Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Skarga CoFFer

smarT
 Share

Recommended Posts

Nick oskarżyciela: NaV # neo ._ smarT

Nick oskarżonego: CoFFeR

IP lub SID oskarżonego: Nie mam dostępu, skargę piszę przy okazji gdy mam bana.

Przebieg sytuacji: Gram jak co runde, gracze wiadomo rush to i ja, co ktoś to i ja prawda? No i przyszła kolejna runda, dotarłem z respa CT do TT zabiłem parę osób naglę wyskauje okienko motd "Zostałeś zbanowany", byłem trochę zdziwiony ponieważ w regulaminie nie piszę nic o raszu, a koledzy z team też to robili i nie zostali ukrani.

Dowody: Ban ( http://bany.katujemy.eu/ban_list.php?bid=6930 ) + regulamin serwera, nic nie piszę o raszu ( http://katujemy.eu/index.php?/topic/2175-regulamin-serwera-cod-801/&do=findComment&comment=9974 ), po co demko/ss skoro macie zapis banów : )

No więc niech ktoś przeczyta regualmin ponieważ to nie jest serwer TP + brak punktu w regulaminie.

Przepraszam cię drogi Smarcie ale gdy napisałem na @@ ze zakaz rashowania to jakąś wszyscy gracze przestali rashowac tylko ty jesteś tak natrętny i dalej rashowałes .

CoFFeR rasz jest dozwolony :)

No tak ale jak Veq mi wspomniał ile razy Astral mowił veqowi zeby nie rashował + po skargach i moich umiejetnościach bycia administratorem na cod myślałem ze rush jest zabroniony a regulamin był aktualizowany . Więc przepraszam i zwracam honor .

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.