Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

ESL

UNBAN™ [CS:GO]

Reputacja

244 NoLife

4 obserwujących

O ESL

Admin CS:GO [5MAPS]
 • Urodziny 19.12.2000

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Adrian
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Motoryzacja

Kontakt

 • Snapchat
  dragonernig
 • Steam
  STEAM_1:1:171147450
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

832 wyświetleń profilu
 1. @ RobGoD rapoznaj się i rozpisz demo.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Zmień IP . Czyli zresetuj router i wracaj do gry.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Takie sprawy to pisz na pv do UnBanTeam kumpel. Zresetuj router.
 6. @ clixxu. zapoznaj się i wypowiedź się
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Nie wykonywanie celów mapy - KICK/BAN od 10 min do dnia Kampienie - KICK/BAN od 5 do 30 minut Nie rozumiem tego bana na tydzień? W regulaminie serwera jest jasno napisane. Nie wykonywanie celów mapy kick/ban od 10 min do 1 DNIA! Kampienie- kick/ ban od 5 do 30 min. To czemu dałeś mu na 1 tyg? Skracam bana tak jak jest w Tarafikatocze czyli do 1 dnia za nie wykonywanie celów mapy.
 9. @ tyrangames zapoznaj się i wypowiedź.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Nick z serwera: ✫ ESL Imię: Adrian. Wiek: 18 lat, Link do Gametracker`a: https://www.gametracker.com/player/✫ ESL/145.239.20.88:27070/ Doświadczenie w byciu administratorem: Wielokrotny admin, opiekun, właściciel serwerów :) Znajomość sourcemoda [0/10]: 9. Czy byłeś/aś już adminem?: Byłem wiele razy. Nawet na naszej serwerowni. Czy umiesz rozpisać demko?: Potrafię. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Teraz już więcej czasu mam na to, wróciłem do Cs'a. W tygodniu będzie duża aktywność w weekendu do 3 godz :0 Dlaczego Ty?: Duże doświadcznie, administacja mnie zna, znam się troszku na tym. Gdy siedzie często tak się zdarza nie ma admina i nie ma kto mutowac, nie ma kto banować... Chce pomóc. Wcześniej zrezygnowałem, bo nie miałem czasu teraz juz mam. Posiadasz mikrofon?: A i owszem ;3 Kontakt (obowiązkowy link do steam'a): https://steamcommunity.com/id/eslxgood/ SteamID: SteamID:STEAM_1:1:171147450 Posiadasz konto prime?: A i owszem :p Akceptujesz regulamin admina?: Tak. Akceptujesz regulamin serwera?: Tak. Akceptujesz regulamin forum?: Tak. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów?: Tak.
 12. +wiek +/- pracę +doświadczenie -staż... Nie mamy grafików, więc jakaś pomoc by się przydała, bo zlecenia na grafikę są.. Myślę, że można dać szanse, jeśli się nie wykaże to wypad. Jestem na małe tak.
×
×
 • Utwórz nowe...