Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

ESL

Admin CS:GO [MIRAGE]

Reputacja

388 KAT

4 obserwujących

O ESL

 • Tytuł użytkownika
  The Living Legend
 • Urodziny 19.12.2000

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Adrian
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Motoryzacja

Kontakt

 • Snapchat
  dragonernig
 • Steam
  STEAM_1:1:171147450
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

1176 wyświetleń profilu
 1. Jestem na tak: +idze pogadać +ogarnięty +doświadczenie -na forum jakoś mało Cię widzę :)) popraw to. Bo podanie złożyć to raz ale udzielać się na forum to 2 ;)
 2. Najpierw użyj mózgu, i przeczytaj regulamin i wymagania, oraz zastosuj się do wzoru. Później możesz myśleć o składaniu podania, nie ma wiekszego sensu te podanie.
 3. Posłuchał się kurde bele. Oczywiście, że TAK +podanie +aktywny +forum też nie jest najgorsze :D +ogarnia :D
 4. Jestem na tak: +grasz +nie pyskuje, ogarnięty, w końcu ten wiek :) +idzie pogadać, pośmiać się ;) -na forum Cię mało widzę... Udzielaj się, bo dałem ci kucze tak .. XD a nie, że podanie założysz a na forum nie będziemy Cię widzieć. -sm, ogarniesz to. powodzonka
 5. Jestem na Nie: -wiek -za dużo gadasz.. +widuję na serwerze -brak doświadczenia -ogarniasz sm na 6 ? Nie byłeś nigdy adminem a znasz prawie perfekcyjnie SM ;)
 6. Jeszcze NIE: +wiek +/-podanie -zachowanie, minęło za mało czasu, żebyśmy zauważyli czy ta zmiana jest pod podanie czy na prawdę się zmieniłeś.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Czysty. Wracaj do gry. @ Karcok @ Weak'uś.
 10. Ja mam swoją opinię na ten temat. Chciałbym żeby zobaczył jeszcze demo @ EXTREMAAAAA jest ostatnim UBT i jeśli możesz daj werdykt. Bo chłopaki mówia, że nie mamy racji, gracz sądzi to samo.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Ban zostaje, grasz na jakims legicie, i się odwołujesz.
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...