Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Karcok

Only Mirage - Szybka rekrutacja

Polecane posty

Z Dniem dzisiejszym, otwieram szybką rekrutację, na admina - Only Mirage

Wszystkie podania piszemy w tym temacie pod moim postem.

Zapraszam do pisania

Wymagania:

Konto Prime

Znajomość SM na podstawowym poziomie (+/- 3/10)

Wzór podania:

1. Nick z serwera:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Steam ID:
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera:
12. Linki do poprzednich podań:
13. Kontakt:
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ]

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ]

• Like 3
  • Uwielbiam 3

1.Nick z Serwera - Meow. 
2.Imię - Michał 
3.Wiek - 24
4.Steam ID - STEAM_1:1:32043994
5.Czas spędzony na Serwerze - https://cache.gametracker.com/player/Meow./147.135.199.68:27015/
6.Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO - To co potrafię a czego nie potrafię tak naprawdę, będzie weryfikowane na początku mojego adminowania na jakimś serwerze. Ciężko stwierdzić i opisywać każda rzecz z osobna, to najlepiej pokazać. Czym odróżnić czy ktoś gra czysto?  Niektóre osoby są po prostu mało rozgarnięte I nie kryją się z tym że coś posiadają. Inni? Typ zajebistego ziomeczka który wszystko Wie ale jednak coś nie gra, trzeba obserwować ewentualnie poradzić się opinią z innym adminem. Według mnie duża miarę trzeba poświęcić również na to czy konto jest nowe, czy profil jest prywatny a koleś jest Bogiem w grze. Być może też mieć z 3k godzin i jest po prostu lepszy od reszty. Nie ukrywam Ciężko mi to to opisać bo każdy przypadek jest indywidualny i do każdego przypadku podchodzi się inaczej. 
7.Znajomość obsługi admina (x/10): 7/10
8.Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie - hmm.  Argumenty dla których to ja mam zostać adminem. Ciężkie pytanie. Jedynie co mogę napisać to to, że mogę  nim zostać i nie mogę argumentować tego że to ja akurat nim muszę muszę. Składam takie podanie gdyż atmosfera na serwerze jest wyjątkowa i znajduje się tam wiele fajnych osób. Wiadomo człowiek nie każdemu dogodzi, z nie każdym sie lubi, ale tak jest wszędzie. W sieci, w życiu realnym , w szkole, w pracy, czy gdziekolwiek indziej. Ludzie znają mnie z dobrego poczucia humoru, z niepowtarzalnej atmosfery i mile spędzonego czasu pomimo mute których dostawałem :D. Po paru przejściach w moim życiu stwierdziłem że to najwyższa pora żeby takie podanie złożyć, a nóż się uda. Jeśli nie? Poznam opinie osób na swój temat co też jest satysfakcjonujące I w pełni akceptowalne. Zdaje sobie kompletnie sprawę z tego, że czasem moja kultura osobista była nie do zaakceptowania ale każdego dnia dążę do poprawy :D. Parę słów o mnie? Michał jak już pewnie wiedzieć, Ausländer, przez co mój nick jest taki a nie inny gdyż ludzie nie potrafią powiedzieć mojego imienia i wołają mnie jak kota haha :D. Nowy lepszy Meow. wraca. Moim głównym atutem zapewne będą godziny w jakich przesiaduje, gdzie reszty administracji nie ma i serwer rządzi się wtedy swoimi prawami odnośnie używania programów zabronionych po dość dziwne konwersacje.
9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Swoją obecnością zazwyczaj będę raczył was w okolicach godziny 17 do powiedzmy 24-1. Z małymi przerwami na zakupy obiad prysznic. Jak również na rozmowę z moją kobieta ale myślę że wszystko da się pogodzić. 
10.Posiadasz mikrofon?:  Tak
11.Akceptacja Regulaminu admina/serwera: Tak
12.Linki do poprzednich podań - https://katujemy.eu/topic/32902-podania-na-admina-only-mirage-meow/
13.Kontakt - Steam / Forum  zapraszam 
14.Konto Prime -  Tak
15.Blokada VAC -  Nie

Podanie wrzucam ponownie tutaj, gdyż w poprzednim zostało niesłusznie ocenione ( spam post ) . Temat tam został założony z nakazu Karcoka. 

