Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS MISS/MISTER

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Jeanette vi Rey

Archiwum Plebiscyt

Polecane posty

Moim zdaniem za szybko wystartował plebiscyt. Ledwo została otwarta sieć i ledwo ludzie z katów i tej innej sieci się "mieszają".

Tak naprawdę każdy głosuje na ludzi ze swojej sieci, bo innych nie znają, a jak już oznaczają innych to nie mają pojęcia co robią. Według mnie bezsens, zbyt się z tym pospieszyliscie.

• Like 4

A moim zdaniem jest w porządku. Ważne, ze coś od samego początku się dzieje na sieci, więc nie ma na co narzekać. Redaktor i moderatorzy się starają by forum na swój sposób tętniło życiem. Trzeba docenić ich włożoną pracę w to. :) Poza tym, ludzie się zaangażowali w plebiscyt i zobacz ile jest odpowiedzi. Z czasem jak się "wymieszamy" będzie to lepiej wyglądało a na chwilę obecną jest dobrze. 

Ja natomiast twierdzę że żaneta ma rację. Sam wcześniej zwróciłem na to uwagę. Fakt rozumiem że ekipa się stara i to doceniam. Lecz sieć ma tydzien czasu, a tu już plebiscyt. Połowa się nie zna i każdy oddaje głos na kogoś kto ma daną rangę choć nie koniecznie musi się na nią nadawać. Fakt są kategorie, które można uznać za dobre jednak w większości to lipa. Plus czas trwania aż do końcs kwietnia jest bezsensowne. Plebiscyt powinien być zawsze w ostatnim tygodniu miesiąca np: 24-30 kwietnia. Było tak nie mal zawsze i wszystko super grałi. Bo tak, to ktoś już zagłosował a do końca plebiscytu są 3 tygodnie i orzez ten czas moze sie duzooo zmienić i wtedy co każdy będzie edytował tematy? Np: któryś z moderatorów dostanie bana i wygra za najlepszego moda, tak troszkę nie dokońca jest to przemyślane.

• Like 2

Plebiscyt to zabawa, nie rywalizacja. Fakt faktem jeszcze dużo osób się nie zna ale myślę, że startowanie z plebiscytem teraz to dobry pomysł, zawsze jakaś rozrywka tak jak wspomniałem wcześniej. 

• Like 2

argumenty typu "coś się dzieje na forum", są nader banalne. jest tak, jak napisał Danio, osoby, które są "z zewnątrz", głosują na swoich, tylko na swoich. nieliczni głosują "mieszanie", jeżeli mogę to tak nazwać. plebiscyt tego typu, powinien się najwcześniej odbyć miesiąc po powstaniu z kolan sieci, takie jest moje zdanie. 

dodajmy też fakt, że niektórzy odbierają ten plebiscyt, jako żart bądź okazję do zabłyśnięcia i sytuacyjnych żartów, mówię przykładowo o głosowaniu za MNĄ, jako najkulturalniejsza osoba forum, GOD. 

reasumując wypociny, plebiscyty powinny odbywać się w inny, bardziej przemyślany, sposób. 

• Like 2

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

zamkniety.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

archiwum.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...