Jump to content
×
×
 • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

[email protected]

Deserved

45 Reputation
 • Posts

  413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Posts

  413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Other groups

Donor

Donator

[email protected] made a donation 0.00 PLN!

About [email protected]

 • Birthday 04/29/1996

Informations

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdynia
 • Interest
  Katowanie bobów

Contact

Recent Profile Visitors

1,146 profile views

[email protected]'s Achievements

Newbie

Newbie (1/18)

 • Donor

Recent Badges

45

Reputation

 1. Tomku możesz mi powiedzieć co daje Ci prawo do prowokacji? Jest to bynajmniej durne zachowanie, którym odznaczają się młodsi gracze. Pokazałeś w tym momencie, że porządek na serwerze nie jest chyba Twoim priorytetem.
 2. Każdy stary wyjadacz Cię dobrze zna! Jeśli z Twojej strony nie ma żadnych przeciwwskazań to wydaje mi się, że "góra" przychyli się do Twojego podania. Na ten czas jedynym konkurentem jest Clinic ale zobaczymy co z tego wyniknie. W Twoim przypadku 2-3 godzinki dziennie powinny wystarczyć na uporządkowanie forum, oczywiście z pomocą reszty moderatorów. @Edit Do Pana wyżej, Franklin nie był moderatorem na tej sieci.
 3. Wiek nie jest tutaj jedynym atutem. Z interpunkcją i ortografią idziesz za pan brat. Kultura to jedynie pierdoła, którą ludzie powinni olać i spojrzeć z innego punktu widzenia. Na pewno przyczynisz się do rozwoju tego forum. Napisałeś w podaniu, że nie zawsze zachowywałeś się fair ale człowiek uczy się na błędach i dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzi. Bynajmniej w większości przypadków. Ostrzeżenia zostały wykupione więc ja przeciwieństw w Twojej kandydaturze nie widzę, powodzenia!
 4. Michał sprawa jest taka jak ze mną na początku. Jedynym rozwiązaniem jest zlanie osób, które dzień w dzień popychają do kościoła i uważają, że wulgaryzmy to istne zło. Jestem bardzo ciekawy jak owi gracze by się popisali bo udostępnieniu im ftp i poproszeniu o napisanie kilku pluginów. Powiem Wam tak moi drodzy, on zapierdala po to abyście Wy mogli sobie pograć i zabić czas. To, że wlepi Wam bany na 3h za nic to norma, macie szczęście że nie trafiliście na mnie na dd2. Ps. Michał zamknij skargę bo i tak nie ma co z niej wyciągać.
 5. Do Ciebie Michał na 100% wrócę hahahah. Wam też mogę życzyć powodzenia na katujemy jak i w życiu! Pięć!
 6. Dzięki Dudnes, W takim razie zapewne do zobaczenia bo będę Was odwiedzał. Trzymaj sieć tak jak teraz a top1 wskoczy szybciej niż się może wydawać!
 7. Kasiu! Będę Cię odwiedzał nie musisz się martwić!
 8. Jak jak udało się zauważyć zrezygnowałem ze wszelkich pełnionych przeze mnie funkcji. Powodem jest ograniczona ilość czasu jakim teraz dysponuje. Obowiązki jakie pełniłem ostatnio były odstawione na bok ale i to nie pomogło. Trzeba poświęcić znacznie większą ilość czasu na pozostałe obowiązki i przyjemności. Chciałem podziękować za czas wspólnie spędzony na serwerach, forum jak i na ts`ie. Powodzenia! Ps. Nie będę umieszczał indywidualnych podziękowań dla osób, które na to zasłużyły gdyż one wiedzą, że by się tam znalazły! Na sieci pojawiło się też wiele nowych mordek, których po prostu nie miałem przyjemności poznać.
 9. Proszę o pełne wypowiedzi. Jeśli wasze zdanie jest negatywne powinno zostać poparte argumentami. W innym wypadku to jest po prostu śmieszne. Pisanie postów typu "Nie, powody UP" są bynajmniej idiotyczne i pokazują Wasze lenistwo.
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Nie odwołujemy się od banów czasowych oraz nie wybieramy ich na dowody! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: @Close Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 12. Admin banujący ma obowiązek rozpisać demo i nikt nie może go w tym wyręczać. Tym bardziej o UB nie może decydować administrator serwera.
 13. Serwer CS:GO stał pełny, dobicie się na niego graniczyło z cudem. Problem był jedynie w tym, że nie przynosił korzyści, a tym bardziej na siebie nie zarabiał.
 14. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: @Miłej lektury! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 15. Zacznijmy od tego, że skargi tego typu są z góry przegrane. Administracja rzeczywiście ma własne życie, własne potrzeby i własne zachcianki. Co do Ciebie Różyk to proszę abyś przestać nadużywać słowa "ależ", jest to uporczywe przy czytaniu wypowiedzi a wręcz irytujące. Psuje to również szyk zdań i ich sens.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.