenia ! :)

Wymagania:

Konto Prime

Mikrofon

Znajomość SM na podstawowym poziomie (+/- 3/10)

Schludne podanie

Wzór podania:

1. Nick z serwera:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Steam ID:
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera:
12. Linki do poprzednich podań:
13. Kontakt:
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ]

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ]

Stworzyłem nowy temat, stary się przejadł.

• Like 2
  • Haha 2
  • Super 1

1. Nick z serwera: DyvaneQ
2. Imię: Alan
3. Wiek: 15
4. Steam ID: STEAM_1:1:168955227
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/Dyvaneq💕/91.224.117.62:27135/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: tak ale nigdy na basebuilder bylem adminem na dr i only awp na innej sieci
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 5,1 
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4-5 godzin w tygodniu a w weekend 6-7 godzin
10. Posiadasz mikrofon?: tak 
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: oczywiscie 
12. Linki do poprzednich podań: nie posiadam
13. Kontakt: steam-discord-ts3 
14. Konto Prime?: tak

15. Blokada VAC?: nie

• Thanks 1
  • Zły 1
By zibo,

Odrzucam, nawet nie wypełniłeś wszystkich punktów. Następne podanie za 7 dni

1. Nick z serwera: d!ck3r
2. Imię: Alan
4. Steam ID: STEAM_1:1:441402763
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/d!ck3r/91.224.117.62:27135/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Bardzo duże , pełniłem wiele razy tą funkcję.
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 8
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Cześć mam na imię Alan i mam 15 lat pochodzę z woj. Lubuskiego. Lubię uprawiać sport i grać na komputerze. Gram

od dłuższego czasu na serwerze BaseBuilder i mi się spodobał , gdyż są gracze którzy nie przestrzegają regulaminu na przykład blokują innym graczom kampy oraz wyzywają innych graczy. Chciałbym temu zapobiec żeby innym graczom się lepiej i przyjemniej grało.
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Bardzo dużo dziennie po 2-3h
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Oczywiście
13. Kontakt: FORUM / STEAM / GG
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] TAK

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] NIE

• Haha 1
  • Super 1
By zibo,

Przyjęty

By zibo,

Btw taki sam nick na forum jak w grze!

1. Nick z serwera: Levi
2. Imię: Kacper
4. Steam ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198968566078/
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/Levi/91.224.117.62:27135/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: mam niewielkie ale zawsze wszystkiego można się nauczyć
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 7 
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Myślę że nadaję się na admina ponieważ mam dojrzały głos nie jestem toxic pomagam innym graczom w problemach mam kanał na yt i nagrywam różne poradniki na tym serverze jak wejść do różnych baz ale też pisze podanie dlatego że gram bardzo często na tym serverze i jestem w toptime 5 i gdy gram rzadko widzę jakiegoś admina a jak już widzę to jest to moe. 
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: w tygodniu 3 h a w weekendy 5-8 h
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: tak akceptuję
12. Linki do poprzednich podań: Nie mogę podać ponieważ podanie pisałem w temacie Tickera 
13. Kontakt: steam skype ts3 discord
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] nie

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] nie 

By zibo,

Odrzucam

1. Nick z serwera: kdrr to własnie ten bóg 
2. Imię: Dawid
4. Steam ID: STEAM_0:1:157186482
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/Kdrr to własnie ten bóg/91.224.117.62:27135/ Nicki ciągle zmieniam. Ale mam z 5godzin 
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Kiedyś admin na bb sloneczny 
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 7/10
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Siema. Jestem Dawid. Dlaczego ja miałbym zostać adminem, myślę ze dam sobie radę jako admin, a jak widać na serwerze jest trochę rozpierdol. Przez te 5h nie widziałem żadnego admina. 
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  1-2 
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Tak 
12. Linki do poprzednich podań: brak 
13. Kontakt:  DC/TS3/STEAM
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Nie

