Jump to content
Serwery Counter-Strike 2 ×
Kakao

Lucia Hallucination - zbawienie dla Adminów.

Recommended Posts

Nie jestem adminem więc nie wiem czy jest u was na serwerach, ale jeśli nie ma to bardzo polecam plugin dla adminów Lucia Hallucination czyli anty wh . Działa to tak że puszczamy duszka w ścianie osobie grającej. Na początku admin musi sobie ustawić bind na lucie: bind "klawisz" "luciaToggle"
, gdy już to zrobi wystarczy że przy obserwowanej osobie naciśnie dany klawisz, wtedy w miejscu gdzie ta osoba trzyma celownik pojawia się postać(tzw. duszek ), widzą ją tylko Admini i cziterzy, gdy puści się go osobie "czystej" nie zareaguje na niego, nie zauważy go, natomiast gdy puścimy
osobie z wh , zobaczy go, gdy dany cziter zacznie obserwować duszka lub strzelać do niego albo dziwinie sie wobec niego zachowywać, mamy pewność że osoba jest odpalona. Gdy byłem kiedyś na innej serwerowni używaliśmy tego, bardzo nam pomagało w łapaniu odpałów.
UWAGA, nie puszczajcie duszków na niebie, tzn. nie wciskajcie zbindowanego klawisza gdy ktoś patrzy w niebo , bo na niebie często się buguje i widzą ją nawet czyste osoby, łatwo wtedy wziąść czystą osobe za cheatera.

Filmiki pokazujące jak to działa:

Orginalny link do strony z Pluginem wraz z Downloadem:
http://amxx.pl/topic/16299-lucia-hallucination-antywallhack/

Jeśli nie ma na serwerze to naprawde polecam wgrać, nie jednemu adminowi ułatwi życie, najlepiej wgrać na wszystkich serwerach , a jeśli jest wgrane to Close ;)
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli plug-inu nie ma, to byłbym za wgraniem. Reakcja cheatera na lucie jest automatyczna, ruch myszką, strzał w lucie, bądź jeżdżenie po modelu. W dodatku gdy potencjalny cheater nie spotkał się nigdy z tym pluginem to wpadnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na nie, chyba admini mają trochę pojęcia o grze i potrafią rozróżnić czita bez jakiegoś lucia hallucination..

Ale czasem nawet adminom trudno określić czy czysty czy nie, a Lucia rozwiewa wszelkie wątpliwości. Poza tym za zwyczaj admin sprawdza gracza kilka rund, a tu kilka sekund i wiemy. Wiec ułatwia to prace adminom .

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na nie, chyba admini mają trochę pojęcia o grze i potrafią rozróżnić czita bez jakiegoś lucia hallucination..

 

Czegoś głupszego dawno nie widziałem. Boisz się czegoś? To ma ułatwić pracę adminom!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Osobiście jestem przeciw, każdy admin powinien odróżnić czita od skilla. Ponadto mogę się założyć, że używanie duszków przez Adminów będzie nadmierne. Dodatkowo na starych wersjach wh lucia zadziała ale na nowych ESP nie ma szans. Ww dzisiejszych czasach same esp latają po serwerach więc wgrywanie luci teoretycznie nic nie da. To jak byście kupili nową klawiaturę do komputera z myślą, że gra lepiej będzie działać. :) No i bym zapomniał jeszcze o dźwiękach, gracze steam tylko steam słyszą często fejlowe dźwięki od luci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Oddalone

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.