Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

skarga na [email protected]

never
 Share

Recommended Posts

Witam, z góry sorry jeśli nieodpowiedni dział. Piszę to z niechęcią, ale należy to zrobić, a więc przejdźmy do sedna. Grałem na only dd2 widzę ze jest admin bo odpały wylatywały zanim wyłączyłem cs'a i po 2 min znowu włączyłem, pisze do ww. admina, że również jestem tutaj adminem ( a bynajmniej tak mi się wydawało, bo jeszcze tydzień temu zanim H.A.N zbanował mnie nie wiedząc że to ja bo mam inny nick na forum i w grze, ale wbite w tego bana), tyle że nie mam dostępu do amx i nie mam vipa, pomyślałem że lepiej będzie powiedzieć niż zaraz dostać ssy za nz z awp albo dobre statystyki, ale widzę że nawet jak powiesz kulturalnie to Cie zgnoją, reszta w załączonym demku (ok. 17 minuty), choć część pisałem na [email protected] więc w razie wu to tez będzie można sprawdzić :)

PS. Nie sądzę żeby słowo admina albo unbana było ważniejsze od słowa [email protected] a Ty jesteś tu dopiero 22 dni (patrząc na datę rejestracji) i już stawiasz warunki i zmieniasz hierarchie? Sorry, ale tak być nie powinno. 

Katownia-1412201420-de_dust2.dem.zip

Bardzo się cieszę, że złożyć ową skargę.  Z tego co wiem miałeś właśnie jechać do Dudnesa się spłakać na ramieniu. Pogoda Ci nie dopisała czy jak?

Tutaj jest wykaz Twojej aktywności jako administratora w ciągu 20 dni :

http://bany.katujemy.eu/search.php

Jesteś tak żałosny, że to się w głowie nie mieści. Twoje kompetencje to istna bzdura i jeszcze domagasz się aby Cię przywrócono na stracone stanowisko? 

Z tego co  słyszałem to "Tobie wszystko wolno" i w dupie masz regulaminy czy inne sprawy. 

@Edit

Teraz możesz mój drogi zabłysnąć i pokazać jaki jesteś doświadczony. 

Moje kompetencje istna bzdura tak? I masz takie zdanie dlatego że? Nie wchodzę systematycznie na forum? Nie każdy ma na to czas. Przez ostatnie 20 dni dałem 7 banów? Wszystkie trafne,jeden za reklamę i jeden na uspokojenie na tydzień dla nie wiem jak to określić drącego się 3 rundy z rzędu na całe mieszkanie do mikrofonu. Czy chodzi Ci o liczbę tych banów? Jest mała bo nie spędza się już przy komputerze 10h dziennie i cs nie jest jedyną istniejącą grą. 

PS. Nie wiem czy to specjalnie, ale przeczytaj pierwsze zdanie swojego postu :)

@Edit a co do tego "wszystko mi wolno" jak to określiłeś, nie nie wolno mi wszystkiego, tak samo jak Tobie nie wolno wszystkiego, a że czasami zdarza się przeklnąć podczas gry lub nawet ubliżyć drugiemu graczowi zawsze można go przeprosić :) a mogę się założyć, że też pewnie nie raz podczas gry (niekoniecznie tutaj na Katujemy ale nawet innej sieci) zdarzyło Ci się bluzgnąć na kogoś za flasha na twarz lub perfidne stanie obok i blokowanie Ciebie stojącego z awp, żebyś padł a on podniósł sobie awkę albo stanie przed celownikiem. Każdego by to wkurzało a zwłaszcza robione z premedytacją.

Oczywiście, że wszystko piszę świadomie ... 

Jesteś leniem mój drogi i może dlatego? Czujesz się o wiele lepsze bo znasz się z Dudnesem? Pff rozbawia mnie to strasznie. Przez ostatnie 20 dni 7 banów. Cholera jasna, rewelacyjny wynik! Nic dodać, nic ująć.

1. Haha człowieku szczerze mówiąc powiedział ci prawdę więc nie wiem po co ta skarga. Co jak co ale tobie admin się nie należy bo łamałeś bardziej regulamin panujący na serwerze niż zwykli gracze. (za co właśnie dostałeś bana od HANa). Aktywnością też nie błyszczałeś, już nie mówiąc o kulturze.

2. Odnośnie ssów i tego co napisałeś nie masz rangi na forum ani także żadnej usługi na serwerze więc nie zależnie od tego że miałeś czy będziesz miał admina

ssy mogłeś dostać w każdej chwili.

Ad 1. Czyżbyś wypowiadał się o sytuacji, przy której Cię nie było? H.A.N dał mi bana, właśnie po tym jak zbanowałem gościa co darł się do mikrofonu i wszystkich wkurzał (CELOWO) Bananowy Durex możesz sprawdzić w amxbans. Łamałem regulamin, nie powiem że nie bo zdarzało się bluzgnąć jak już napisałem wyżej i ew. napisać ze CT nie rashuje jak robili to kilka rund pod rząd a TT nie zdążyli dobiec jeszcze do gali. 

Ad 2. Co do ss, tak w tej chwili nie mam rangi na forum oraz żadnych specjalnych uprawnień na serwerze, więc ssy mógłbym dostać normalnie jak każdy inny ale pytanie po co, skoro :

-nie jestem tu od wczoraj chyba, i Ci którzy są dłużej wiedzą, jak gram, i co umiem pokazać

-wiem do czego służą słuchawki i radar

-i w sumie czasami też mam dni że zamykam tabelkę :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Dostosuj się do wzoru

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.