Jump to content

zibo

Opiekun Serwera

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

Community Reputation

219 Bywalec

2 Followers

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pacanów
 • Serwer
  [CSGO] BaseBuilder
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo

Recent Profile Visitors

588 profile views
 1. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Przyjmuję na okres próbny 7 dni, jeśli będziesz na serwerze i będzie któryś Admin poproś o zaproszenie na grupke steam :)
 3. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Propozycja zaakceptowana Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Skarga została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. @ Kropka.Tematy w których jest nadużywany spam w postaci kolejnych i kolejnych postów założyciela tematu nie będą traktowane na poważnie.
 7. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Skarga została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. @ fleszbenk21 Tematy w których jest nadużywany spam w postaci kolejnych i kolejnych postów tego samego użytkownika nie będą traktowane na poważnie.
 10. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. @ DudnesJeśli jest taka możliwość możesz to zablokować :)
 12. Skarga została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. zibo

   Przyjęte Podanie

  Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. zibo

   Przyjęte Podanie

  Przyjmuję, okres próbny 7 dni

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...