Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
SDCSebeK

ShoutBox do góry!

SB do góry!  

28 members have voted

1. 1. ShoutBox na górę?

• Tak.
    • Nie. ( Odpowiedź uzasadnij)

Recommended Posts

Witam, bez zbędnego owijania w bawełnę przejdę od razu do rzeczy. Chcę aby administracja ruszyła się i przeniosła nam SB na górę wtedy będzie większa aktywność niż dotychczas. Tak to SB siedzi sobie na dole, rzadko kto na nim piszę dlatego, że musi jechać na sam dół dlatego również mamy prawie zerową aktywność na SB.

Zakładam ankietę i proszę o szczerą wypowiedź.

(Jeśli ktoś będzie na "NIE" proszę aby uzasadnił wypowiedź.)

• Like 1

Na Nie. 

U góry forum jest miejsce na reklamy a SB pod reklamami źle będzie się prezentowało.

SB na dole ma swoje plusy, ponieważ pozwala nowym userom na przeglądniecie tematów oraz działów zawartych powyżej nim dotrą do SB. 

Zerowa aktywność na SB...? LOL :D

Jestem na nie.

Układ strony jest według mnie bardzo spoko i większość jest już do niego przyzwyczajona. SB jest na samym dole, ponieważ służy on do luźnych rozmów i każdy kto ma ochotę może sobie popisać o jakiś głupotach czy po prostu "o czymś" nie robiąc spamu w innych częściach forum. Z tą aktywnością to troch przesadzone jest ekipa która codziennie czuwa na SB :) Jak dla mnie do odrzucenia.

DEeeoŚ

SB może być również pod reklamami. Większość z was boi się zmian a my gadamy o ShoutBox a to przecież mała drobnostka.

"Zerowa aktywność na SB", chciałem zwrócić uwagę na to, iż  tylko "Kolorki" piszą na SB a rzadko widać zwykłych użytkowników czyli praktycznie nigdy. Pewnie nawet nie wiedzą, że mamy ShoutBoxa  :)na górze.

• Owner

Osobiście jestem na nie, dlaczego? już tłumaczyłem u góry są reklamy, tabelka serwerów jak wrzucę tam shoutbox to będzie jedno wielkie gówno i nie piszcie, żeby dać reklamy na dole bo reklamy zawsze się daje u góry tak było i będzie. Dolna część forum też musi być odwiedzana. :)

Temat zostawię otwarty, jeżeli liczba głosów będzie znacznie większa na tak być może zmienię zdanie i dodam ten shoutbox do góry, póki co większość jest na nie.

• Like 1

Będzie to wyglądało mało estetycznie, zresztą na górze i tak jest sporo różnego rodzaju reklam i tabelek. 

DEeeoŚ

SB może być również pod reklamami. Większość z was boi się zmian a my gadamy o ShoutBox a to przecież mała drobnostka.

"Zerowa aktywność na SB", chciałem zwrócić uwagę na to, iż  tylko "Kolorki" piszą na SB a rzadko widać zwykłych użytkowników czyli praktycznie nigdy. Pewnie nawet nie wiedzą, że mamy ShoutBoxa  :)na górze.

Czy Ty masz zwykłych użytkowników za idiotów? Każdy doskonale wie, że shoutbox znajduję się na dole bo tego scrolla w myszce ma większość użytkowników. Zresztą układ forum sugeruję, że shoutbox musi być na dole. 

• Like 1

Witam zostałem poinformowany przez jednego z ekipy moderatorów że głosy w ankiecie są oszukane i jest to prawda !! Dzisiaj przejrze szczegóły jesli dowiem się kto z was założył multi konta w celu głosowania dostaje od razu bana na forum. 

• Owner

Logi nie trzeba tutaj sprawdzać, większość kont które oddały głosy w ankiecie zarejestrowały się tuż po jej utworzeniu i konta mają zero aktywności. Przymknę na to oko ale następnym razem obejdzie się inaczej :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.