Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Podanko Veqa :)

Veq
 Share

Recommended Posts

Nick:Veq

Imię:Kacper

Staż na serwerze: od wczoraj ale zacznę tu grac ze względu na to że są tu fajne klasy np:. Snajper:)

Doświadczenie: Miałem już parę razy admina i myślę ze na cod mod 301lvl dobrze jako administrator się sprawowałem :)

Znajomość AMX [0/8]:6/8

Czy byłeś / byłaś już adminem?:Byłem i jestem na cod 301lvl.

Dlaczego Ty?:Chciałbym wspomóc administracje na obu codach bo będę na jednym i drugim grał.

Kontakt:gg/steam Veq/forum

STEAM:Posiadam ale mam lekki błąd jak go naprawie to będzie wszystko w porządku.Admina prosiłbym żeby mi dodać na nick :) Tak wiec prosze go dodac na ten sid  VALVE_0:4:1577233107 i steam mam podany w swoim profilu.

Akceptujesz regulamin admina?:Tak

Akceptujesz regulamin serwera?:Tak

Prosiłbym żeby nie martwic się ze nie będę już wchodził na cod mod 301lvl bo ja będę tam zaglądał i sprawdzał co się dzieje codziennie :)

Nie wiem, w którym temacie mam się wypowiedzieć bo założyłeś dwa takie same.

Zacznijmy od tego, że administrator musi grać na platformie steam i to na sid jest on dodawany.

Wydajesz się być sympatyczą osobą, która ma pojęcie na temat tego moda. Jeśli sprawdzasz się na danej pozycji na COD'ie 301lvl to może i tutaj powinieneś dostać szanse!

Głos przychylam na Tak. Powodzenia!

(Mówimy oczywiście o okresie próbnym)

Również jestem na tak. Na COD'zie 301 bardzo dobrze sobie radzisz, jesteś miłym, sympatycznym i pomocnym chłopakiem. Jeżeli jest jakiś problem a Ciebie nie ma na serwerze, to wystarczy, że do Ciebie napiszę a ty zaraz wchodzisz.

Do póki steam nie będzie sprawny niestety Admina nie możesz otrzymać. Głównym wymogiem jest konto steam. Posiadając konto steam a nie grając na nim z jakichkolwiek przyczyn wiąże się z tym samym jakbyś go nie miał :)

Podanie odrzucone.

Steam już masz, więc podanie przyjęte

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: podanie przyjęte

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.