Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

SenioR Wita :)


SenioR
 Share

Recommended Posts

Witam.
A wiec mam na imię Kamil, mam 8 lat, jestem w 3 klasie podstawówki  i jestem bardzo pilnym uczniem.
Moja mama twierdzi ze jestem wcielonym diabłem, czasami bije mnie ciężkimi rzeczami takimi jak patelnia czajnik czy żelazko. Bardzo lubię jak koledzy w szkole przywiazują mnie do kaloryfera linami i przypalają papierosami. Mimo mego młodego wieku, zacząłem palić papierosy w 1 klasie podstawówki. Moja mama często sępi ode mnie szlugi i wtedy mam spokój bo przestaje mnie bić wiec mogę grac z wami w CS'a smile.png. Na serwerze gram pod nickiem Idiots`S[E][N][O]R i czasami nadużywam trochę mikro ale to nic takiego ponieważ mutacje przeszedłem jak starsi jeszcze w pieluchy robili.
Poniżej wstawiam swoje zdjęcie myślę że jestem bardzo przystojny,ponieważ dziewczyny kleją się do mnie w klasie i nie dają mi oddychać a do tego nie mogę wychodzić z klasy i ciągle siedzę w ławce bo boję się że zrobią mi krzywdę
Troszkę postarałem się rozpisać,ale myślę że będzie okey smile.png

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

<strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie.</strong><br />Ten temat został zamknięty przez Moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Witamy<br /><br />Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.<br /><br /><br />Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.