Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
ESL

Skarga :P

Polecane posty

Nie widzę działu i wzoru więc dam swój :P

Nick: @ ESL

Oskarżony: @ Erykos 

Godzina: Coś 23:30 mniej więcej.

Opis: Siedzę sobie na Ts3 a admin, którego ranga troszeczkę ponosi i myśli, że może dużo kickuje i banuje bez powodu. Na początku miałem ustawiony taki: <23:10:12> Teraz jesteś znany jako "Gosia To Patol KOCHAM JĄ!" ale Gosia nie miała z tym problemu nie przeszkadzało jej to, tak to by mi powiedziała zmień to. Wbił admin Eryk dostalem kick rozumiem, druga sytuacja też byla zmieniłem ten nick ale była następna i ustawiłem nick taki: <23:27:17> Teraz jesteś znany jako "Gosia to moja żona ! Love mis" po czym dostałem następnego kicka? <23:28:46> Zostałeś wykopany z serwera przez "Erykos" (zmien nick kórwa). Wszedł Weak na kanał zaczęło się tłumaczenie, że Gosia jest jego? od kiedy, bo nie słyszałem, że Gosia jest zajęta :)   Darmowe kicki mam zbierać? bo admin nie dorósł do swojej posady? proszę o zajęcie się tą sytuacją, bo to co on reprezentuje jest śmieszne :P

• Haha 6

Jeżeli mamy podchodzić do tego "profesjonalnie", to zacznijmy od samego początku, więc na samym początku wszedłem do Was na kanał i powiedziałem Ci, że nie podoba mi się Twój nick, mianowicie "Gosia hoi i KOCHAM JĄ", więc powiedziałem Ci wszystko to co chciałem powiedzieć, a Ty nadal robiłeś swoje. Mimo wszystko, że nie popieram takiego zachowania, to uważam, że zachowanie administratora TS'a nie było odpowiednie do adekwatnej sytuacji, więc z mojej strony mogę tylko przeprosić i upomnieć za administratora TS'a. Jeżeli sytuacji będzie powtórzona, to będą wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

• Like 2
  • Przykro mi 1
By martini,

odpowiednie*

Skoro sprawa była o mnie to się wypowiem. Prosiłabym aby konsekwencji nie poniósł ani @ Erykos ani @ ESL gdyż było to na żarty. 
Jak dla mnie temat do zamknięcia. 

• Like 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...