Jump to content
Serwery Counter-Strike 2 ×
Veq

Podanko Veqa:)

Recommended Posts

Nick:Veq

Imię:Kacper

Staż na serwerze:pare dni ale gram jak tylko mogę :P staram się siedzieć całe dnie(najbardziej w weekendy bo w tygodniu mam dużo nauki i egzaminy teraz próbne :P) Wszystko nadrobię we ferie obiecuje :)

Doświadczenie:mam admina na dwóch codach:)

Znajomość AMX [0/8]:6/8

Czy byłeś / byłaś już adminem?:Tak

Dlaczego Ty?:Myślę ze przyda się kolejny admin ,który wspomoże serwer bf2 a poza tym ostatnio duzo na nim przesiaduje i widzę ze lata odpałow sporo.Poza tym dużo odpałow zglaszalem na ts adminowi V3rowi :)

Kontakt:steam/gg/forum:)

STEAM:STEAM_0:1:997851

Akceptujesz regulamin admina?:Tak

Akceptujesz regulamin serwera?:Tak

Jedyny mój minus jaki mam to nie mam 15 h przegranych na serwerze tylko nie cale 14 :P ale jak mówiłem to nadrobię to we ferie i weekendy.Czasem moze wbije na serwer w tygodniu ale to rzadko bo tak to mam inne sprawy na głowie np: wyjścia na dwor i nauka itp.

• Like 1

Jestem na nie, ponieważ nie masz przegranych godzin: http://www.gametracker.com/player/Veq/80.72.33.54:27710/ szczerze mało Cię widuję.

Masz już na głowie dwa serwery zajmij się ich pilnowanie, bo słyszałem, że je zaniedbujesz już przy podaniu na admina dd2.

Zastanów się najpierw czy na pewno sobie poradzisz z pilnowaniem 3 serwerów, a później składaj podanie.

• Like 2

Powiem tak to ze bede gral na 301lvl to nie znaczy ze nie moge grac na bf2 i prawda mowilem ze bede sie skupial po resecie na cod301lvl ale narazie rozmyslalem nad tym zeby nie grac na 301lvl tylko na bf2 poniewaz spodobaly mi sie rangi(odznaki) jesli myslicie ze nie ogarne 3 serwerow to sie mylicie po drugie daj mi przynajmniej szanse to zobaczysz ze wszystko bedzie w porzadku :)

Benuss ja cie rozumiem i przy okazji godziny mowie ze nadrobię.Poza tym na codach dwoch jakos nie jestem sam adminem sa tez inni i nie musze siedziec na obu codach 24 h tylko moge wejsc na chwile po banowac cziterow i osoby ktore łamia regulamin.Po drugie na cod 301lvl mam dwoch no life adminow jaro i Sonic oraz czasem Irek wbije tak jak ja :)

Na cod 801lvl za to mamy admina Tomka ktory tez duzo przesiaduje wiec nie jestem sam.Prosze dac mi szanse a czas sam pokaze czy ogarne czy nie :P

DamianeX raczej mi sie nie znudzi poniewaz na bf2 nigdy nie gralem zawsze cody tylko wiec jak narazie prosze nie mow hop gdy jeszcze nic sie nie stalo :)

• Deserved

Serwer stoi już dosyć długo więc pewnie wymagania na administratora zostaną edytowane i nie będzie to 15h a np 30. 

Jeśli taki punkt zostanie wcielony w wymagania podanie nie będzie miało sensu. 

Aktualnie posiadasz już administratora na dwóch serwerach co może stanowić dla Ciebie utrudnienie. 

Hmm , tak czytam i zauważyłem , że napisałeś że spodobały ci się rangi i odznaki na bf2 , ale co wtedy będzie jak ci się znudzą ? moim zdaniem masz już Admina na dwóch serwerach i to na razie ci wystarczy bo teraz grasz bo coś ci się podoba na serwerze ale w końcu ci się to nie spodoba. Oj trudna decyzja , ale jestem na NIE.

Neutral dałbym Ci tak, ale jesteś już adminem na Cod 301/801, co spowodowałoby zaniedbanie Codów z Twojej strony.

Jestem za okresem próbnym czy dasz radę na raz ogarnąć 3 serwery :)

Moim zdaniem administracja BF2 leży i płacze. Jedyni aktywni admini jakich widuje(że w jakikolwiek sposób reagują) to: V3R na pierwszym miejscu, Demo ;) mimo wszystko jest drugim najbardziej aktywnym adminem, choć często zdarza mu się za bardzo skupiać na mojej grze i olewa cały serwer (za wszelką cene chce mnie udupić <3) no i nowy admin eXtreme. Reszta adminów jest bo jest, ale nie widzę za bardzo chęci do czegokolwiek. Może grają w godzinach kiedy jestem na lekcjach badź na kursie, niewiem ...  po za tymi 3 adminami reszty nie widać i nie słychać.

Co do Veq. mimo tego ze leży administracja BF2 jestem na NIE. Zacznij uczyć sie do testów i ogarnij tamte serwy. Może jak popracujesz nad kulturka wiecej ludzi chętniej da Ci tak :)

• Owner

Przyda się kolejna pomoc na BF2, tylko nie zapuść pozostałych serwerów.

Podanie przyjęte.

Wyślij mi na PW:

Nick:

Hasło:

• Owner

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Podanie przyjęte

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.