Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Zostałem okradziony !!!

.:Tomek:.
 Share

Recommended Posts

Co to ma być, zostałem okradziony prawie z 12 tysięcy ORDERÓW !! Proszę o przywrócenie orderów i złodzieja o ukaranie.

Odr azu mówię że nie mam ss;y ale dużo osób mnie znało i wiedziało że mam bardzo ale to bardzo dużo orderów np. Veq , Madafaker i inni. Dzisiaj sobie wchodzę patrzę a tam mam tylko 352 ordery. Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie sprawy bo to nie są krocie tylko wiele ale to wiele godzin pracy. 

To już jest twoja osobista sprawą jeżeli cie ktoś okradł. Zawsze masz opcję wykupienia slota (działa jak hasło na nick), co zabezpieczy twoje konto. Jeżeli nie masz dowodów na to że miałeś te ordery, to nic nie zyskasz. Ewentualnie możesz poprosić HeadAdmina o to, czy sprawdziłby logi i zrobił coś w tej sprawie.

Dziękuje ale czekam na wypowiedzi innych użytkowników i czekam na wypowiedź jakiegoś admina. Jeżeli mi nie wieży cie możecie wejść na serwer i się spytać graczy czy wiedzieli o tym ile miałem orderów. Przysięgam że miałem prawie 12 k orderów. 

Wiem, że raczej nic nie zdziałam, ale widziałem, że miał ponad 11k orderów.

Dlatego jest coś takiego jak rezerwacja nicku :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.