Skocz do zawartości

LadyAnna

Opiekun Serwera

Reputacja

231 NoLife

3 obserwujących

O LadyAnna

Admin CS:GO [5 MAPS], Dziewczyny
 • Urodziny Kwiecień 22

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Kobieta
 • Imię
  Anna
 • Serwer
  [CSGO] 5 MAPS

Kontakt

 • Snapchat
  Chciałbyś
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

2215 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Przyjmuję na okres próbny 7 dni. Musisz wyrobić minimum 360 minut w tygodniu, zapoznaj się dokładnie z regulaminem serwera.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Przyjmuję na okres próbny 7 dni. Musisz wyrobić minimum 360 minut w tygodniu, zapoznaj się dokładnie z regulaminem serwera.
 5. Nick oskarżonego: Awika Opis sytuacji: Prowadziliśmy (administracja 5 maps, opiekun i właściciele) rozmowy na czatboxie w bardzo luźnej atmosferze, żartując, "dogryzając sobie" (oczywiście w żartach i za obopólną zgodą). Z racji tego, że ze sobą "współpracujemy" i przebywamy na co dzień razem, pozwalamy sobie na takie zachowania. Nie raz Moderatorzy tego forum widzieli chłopaków „w akcji”, czyli ich przekomarzanie się (jak i moje; głównie z jednym z właścicieli serwera) między sobą i nikt do tej pory nie zwrócił ani im ani mnie uwagi z tego powodu. O godzinie 00:23 na czatbox „wbił’ niejaki Szogun, który zapytał „co tu się dzieje” (ss1) i że pośmieje się z Nami z całej sytuacji (ss2, ss5), następnie ów osoba w formie Awiki również miała "ubaw" z naszej konwersacji. Zmieniła front i postanowiła upomnieć chłopaków za brak kultury (ss4). O godzinie 00:39 jeden z użytkowników zapytał cyt. "co tu się wypławia", po czym Szogun odpisał mu, obrażając przy tym Nas jako administrację serwera 5 maps jak i obecnych wtedy właścicieli, nazywając Nas "zwierzyńcem" (ss6), zwróciłam tej osobie uwagę, (w tym momencie moim zdaniem powinien zareagować moderator i podjąć działania zaniechające obrazie), jedynie co "moderatorka" zrobiła to napisała "+1 XDD" (ss7, ss8, ss3) tym samym pokazując subiektywność i stronniczość, a także popierając obrazę naszych osób. Dodatkowo "moderatorka" zwróciła mi uwagę (ss10), żebym potraktowała tę obrazę jako żart (od osoby niezwiązanej z serwerem) Dalsza polemika z Szogunem trwała jeszcze chwilę, po czym około godziny 00:57 obydwoje dostaliśmy bana na czatbox z powodem "odpoczynek" (ss11) bez wcześniejszego zwrócenia uwagi, moim zdaniem bezpodstawnie, bo ta konwersacja nie emanowała pod żadnym względem wulgaryzmami etc. "Moderatorce" zwrócono uwagę, że postąpiła nie fair, po czym zagroziła jedynie kolejnym banem za rzekomą prowokację (ss12). Moim zdaniem osoba ta nie powinna piastować funkcji moderatora z racji stronniczości, braku obiektywizmu i upośledzonej funkcji rozpoznawania sytuacji nagannych. Powód: brak kompetencji, stronniczość, obraza administracji 5 maps Dowody:rozmowa na czacie (Archiwum 17.01.2020 godzina od 00:18 do 01:23 - cała konwersacja), ssy wybranych fragmentów ss1 ss2 ss3 ss4 ss5 ss6 ss7 ss8 ss10 ss11 ss12
 6. Nick z serwera:LadyAnna SteamID: STEAM_0:0:139620011 Posiadany skin (Spiderman/Trump): Spiderman
 7. Co to za kolor? :flushed:

  1. LadyAnna

   LadyAnna

   A taki se xD

  2. NeQ.

    NeQ.

   Brzydki. xD

  3. LadyAnna

   LadyAnna

   @ NeQ.Ty bardziej ;P

 8. Masz całkowity brak kultury na serwerze, co chwile zostajesz upominany ale już miarka się przebrała, także poczekasz sobie te dwie godziny bo ban jest adekwatny do czynów które wyrządzasz
 9. +/- lubię Cię, ale czasami potrafisz być niepokorny i obawiam się że za tym idzie nieprzewidywalność +GT -wiek, brak mutacji +staż na serwerze może wiek to tylko cyfra, ale niesie on za sobą doświadczenie i pewnego rodzaju wiedzę (choć nie w każdym przypadku niestety)....jestem na NEUTRAL, ponieważ nie jestem pewna czy podołasz opiniom i naciskom graczy starszych od Ciebie
 10. mam 24h więc sobie trochę poczekasz,aktualnie nie mam czasu :) Edit: Z racji, że moja reakcja była bardzo szybka i zdecydowana (co nadal podtrzymuję) rozpisałam demko szybciej, a więc: 10:27 - kucasz i mając celownik daleko od przeciwnika (gdzie przy kucaniu masz największą celność broni i pestka zawsze leci tam gdzie masz celownik) trafiasz głowę pierwszą pestką, 10:44 - to jest jakiś ewenement; jedną pestką robisz 2 głowy na raz! gdzie przeciwnicy nie stoją w jednej linii a obok siebie, sprawdziłam stan amunicji po tych dwóch killach i różni się o 1!, 10:49 - strzelasz full-auto, wszystko leci obok a jednak trafiasz głowę; Podtrzymuję swoje stanowisko co do aimbota, ewidentnie posiłkowałeś się tym czitem co potwierdzają wymienione przeze mnie akcje, ale decyzję pozostawiam UBT.
 11. Ummm ciężko, bo od niedawna Cię widzę na serwerze, więc jestem na nie: -za krótki staż na serwerze, -nie spełniasz wymagań na forum, -znajomość komend? -uzasadnienie
 12. Skoro byłeś adminem to doskonale powinieneś znać regulamin i wiedzieć co to prowokacja....jeżeli daje gaga/muta lub bana to nie jest on nigdy za nic. Wyśmiewanie mnie, bo komuś daję gaga za obrazę gracza z przeciwnej drużyny i mówienie, że to przez to, że mam "okres", jest zwykłą prowokacją i obrazą mojej osoby. To że jestem kobietą adminem nie oznacza, że możecie wyśmiewać moje działania. Broniłeś gracza, który napisał, że to przez "okres" daję ludziom gagi. W momencie kiedy Ty przy wszystkich graczach podważasz/negujesz moją decyzję, wyśmiewasz mnie lub obrażasz mam prawo zastosować karę również wobec Ciebie, jako zwykłego gracza. Dla Twojej informacji, nie jestem "księżniczką" jak to określiłeś, tylko wykonuję swoje obowiązki na tym serwerze, zapewniam Cię, że jeżeli obraziłbyś/sprowokował innego admina również zastosowałby wobec Ciebie karę; ja uznałam, że taka będzie słuszna (mam takie prawo) a Ty jako gracz masz obowiązek szanować mnie i moją pracę a jeżeli nie zgadzasz się z moimi decyzjami to pisz do mnie lub na forum a nie wypowiadasz się w takim tonie do mnie przy innych graczach.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...