Skocz do zawartości

Fannoth

Użytkownik

Reputacja

428 KAT

O Fannoth

 • Urodziny 22.09.2001

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jakub
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1

Kontakt

 • Steam
  76561198191618849
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

1057 wyświetleń profilu
 1. - doświadczenie, - SM, - konto pod podanie, - zbyt częsta zmiana nicku, - za dużo adminów. Nie.
 2. "Wkładam w ten serwer swoje serce, próbuje pomagać w rozwoju serwera na tyle ile potrafię :)" To nie próbuj go psuć, bo dajesz jakieś gówno warte propozycje co chwilę.
 3. 1. Jak można zrobić 5v5 na arenie? XD 2. Katujemy.EU Oba na nie.
 4. Na wielkie tak, +Wiek, ale nie kłam, bo za dwa dni skończyć 19, +Zna i ogarnia bb, +Potrzeba opiekuna, +Odpowiednia osoba, znam z życia prywatnego i wiem jak się zachowuję. Na tak.
 5. Masz doświadczenie nie będąc adminem, mhm... -wiek, +/- gt, bo pewnie masz ferie, to grasz, -dużo adminów. Nie.
 6. +wiek, +GT, ale jest ładne, bo masz ferie, skończą ci się i już tak fajnie nie będzie to wyglądać :) -w "dlaczego ty" piszesz, że to dla ciebie przyjemność, nie ma tam nic, że byś wsparł serwer, a pisanie, że nie ma admina prawie nigdy, to niezłe kłamstwo, bo dziwne, że jest ich prawie 20, a nikogo nigdy na serwerze nie ma.. -niby masz doświadczenie, a sm napisałeś jakbyś ledwo wiedział, co się robi jako admin. Na nie.
 7. -W dwa tygodnie zrobiłeś 846 minut, co daje średnio 2,5h dziennie, a Ty piszesz, że minimum 3h dziennie xDD -konto pod podanie, -"dlaczego ja" to jakiś żart, szczególne "jestem spokojną osobą z kulturą osobistą" każdy ma kulturę, tylko nie każdy na wysokim poziomie.. Wielkie nie.
 8. Oj dla Ciebie, to specjalnie dużo wleci, trzymaj się Michał!
 9. Gt ładne, wiek odpowiedni, widać, że spokojny. Nauczenie się kilku komend nie zajmuje długo, wystarczy mieć telefon obok i je sobie rozpisać.. na małe tak
 10. Człowieku Ty masz 372 minuty na serwerze.. - GT, - nieprzekonujące "dlaczego ty", + wiek. Na nie.
 11. Myślę, że rozpisywać demek jako ubt 1.6 nie będziesz zbyt często xd, raczej ssy sprawdzać. +wiek, +chęci, +czas. Na tak. @ Holi Jase mógł po miesiącu zostać opiekunem serwera na tsie, a chwilę później moderatorem? Skoro on mógł, to chyba inni też mogą, prawda? To, że jest krótko nie znaczy, że nie może pomagać na sieci. Jakbyś dopiero zaczął pracować i dawał z siebie wszystko, to gdy szef chciałby Cię awansować odmówił byś na rzecz kogoś, kto pracuje 10 lat, ale praktycznie nic nie robi?
 12. -wiek, -zachowanie, -dostałeś szansę jako opiekun basebuildera nawet tam nie grając, zarzekałeś się, że ożywisz serwer, a praktycznie go zabiłeś.
 13. Gdy się poznaliśmy nie zaczęliśmy dobrze naszej relacji, ale chwila rozmowy i wyjaśnień sytuacji pozwoliła nam znaleźć wspólny język. Meow to dobry kandydat na tę rangę i poradzi sobie, tfu, on będzie uczył innych ubt jak powinno się pracować na tym stanowisku. Jest dobrym człowiekiem i graczem, a dla sieci zrobił więcej niż zapewne duża część jej społeczności razem wzięta. Gdy byłem adminem na arenie#1 Meow oglądał jednego podejrzanego i poprosił mnie do pomocy, stąd wiem, że nie będzie pochopnie stawał wniosków, tylko prosił o opinię drugiej osoby, a do każdej sprawy będzie podchodził profesjonalnie. +Wiek, +Staż na forum, +Czas, który może i przede wszystkim CHCE poświęcić. 26.01 see you soon

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...