Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
ESL

Skarga :P

Polecane posty

Nie widzę działu i wzoru więc dam swój :P

Nick: @ ESL

Oskarżony: @ Erykos 

Godzina: Coś 23:30 mniej więcej.

Opis: Siedzę sobie na Ts3 a admin, którego ranga troszeczkę ponosi i myśli, że może dużo kickuje i banuje bez powodu. Na początku miałem ustawiony taki: <23:10:12> Teraz jesteś znany jako "Gosia To Patol KOCHAM JĄ!" ale Gosia nie miała z tym problemu nie przeszkadzało jej to, tak to by mi powiedziała zmień to. Wbił admin Eryk dostalem kick rozumiem, druga sytuacja też byla zmieniłem ten nick ale była następna i ustawiłem nick taki: <23:27:17> Teraz jesteś znany jako "Gosia to moja żona ! Love mis" po czym dostałem następnego kicka? <23:28:46> Zostałeś wykopany z serwera przez "Erykos" (zmien nick kórwa). Wszedł Weak na kanał zaczęło się tłumaczenie, że Gosia jest jego? od kiedy, bo nie słyszałem, że Gosia jest zajęta :)   Darmowe kicki mam zbierać? bo admin nie dorósł do swojej posady? proszę o zajęcie się tą sytuacją, bo to co on reprezentuje jest śmieszne :P

• Haha 6

Jeżeli mamy podchodzić do tego "profesjonalnie", to zacznijmy od samego początku, więc na samym początku wszedłem do Was na kanał i powiedziałem Ci, że nie podoba mi się Twój nick, mianowicie "Gosia hoi i KOCHAM JĄ", więc powiedziałem Ci wszystko to co chciałem powiedzieć, a Ty nadal robiłeś swoje. Mimo wszystko, że nie popieram takiego zachowania, to uważam, że zachowanie administratora TS'a nie było odpowiednie do adekwatnej sytuacji, więc z mojej strony mogę tylko przeprosić i upomnieć za administratora TS'a. Jeżeli sytuacji będzie powtórzona, to będą wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

• Like 3
  • Przykro mi 1
By martini,

odpowiednie*

Skoro sprawa była o mnie to się wypowiem. Prosiłabym aby konsekwencji nie poniósł ani @ Erykos ani @ ESL gdyż było to na żarty. 
Jak dla mnie temat do zamknięcia. 

• Like 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...