Skocz do zawartości

Haec salutatio

Polecane posty

Cześć i jednocześnie dowodzenia. Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu przebywać w miejscu, w którym są tak toksyczne osoby jak @ zipppuśAtomówka, dlatego więc odchodzę. Chciałbym pożegnać wszystkich, z którymi miałem okazję chociaż raz porozmawiać albo poczatować. Dziękuję wszystkim za cały czas spędzony tutaj.

@ zipppuśAtomówka czytaj pajacu, żebyś później sobie ego nie podnosił

@ IMean dzięki za danie mi szansy, po tym jak wróciłem, po operacji, DRUCIE W RĘCE (no czytaj czytaj atomówko) i pobycie w Anglii, za wielkie zaufanie i bycie wobec mnie w porządku. Chce utrzymać jakikolwiek kontakt :D

@ Pyriusz Blackpamiętam jak Cię uczyłem na admina, teraz już świetnie prowadzisz się na tej funkcji, chce z Tobą utrzymać kontakt

@ Meow.ogolnie to spoko, że się poznaliśmy, chociaż za dużo bierzesz do siebie, ale pamiętaj, że wisisz mi piwo, czasami będę się do Ciebie odzywał :D

@ Nuwaydzięki za kupę śmiechu na arenach, tsie i chacie xD tak w ogóle to wróciłeś już z tymi płatkami jak mieliśmy zebranie? Też pisz czasami steam

@ Tysiabędę pisał jak nie będę ogarniał 16. dna w czrerowersowym wierszu ^^

@ Awika. Marta, nie spiernicze cod moda xD nie no, tak serio, to duże dzięki za rozmowy na chatboxie ;D

@ mayorkiedyś pamiętam jak wszedłeś na arenę, od razu Cię polubiłem, jesteś bardzo miłą osobą, nie zmieniaj się, bo jesteś naprawdę spoko

@ zipppuśAtomówka naprawdę jebać cię, zobaczyłbym cię na żywo, to jedyne co bym zrobił to napluł ci na mordę, jesteś zjebany i próbujesz się doszukiwać czegoś, czego nie ma.. pewnie jesteś dorosły, a zachowujesz się jak 13 latka gdy z nią chłopak zerwie.. podsumowując cię. 

Jestem jebanym zerem bez życia, chwalisz się osiągnięciami innych ludzi i narzucasz mi coś czego w żadnym miejscu nie napisałem, ale przecież ty to widzisz, kurwa wróżbita pierdolony, kończąc z tobą, powiem ci, że na pewnie ponad dwudziestoletniego mężczyznę zachowujesz się jak ułomny chomik szukający atencji i szczęścia w niczym.

A, i jeszcze coś, spróbuj z drutem w ręce albo zakażeniem kości i tkanek miękkich grać w csa, a potem powiedz komuś, że mu się godzin nie chce nabijać i coś wymyśla. Chcesz to mogę ci podać adres, bo pewnie tego mogę się spodziewać po takim tępaku jak ty, chociaż mogę ci od razu wysłać zdjęcia trzech wygrawerowanych medali z mistrzostw Polski w kickboxingu, a później możesz przyjeżdżać i pokazać jaki jesteś odważny i męski. Elo frajerze.

Oznaczył bym więcej osób, ale chyba każdy z kim rozmawiałem na sieci, wie, że go kocham i chciałbym utrzymać jakiś kontakt. 

No i powodzenia wszystkim w życiu prywatnym jak i na sieci. Mam nadzieję, że dużo wniosłem na arenę i każdy kto ze mną na nie pracował miło mnie zapamięta, cześć.

• Like 1
  • Haha 1
  • Zły 1
  • Przykro mi 7
  • Uwielbiam 1
Przez Awika.,

Mimo wszystko, proszę o zachowanie kultury. #pisemne

"że nie ma sensu przebywać w miejscu, w którym są tak toksyczne osoby jak @ zipppuśAtomówka" -  jak to przeczytałem wybuchłem lekkim śmiechem, potem jak zacząłeś mnie wyzywać to wybuchłem w środku, że nie mogę. Powiem Ci, że w takim razie sam ze sobą nie chcesz przebywać gościu skoro mówisz, że ja jestem toksyczny a po chwili jedziesz po mnie jak po zdechłej kaczce, bo ja w swoim obiektywnym wypowiedzeniu nie obraziłem Ciebie ani razu, ale zauważ, że pisząc taki temat i wspominając użytkownika boli Cię tak vagina, że ty tego nie masz. Aaaa nawet nie mów, że pisałeś tam o @ Meow.jako przykład bo równie dobrze mogłeś siebie dać albo inne osoby co mają po trzech adminów albo co ma opiekuna. 

