Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

1.Paczki JB , "szloogi" 2.Drop kasy Smoke Vip,Svip?

Ghoul4
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich mam kilka propozycji tak jak w temacie.

Mianowicie dodanie osobnej waluty "szlugi" lub jbPaczki , ta druga opcja bardziej mi się podoba przydzielanie tych walut jest do uzgodnienia niestety nie podeślę linku do pluginów :/ Kryminał ciężka sprawa ... walutą najczęściej są papierosy. Więźniowie mogą za nie kupić wiele wspomagaczy , broń , a nawet narkotyki za odpowiednią ilość ofc. Jb paczki strasznie fajna opcja można (jako administrator) organizować zabawy , zadania , "konkursy" zwycięscy otrzymywali by Jbpaczki za które mogli by zakupić broń , wspomagacze etc. No i w końcu ruletka na jail_facebook się na coś przyda :D

Druga propozycja to możliwość wyrzucania pieniędzy pod "g" (trzymając pieści , pałkę) oraz drop części pieniędzy po śmierci i możliwość podniesienia ich (inny gracz). Wyobraźcie sobie sytuacje ... Jest początek mapy druga runda więźniowie mają po 3k w sakwie , myślą jak tu przechytrzyć klawisz nagle wpadają na pomysł żeby zrzucić się na broń deagle 1 ammo. Jedna osoba kupuje broń  pod presją (mam tylko jedną szanse...) panikuje nie wie kiedy będzie najlepszy moment nagle jakiś vip rzuca granat dymny (posiada go bo ma wtyki ... w końcu to VIP) Klawisz rozkojarzony. Słychać strzał i ... Ciach. Więźniom udaje się pokonać klawisza i uciec by dalej napadać na monopole , pić alkohol , bić babcie , bawić się w narkotyki. 

Taka luźna propozycja. Pozdrawiam wszystkich :)

w zasadzie są monety  więc jak by zmienić tylko nazwę to czemu nie a co do wyrzucania pieniędzy to też jestem za lepsza  szansa na ucieczkę i ciekawsza gra :D 

Co do tej propozycji!!

Sklep na naszym serwie jest bardzo złe rozegrany i pojawi się nowy przy aktualizacji która obędzie się za niedługo.

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

propozycjazaakceptowana.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.