Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

szynax

Użytkownik

szynax wygrał w ostatnim dniu Sierpień 25 2018

szynax ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

31 Pomocnik

5 obserwujących

O szynax

 • Urodziny 06.04.1998

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  czersk
 • Zainteresowania
  cs pluginy

Kontakt

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/szynaxo/
 • GG
  25349137

Ostatnio na profilu byli

682 wyświetleń profilu
 1. Opis: Witam sprzedam kasę 1s1k 200 zł oraz kasę cssetti 344,26 zł Dodatkowo posiadam konto cs 1.6. Forum + szablon polejemywypijemy.pl jak i ts-polejemy.eu Cena: 1s1k/cssetti 1zł = 80 gr do nego konto steam z cs 1.6 15zł reszte podam na PW gg/steam Płatność: skiny cs go przelew psc Kontakt:https://steamcommunity.com/id/szynaxo/ nr gg 25349137 P.S dodam też ze posiadam majątek na serwie pylife MTA sporo!!!
 2. Czekam na ts na podwierdzenie!!! @ szynax

  1. szynax

   szynax

   napisz na gg

   25349137
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Gracz się nauczy aby nie wpisywać tego :P A jeżeli admin widzi niech da bana
 8. Napisz do mnie na gg: 25349137 Lub steam ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Npisalem pisz podanie za 6/7 dni napisałeś za szybko!!! Na 2 raz będzie warn !!! Pisz następne podanie 10.09.2018 ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Napisz do mnie na gg: 25349137 ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Co do tej propozycji!! Sklep na naszym serwie jest bardzo złe rozegrany i pojawi się nowy przy aktualizacji która obędzie się za niedługo. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Co do hak jest ok i w ct pojawi się !!! Lecz svip ani vip go nie otrzyma haka bo svip i vip będzie zbyt op Hak w ct pojawi sie przy aktualizacji serwera. Ponieważ będzie więcej nowości !! ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...