Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Efiks

skarga t!k3r

Polecane posty

Nick oskarżyciela: Efiks
Nick oskarżonego: t!k3r
IP lub SID oskarżonego: 
STEAM_1:1:217939202
Przebieg sytuacji: Wszyscy w teamie dużo gadali po jakimś czasie była cisza przez całą rundę nie powiedziałem ani słowa. Nagle dostaje muta od t!k3r-a który nawet nie wszedł na specta lub do naszego teamu. Po skończeniu muta powiedziałem t!k3rowi żeby się sam zmutował na 10minut za bezpodstawnego muta, a w nagrodę dostałem kolejnego muta za "prowokacje" oraz groźby gagiem/mutem za próbę zapytanie się muta za nic.

Dodam, że wcześniej dostawałem kicki sekunde po tym jak ping podskoczył mi do +/- 200, nawet nie miał czasu na opadnięcie bo z automatu kick/ban. A osobę z 1k pingu przez 3/4 rundy [ wiedział o tym bo osoba o tym gadała ] nawet nie zkickował.
Dowody: http://801.gotv.pro/srv53362/auto0-20190828-214414-890474459-de_mirage-Only_Mirage_Katujemy.dem.zip

Dnia 28.08.2019 o 23:00, Not t!k3r napisał:

dałem muta ponieważ byłem na 100% pewny że płakałeś przez mikro

100% pewny bo ktoś tak tobie powiedział/napisał?

Dodatkowo "psykowanie"? Chciałem żebyś zdjął tego muta ponieważ nawet nie sprawdziłeś jaka była sytuacja.

Nie nazywaj prowokowaniem próby wytłumaczenia dlaczego dajesz muta bez upewnienie się, dodatkowo w teamie był Squez któremu gdyby przeszkadzało by gadanie kogokolwiek z drużyny powiadomiłby nas o tym lub zmutował...

Dnia 28.08.2019 o 23:00, Not t!k3r napisał:

Ehhhh squez(admin) spytał mnie czy mogę cię o to zmutować ponieważ on z pewnych powodów nie chciał a skoro ja również byłem admina to ja to mogłem zrobic

Hm... to dlaczego tylko ja dostałem muta? Skoro jeszcze sam do siebie nie mówie. Dobra niech Weak/Blady/Karcok oglądnie demko [ polecam całe ] to podejmą decyzje.

"xd" do osoby k

Dodam, że raczej admin powinien być dojrzały szczególnie, że @ Not t!k3rniby ma wyróżniać się dojrzałością patrząc na jego wiek lecz pisanie "xddddddddddddd"  w odpowiedziach na kogoś zdanie/temat to trochę przesada.

Idk bo nie każdy musi wiedzieć co chciałem tobie napisać. A po drugie pisanie do osoby która wie o co chodzi "haha" to nie oznacza to samo co twoje "xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd" dodatkowo nie piszesz tego tylko tutaj, a po drugie sytuacje na tym demku później pokazuje twój moim zdaniem niski poziom

• Like 1
  • Dzięki 1
  • Wow 1

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy xd

dałem muta ponieważ byłem na 100% pewny że płakałeś przez mikro

kiedy się skończył zacząłeś mnie prowokować oraz pisałeś na u@ kilka razy abym cie odmutował. Równie dobrze mogłem dać powód pyskowanie ale dla mnie prowokacja była wieksza. Później powiedziałem abyś o tym nie wspominał tylko odesłałem cię na forum, powód dałem jasny. 

Sam się do tego przyznałeś xd

PS POWÓD DAŁEM JASNY WIĘC NIE WIEM O CO CHCIŁĄEŚ SIĘ SPYTAĆ, prowokowałes mnie do kłotni z toba

Ehhhh squez(admin) spytał mnie czy mogę cię o to zmutować ponieważ on z pewnych powodów nie chciał a skoro ja również byłem admina to ja to mogłem zrobic

@ GodziU dałem kicka a ty znów z tym pingiem wbijasz na serwer więc dałem bana lol xd

@ Efiks xdddddddd napisałem po tym co napisałeś w edycji, a potem to usunąłeś, ciekawe z jakiego powodu hmmmmmm

@ Efiks powiedział ten co na serwrze co jakiś czas pisze xd na czacie. Bez komentarza xd

• Wow 1
  • Przykro mi 1
  • Uwielbiam 1

19:30 - Chłop z pingiem +250 stoi na nim grubo ponad 1 minutę, a wy nic z nim nie robicie? 

Nie robimy faworyzacji i kickujemy każdego zgodnie z regulaminem, za wysoki ping. Każdy gracz ma być traktowany tak samo, a nie jakiś inaczej, z powodu takiego, że go nie lubimy.

@ SQUeZ - Chłop do ciebie "Zrób minutę ciszy" A ty mu odpowiadasz "Nic nie będę robił" 

Mogę powiedzieć tylko tyle:

676442723_giphy(1).gif.5d5fa419142cee978300560f604bdccd.gif

@ Not t!k3r - Za co poleciał mute? Bo na demku nie widzę kompletnie nic złego, co by mógł zrobić @ Efiks ????

Bezpodstawne mutowanie dla zabawy czy co? Nie za bardzo rozumiem do czego zmierzamy w tym momencie. Banujemy i mutujemy tylko tych pseudo *złych* A kolegów i znajomych zostawiamy, bo są cool? Dobrze rozumiem? Jak już dajesz muty za nadużywanie mikrofonów, to badz przynajmniej sprawiedliwy. Bella również non-stop nawijała, a mimo to jej nie ukarałeś.

Podsumowując, skarga jest słuszna. Nie wiem czy za dużo władzy wam do łba wskoczyło, tak jak Eddy Murphy pokazuje UP.

Ale to na pewno tak być nie może i ja sobie to z wami wyjaśnię na zebraniu. 

W waszym wypadku @ Not t!k3r @ SQUeZ Obecność jest oczywiście obowiązkowa.

• Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Wow 3
  • Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...