Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

[Galeria] JemiołKi


dwbuh.
 Share

Recommended Posts

Tak z innej beczki, właśnie ten layout CSBałwan ma być kodowany przez kolegę i oddany do pobrania za darmo na święta :)

Link to comment
Share on other sites

1 layout za dużo pod cmsszablony Jodelki (nick trochę też xD). Totalnie nieudany flat. W dwóch kolejnych jest podobnie. Nudna czcionka, ogólnie słaba typografia, okrojone gradienty. Z dobraniem koloru też nie za ciekawie. Nie rób tych szarych boxów bo wygląda to potwornie. Nie wiem po jakiego ten ogień w ostatniej pracy. Zupełnie odstaje od reszty.

 

Screen: Laye inspirowane innymi layami, excms trochę oczoje*ny bo nie miałem pomysłu 

 

 

Bez pomysłu niestety nic ciekawego nie wyjdzie.

 

 

Od kiedy zajmujesz się grafiką? Widziałem już dość dużo twoich prac, ale nadal te same błędy.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie pojęciem grafika zajmuję się ok. 5 miesięcy, ale początkowo to w GIMP się bawiłem z avatarami, sygnaturkami. Od dwóch miesięcy "?" (może z kawałkiem) przeszedłem na PS'a i tak pomału się z nim już oswoiłem chodź i tak dużo rzeczy jeszcze nie wiem. Jestem młodym grafikiem, więc nie oczekuj jakiś wielkich prac z mojej strony, a amatorskie małe dzieła. Z każdą pracą będę starał się dodać coś nowego i wykonywać coraz lepszą pracę. Mam nadzieję że za jakiś czas zdobędę większą wiedzę i będzie lepiej. Z typografią wiem że mam problem i się do tego przyznaję. A i nie uczę się książkowo ps'a tylko staram się sam ogarniać  :)

Link to comment
Share on other sites

No tu mam akurat podzielne uwagi co do tej twojej galerii.

 

Widzę że wzorujesz się na "php by przemo" to jedna sprawa druga to "kwadratowe" loyauty, spróboj jakiś loyaut zrobić pod IPB nie robiąc kwadratowego ;D

 

1) loyaut zajebi*** ci wyszła góra chodzi mi tylko o tą belkę ile tematów dziś napisanych itp. (Na pewno wykorzystam jak bd kodował jakiś styl).

2) Działy i statystyki fajne.

3) Lipa :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.