'chwalisz się osiągnięciami innych ludzi" - I akurat powiem Ci, że nie, bo z osób, których znam Miał ogarnia te wszystkie serwery w uj..

A i gdzie jest moderacja?? Czemu nie ma żadnej notki, ostrzeżenia??? @ mayor no słucham wypowiedz się, bo przychodzisz do mnie wczoraj i mnie pouczasz, że za ostro go pojechałem w wypowiedzi, tylko, że ja go nie obrażałem i pierdzielisz mi, że ten 16-latek się przeze mnie zabije i będę miał go na sumieniu, sumienie dobre... Nie mam go... 

Gadasz o moim wieku, spoczko ale czy zauważyłeś ty tępa dzido, że Cię nie obraziłem w tamtym poście, aaaa sory ale tamto to prawda do której się przyznałeś, że Cię to boli ???? Tak jak ty to robisz, a nie sorry, teraz to zrobiłem. I patrzyłem na Twojego GT z arenki i powiem Ci, że racje miałem zrezygnuj i zostaw sobie jeden serwer... 

Uuu ale się boje człowieku z bazarku, to niezłe osiągnięcia ale czy muszę pisać niektórym ludkom aż tak dokładnie z tłumaczeniem??? Miss Mokrego Podkoszulka Katujemy :) Aż mnie ciekawi to ile śliny musiało Ci wylecieć, że podkoszulek zmoczyłeś 

@ Awika.moja kultura aktualnie jest piękna... Bo naprawdę nie czaje tego... Typ po kilku czy tam kilkunastu odp dostaje #pisemne a ja po jednym "tępa dzido"  dostaje XDDD

Przez Awika.,

Proszę o zachowanie kultury. #pisemne

Przez Awika.,

Dostał zarówno on, jak i Ty. Nie rozumiem po co się wykłócasz. Koniec.

Nie znam cię fannoth ale wiszę ci 3 browary, pół litra i pryncy pałki kokosowe. U mnie na serverze będziesz zawsze mile widziany więc zapraszam. 

A za co ci wiszę tyle fantów? Za jedno zdanie 

Cytat

@ zipppuśAtomówka czytaj pajacu, żebyś później sobie ego nie podnosił

Więcej nie będę pisał, bo mi nie wypada. Za bardzo mi zależy na moich rangach i na tym co tu osiągnąłem, by ryzykować, za bardzo szanuję siebie i innych, co to czytają. Trzymaj się, powodzenia w życiu, wróć kiedyś, bo idioci bywają i się cofają, a fajnie, by dobra ekipa trzymała się na jednym forum. Sztywno tam wyjaśniaj i leć do przodu.

Jak coś w kontakcie, trzymaj sie ;) 

• Like 1
  • Uwielbiam 5
Przez Mocarny Ptysiek.,

dygas.

W sumie trochę szkoda, kojarzę Cię tylko z Twoich urodzin (które, swoją drogą, mam nadzieję, że były udane ^^)

Mam tylko nadzieję, że nie zrezygnujesz całkowicie z sieci tylko dla 1 osoby? 

Powodzenia <3

Nie rozumiem skąd u Was tyle nienawiści. Jest tylu czerwonych, zielonych, że na pewno moglibyście z którymś porozmawiać na temat zachowania drugiego użytkownika, Wy tego nie robicie i robią się same problemy, wolicie zrobić po swojemu, szkoda, a uwierzcie, że zostałyby wyciągnięte konsekwencję.

@ Fannoth Swoim postem właśnie pokazałeś jakim jesteś człowiekiem, mógłbym dodać Cię do grupy sebixów, którzy najwięcej mają do powiedzenia, gdy się oddalają.

Temat zamykam, nie mam ochoty czytać Waszego płaczu.

• Like 4
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...