Skocz do zawartości

zibo

Opiekun Serwera

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

Reputacja

181 Wszechwiedzący

1 obserwujący

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pacanów
 • Serwer
  [CSGO] BaseBuilder
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo

Ostatnio na profilu byli

428 wyświetleń profilu
 1. Szybka rekrutacja zostaje zamknięta na chwilę obecną! Wracamy do składania podań w formie normalnej. https://katujemy.eu/forum/956-podanie-na-admina/
 2. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Plugin nie zostanie usunięty, BHopa nawet na tym pluginie dużo osób nie potrafi ;)
 5. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Ta umiejętność to fajny dodatek nie ma co z tego rezygnować, ewentualnie jeśli jest opcja w jakiś sposób zmniejszyć tego animacje lub jakaś komenda która to zniweluje lecz efekt pozostanie. Czekamy na @ Dudnesco o tym powie :)
 11. Trzymajcie się! @ Meow.Zdrowia !
 12. Skarga została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. @ AlanYoutubeŚciągnąłem Ci bana, jeśli będziesz miał jakies pytania pisz pw.
 14. Wszystkie podania piszemy w tym temacie, chciałbym przyjąć plus minus 3 osoby, także zachęcam do składania podań i powodzenia ! :) Wymagania: Wiek: +16 Konto Prime Mikrofon Znajomość SM na podstawowym poziomie (+/- 3/10) Schludne podanie Wzór podania: 1. Nick z serwera: 2. Imię: 3. Wiek: 4. Steam ID: 5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): 6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: 7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: 9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] 11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: 12. Linki do poprzednich podań: 13. Kontakt: 14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] 15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Stworzyłem nowy temat, stary się przejadł.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...