By zibo,

230 minut ? Nie żartujmy sobie

1. Nick z serwera: Japoniec ッ
2. Imię: Damian
4. Steam ID: STEAM_1:1:507369749
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.62:27135/top_players/?query=Japoniec+ッ [ trochę mało ale do nadrobienia ]
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Jestem adminem na tutejszym serwerze dr a tak ogolnie to mialem z 3 / 4 razy admina 2 lata temu 
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 6,7/10
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Myślę że sprawdziłbym się na tym stanowisku ponieważ jestem często gdy nie ma admina i widzę jak ktoś łamie regulamin itd, poprostu chcę pomóc  w utrzymaniu porządku na serwerze. A teraz coś o mnie jestem Damian pochodzę z Wadowic ( kremówki op ) mam 15 lat uczęszczam do zawodówki, kierunek Mechanik pojazdów samochodowych, jestem gruby bo why not, troche leniuszek, lubię kontakty ze starszymi ludźmi oraz z młodszymi więc nie widzę problemów ze mną. Trochę wulgarny ale to jest do ogarnięcia, lubię grać w piłkę ręczną, wyciskać na ławeczce i grać w komputer. Mam trochę zrytą psychę ponieważ ostatnio jeden z moich rodziców odszedł do nieba i niestety jestem bardzo wrażliwy na tym punkcie i łatwo mogę mieć ataki myśli samobójczych ale nie powinieniem raczej się tym żalić na serwerze więc luz. To chyba tyle :)
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: różnie bywa, nawet do 4h dziennie 
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] tak
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: tak
12. Linki do poprzednich podań: Pierwszy raz piszę podanie na admina BB
13. Kontakt: fb, steam
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] tak

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] nie

• Like 2
  • Zły 1
  • Uwielbiam 1
By zibo,

Przyjmuję

1. Nick z serwera:  To nie kdrr
2. Imię: Dawid
4. Steam ID: STEAM_0:1:157186482
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/To nie kdrr/91.224.117.62:27135/   ,    https://www.gametracker.com/player/Kdrr to własnie ten bóg/91.224.117.62:27135/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Kiedyś admin na bb sloneczny 
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Siema. Jestem Dawid. Dlaczego ja miałbym zostać adminem, myślę ze dam sobie radę jako admin, a  na serwerze gra jeden admin Moe, który nie będzie grał 24/7 i pilnował celi  lub, żeby nie blokowali kamp/respa.
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:   To, zależy ale postaram się dziennie zagrać chociaż 2-3 h. 
12. Linki do poprzednich podań: brak 
13. Kontakt:  DC/TS3/STEAM
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Nie

@ zibo @ Dudnes

• Super 1
  • Uwielbiam 1
By zibo,

Przyjęty na okres próbny zgłoś się pw

1. Nick z serwera: WilczeQ1st
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 23
4. Steam ID: STEAM_1:0:26497603
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/WilczeQ1st/91.224.117.62:27135/ (+/- 60 min)
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem głównie adminem serwerów na CS 1.6
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): X, wystarczy nauczyć się komend + jeden bind. Zwykła klikanka
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Argument 1 : Bo jest nabór ; Argument 2 : Bo składam podanie; Argument 3 : Bo chcę zmienić to, jak funkcjonuje ten serwer (o tym napiszę na samym dole)
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Tyle ile będę chciał. Głównie w porach wieczornych 22+, poświęcałbym od 2 - 4 godzin 
10. Posiadasz mikrofon?: Tak
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: I tu jest problem, moi mili. Na serwerze nie ma NIC o regulaminie. Jest samowolka, nie podoba mi się, STRASZNIE nie podoba mi się łamanie zasad. Serwer jest fajny, ma dużo ciekawych pluginów. Na BaseBuilderze grałem jeszcze za czasów 1.6, to co tu jest, to niezły upgrade. !rpg, kolory, zablokowana możliwość podkradania bloków, spoko. (tak, akceptuje regulamin)
12. Linki do poprzednich podań: Nie składałem
13. Kontakt: Telefonu nie podam, facebooka też. Mój nr. gg 10981945 , mój steam znajdziecie na profilu. Na razie tyle oferuję w kwestii kontaktu
14. Konto Prime?: Tak

15. Blokada VAC?: NIE

Słuchajcie, mam duży staż jeżeli chodzi o zabawę w serwerownie itd. Nie powiem, że te które miałem, w których pomagałem, w których uczestniczyłem były większe, bo nie były. Wiem, że moje podanie na 90% zostanie odrzucone - spoko, całkowicie to rozumiem. To podanie ma przede wszystkim obudzić obecną administrację, by ktoś ogarniał ten burdel... A, no i naprawdę.. Wrzućcie coś takiego jak !regulamin, bo na razie każdy robi co chce. Dziękuję.