Pozdrawiam Wszystkich Gorąco

• Like 4
  • Haha 2
  • Uwielbiam 2
By Karcok,

Przyjmuję na okres próbny 14 dni. Z racji tego iż wiem jak się zachowujesz/zachowywałeś, dlatego też każde, nawet najmniejsze przewinienie, nie przestrzeganie regulaminu itp. = Szybki wyjazd.

1. Nick z serwera: avix

2. Imię: Bartek

3. Wiek: 15

4. Steam ID: STEAM_0:1:101927799

5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/AviX/147.135.199.68:27015 ale ogólnie to 10h mam przegrane :P

6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Opiekun Mirage na innej serwerowni (3 miesiące) a na innej admin po 6 miesiącach odszedłem.

7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 7/10

8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jestem młodą ambitną osobą, na serwerze staram się być miły dla każdego oraz wprowadzać przyjemną atmosferę. Mam tu wielu kolegów SayK, Sinematic, Sze Ryf, i kilku innych (sorry  że was tu nie wymieniłem). Jestem Bartek mam 15 lat, interesuję się grami i programowaniem. Od 4 prawie 5 lat trenuje siatkówkę w szkole. Jestem w MDP czyli Młodzieżowej Grupie Pożarniczej.

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Postaram się jak najwięcej, nie mogę obiecać że będę codziennie ponieważ mam jeszcze szkołę.

10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak

11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuję

12. Linki do poprzednich podań: brak

13. Kontakt: steamcommunity.com/id/avixxxexe lub na forum w pw moge podać facebook

14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] TAK

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] NIE

• Like 1
  • Haha 7
  • Przykro mi 1
By Karcok,

Odrzucam XDD

1. Nick z serwera:   Essasito
2. Imię:  Dawid
3. Wiek: 16
4. Steam ID:   STEAM_1:0:66872119
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):  https://cache.gametracker.com/player/Essasito/147.135.199.68:27015/   Przegrałem ok. 5 godzin ponieważ zacząłem dopiero grać na serwerze. Z biegiem czasu zdobędę więcej godzin.
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem adminem na kilku serwerach m.in. Surf, AWP, Arenkach.
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):7,8/10
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:
Nazywam się Dawid chodzę do szkoły gimnazjalnej, interesuję się informatyką, oraz sportem. Trenuje na siłowni oraz w domu. Moje argumenty: polubiłem serwer, dopiero zacząłem grać (od kilku dni), zauważyłem, że atmosfera nie raz nie jest zbyt ciekawa, kłótnie spory itp, chciałbym pomóc w rozwiązywaniu tego, byłem na kilku serwerach adminem, więc mam jakieś doświadczenie w byciu Adminem, chciałbym pomóc graczom, oraz chciałbym w pomóc w rozwijaniu serwera i pilnowania go, jeżeli został bym adminem, spędzał bym więcej czasu na serwerze, żeby pomagać oraz pilnować graczy. 
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2/3 godziny dziennie zależy od zaplanowanego dnia, ponieważ zacząłem robić prawo jazdy na motorower.
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak posiadam.
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuję regulamin serwera oraz admina.
12. Linki do poprzednich podań: To moje pierwsze podanie na tym serwerze.
13. Kontakt: Steam, Discord.
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Nie

• Haha 4
By Karcok,

Twój nick na forum musi być taki sam jak w grze! #Pisemne

By Karcok,

Nie znam cię, zerowe GT, konto pod podanie. Odrzucam!

