Jump to content

 Przyjęte Podanie Wirtuoz

Recommended Posts

Imię: Filip
Twój nick na serwerze: Wirtuoz
Wiek: 19
Mutacja głosu: Posiadana
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Wirtuoz/91.224.117.21:27125/ oraz https://www.gametracker.com/player/Wirtuoz%23Goryl Tego Sajdu/91.224.117.21:27125/
Znajomość komend admina [1-10]: 10
Dlaczego ty? (Prosimy o dłuższą wypowiedź.): Głównym powodem dla którego składam podanie jest chęć wsparcia administracji. Od siebie mogę zaoferować stałą obserwację, bo nawet gdy się uczę (będąc w szkole), jestem w stałym kontakcie z graczami i administracją. Podczas tygodnia mam masę wolnego czasu, więc potencjalny gracz serwera może śmiało pisać a ja na pewno się zjawię. Ostatnio też jestem bardzo aktywny. Prawdą jest, że w tygodniu będę stale widywany na serwerze. Jeżeli kogoś ciekawi moje doświadczenie to nie będę ukrywał, że jest ono bardzo duże, jako admin spędziłem w CS:GO oraz CS 1.6 i CS:SOURCE około 5 lat (jako 14 latek posiadałem admina i nikogo nie zawiodłem), posiadam także bardzo duże pojęcie na temat hack'ów i potrafię ich doskonale odróżnić od zwykłych graczy. Oferuję też pomoc w różnego rodzaju problemach odnośnie trudniejszych i sprytniejszych cheater'ów. 
Posiadasz działający mikrofon? Posiadam.
Kontakt (GG/Steam): https://steamcommunity.com/profiles/76561198320708224/
Steam ID: STEAM_1:0:180221248
Posiadasz konto Prime?: Posiadam.
Zapoznałeś się z wymaganiami admina?: Zapoznałem.
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...