By zibo,

Póki co odrzucam, pograj trochę i złóż podanie na nowo

Nick z serwera:GrudziX
2. Imię:Kamil
3. Wiek:13,5
4. Steam ID:STEAM_0:1:536934729
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):https://www.gametracker.com/player/GrudziX/91.224.117.62:27135/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:Nie byłem adminem na serwerach bb ale ogarniam
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):9
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Czesc mam na imie kamil nie jestem toksyczny w sposób innych graczy adminem chcialbym zostac poniewaz nie którzy admini ne potrafią uspokoić innych graczy a chciałem im w tym pomoc.
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:w tygodniu 3-5 godz w weekend 4-7
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]TAK
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera:Jasne
12. Linki do poprzednich podań:Nie posiadam
13. Kontakt:Discord,TS3,SNAPCHAT,INSTAGRAM,FB,STEAM
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ]NIE

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ]NIE

By happy.,

Odrzucam.

1. Nick z serwera:Puta, Pablo Escobar , PrzemoZeSłońca
2. Imię:Jakub
3. Wiek:17
4. Steam ID: STEAM_1:1:529079091
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/Puta/91.224.117.62:27135/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:Może nie byłem adminem na BB ale byłem adminem na FFA ale doświadczenie jakieś posiadam
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):6/10
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Witam, Jestem Jakub. Dlaczego ja miałbym zostać adminem myślę że podołałbym temu zadaniu gdyż nie jest ono jakieś bardzo skomplikowane posiadam długi staż na serverach bb przyglądałem się wielu administratorom i wiem jak działać.Jestem pomocny nawet teraz jak nie mam admina i kiedy wbijała jakaś świeża‌ osoba i zadaje pytania na temat tego servera starałem się odpowiedzieć jak najlepiej.Chciałbym także  zostać adminem z tego względu iż chciałbym ukrócić takie zachowania jak:  blokowanie respa, graczy, przeszkadzanie innym graczom,wyzywania się na serverze,łamanie regulaminu.
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4h dziennie szczerze to potrafię bardzo długo przesiadywać na tego typu serwerach
12. Linki do poprzednich podań: --------
13. Kontakt: ts/ds/snap/steam
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Niestety tak 3 lata temu https://steamcommunity.com/profiles/76561198317470730

@ zibo @ Dudnes

• Like 2
  • Uwielbiam 2
By zibo,

Przyjmuję, okres próbny 7dni napisz PW

Nick z serwera:GrudziX
2. Imię:Kamil
3. Wiek:13,5
4. Steam ID:STEAM_0:1:536934729
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):https://www.gametracker.com/player/GrudziX/91.224.117.62:27135/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:Nie byłem adminem na serwerach bb ale ogarniam
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):9
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Czesc mam na imie kamil nie jestem toksyczny w sposób innych graczy adminem chcialbym zostac poniewaz nie którzy admini ne potrafią uspokoić innych graczy a chciałem im w tym pomoc.
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:w tygodniu 3-5 godz w weekend 4-7
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]TAK
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera:Jasne
12. Linki do poprzednich podań:Nie posiadam
13. Kontakt:Discord,TS3,SNAPCHAT,INSTAGRAM,FB,STEAM
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ]TAK DZISIAJ KUPIONY :)

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ]NIE

By zibo,

Podanie raz na 7 dni :)

1. Nick z serwera:  A🔥L🔥P🔥A🔥K🔥A
2. Imię: Ola
3. Wiek: 17 
4. Steam ID: STEAM_1:0:536694506
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):  https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.62:27135/top_players/?query=A🔥L🔥P🔥A🔥K🔥A
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Nie, będzie to mój pierwszy raz, ale nieraz przygladałam się pracy obecnych administratorów, więc wiem jak mam postępować z graczami. 
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Chciałabym zostać adminem z tego względu, że na serwerze często jest łamany regulamin coo też psuje to grę innym graczom. Jestem osobą nietoksyczną, podczas gry upominam innych graczy o kulturę, informuję administrację o łamaniu regulaminu. Jeśli ktoś się "pruje" to nie reaguje krzykiem ani żadnymi odzywkami/obelgami.  Staram się zachować na serwerze miłą atmosferę ^-^  Jestem lubiana na serwerze i dużo osób mnie już poznało i myślę , że dzięki kolejnemu adminowi,* dodatkowo jestem aktywna. 

damy radę dotrzeć do większej ilości graczy na serwerze i sprawić aby zapraszali innych na serwer. :)  Również jeżeli ktoś pyta o jakieś niezrozumiałe rzeczy, to jeśli znam odpowiedź to tłumaczę co i jak. 
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 3-5 h dziennie. 
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK, sprawny
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuję regulamin serwera.
13. Kontakt: TS3, DC, STEAM, FB, GG 
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Nie. 

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Nie. 

• Like 2
  • Uwielbiam 2
By zibo,

Przyjmuję, próba 7 dni, napisz PW

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...