Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsors / Partners

Podanie

aVeNgeRs
 Share

Recommended Posts

Nick:MrWiselkaxD

Imię:Przemyslaw

Staż na serwerze:1 Rok

Doświadczenie:75%

Znajomość AMX [0/10]:8/10

Czy byłeś / byłaś już adminem?:Tak

Dlaczego Ty?:Znam komedy jestem ogarnięty. Pomagam na serweze.

Kontakt:Skype Przemo199081

Akceptujesz regulamin admina?:Tak

Akceptujesz regulamin serwera?:Tak

Serio 20 lat? Śmiechłem trochę :) Na PW dostałem od Ciebie wiadomość z nickiem i hasłem chyba chodziło o tego VIP'a, niestety ja nie dodaje. Oraz pomyliłeś działy w poście o VIP'a. Więc na pewno nie masz 20 lat, do tego ortografia.. W ogóle się nawet nie rozpisałeś, na nie. 

Nie.

Serio 20 lat? Śmiechłem trochę :) Na PW dostałem od Ciebie wiadomość z nickiem i hasłem chyba chodziło o tego VIP'a, niestety ja nie dodaje. Oraz pomyliłeś działy w poście o VIP'a. Więc na pewno nie masz 20 lat, do tego ortografia.. W ogóle się nawet nie rozpisałeś, na nie. 

Nie ;)

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Podanie odrzucone.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.