1. Nick z serwera: Ra.
  2. Imię: Szymon
  3. Wiek: 20
  4. Steam ID: STEAM_1:0:128904290
  5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/Ra./147.135.199.68:27015/ , http://statystyki.katujemy.eu/profil/mirage.php?id=443
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Posiadałem administratora na dwóch innych sieciach.
  7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 8
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Na imie mam Szymon,mam 20 lat,chodzę do szkoły i uczę się na kucharza,pracuje też na kuchni,trenuje sporty walki,ale również spędzam dużo czasu przed komputerem grając w cs'a,a w większości na serwerze,moim zdaniem powinienem zostać administratorem ponieważ,spędzam dużo czasu na serwerze,a zdarzają się sytuacje kiedy nie ma admina,a jest potrzebny oraz potrafie rozroznic dobrego gracza od cheatera.
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 1 do 3 godzin dziennie
  10. Posiadasz mikrofon?: TAK
  11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Tak
  12. Linki do poprzednich podań:
  13. Kontakt: Steam
  14. Konto Prime?: Tak
  15. Blokada VAC?: Nie
  • Przykro mi 5
By Karcok,

Kultura osobista do poprawy! Odrzucam

1. Nick z serwera: Kriss™♥
2. Imię: Krystian
3. Wiek: 25 niedługo 26
4. Steam ID: STEAM_1:1:79188466
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): 
https://www.gametracker.com/player/Kriss™♥/147.135.199.68:27015/ , http://statystyki.katujemy.eu/search.php?search=Kriss
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:  Jakieś dwa lata temu zanim poprosiłem o usunięcie mojego konta, gdy odchodziłem miałem tutaj Opiekuna na only dd2 jak istniał jeszcze oraz moderatora forum.
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 6-7 trochę zardzewiałem.
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: W miarę dużo spędzam czasu na serwerze, komunikatywny, bezstronny, żartobliwy. Pracuje na 3 zmiany potrafię być na serwerze w godzinach porannych do 12 jak mam drugą zmianę, oraz po 22. 
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 2 godzin w górę.
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]  Tak.
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuje.
12. Linki do poprzednich podań: Brak.
13. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/Kriss1993/
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak.

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Nie.

• Like 3
By Karcok,

Okres próbny 14 dni - Przyjęty

1. Nick z serwera: avix
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 15
4. Steam ID:
STEAM_0:1:101927799
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/AviX/147.135.199.68:27015/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Opiekun Mirage na innej serwerowni (3 miesiące) a na innej admin po 6 miesiącach odszedłem.
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 7
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Chciałbym rozpocząć nową przygodę z bycia adminem, "adminowałem" 9 miesięcy na innej serwerowni i wiem że to sporo obowiązków ale daje to też duże przywileje oraz korzyści np. Poznawanie nowych ludzi :) podczas gdy byłem adminem poznałem bardzo dużo osób, z niektórymi utrzymuję kontakt już ponad rok, poza tym chciałbym dołączyć do grona administracji bo panuje tu bardzo przyjemna atmosfera. Jeśli podanie znów zostanie odrzucone to trudno, pewno są lepsi na to miejsce :P
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Do końca wakacji postaram się być aktywny na tyle ile będę dał radę czyli pewno około 15 godzin tygodniowo, po wakacjach gdy pójdę do nowej  szkoły nie będę mógł być często aktywny.

10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuję
12. Linki do poprzednich podań: Kilka postów wyżej xD
13. Kontakt: Steam, messenger, what's app lub forum.
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Niy

• Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Uwielbiam 1
By Karcok,

Okres próbny 7 dni - Przyjęty

1. Nick z serwera: 容易  •ҝRi§₸•
2. Imię: Krystian 
3. Wiek: 18 
4. Steam ID
STEAM_1:0:185109306 
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats )
https://www.gametracker.com/player/容易 •ҝRi§₸•/147.135.199.68:27015/ , https://www.gametracker.com/player/容易 | ҝRi§₸/147.135.199.68:27015/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Brak 
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 5 
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Uważam, że nadaję się na to stanowisko. Jestem osobą bezkonfliktową, lubię pomagać innym graczom. Systematycznie wspieram server kupując vipa. Często, gdy gram na serverze bez problemu latają cziterzy, dlatego chciałbym zapobiec temu zjawisku. Gram u was od dawna i uważam, że pomoc z mojej strony zawsze się przyda.

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  2/3 godziny 
10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK 
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuje 
12. Linki do poprzednich podań: To moje pierwsze podanie 
13. Kontakt: Steam/Forum 
14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ]  TAK 

15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] NIE 

•  
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
By Karcok,

Odrzucam, złóż ponownie za 7 dni.