Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

[PROPOZYCJA] Turniej 1vs1

noiz
 Share

Recommended Posts

Siemka :) Co wy na turniej 1vs? Do wygrania byłoby wPLN w sklepiku, jakieś skromne kwoty (góra 10zł) bo liczy się przecież zabawa;p

Niżej opiszę wam jak taki turniej miałby wyglądać.

1. W zależności od liczby uczestników byłyby 2 grupy po 5-6 uczestników, w fazie grupowej gralibyśmy w systemie KAŻDY Z KAŻDYM. 2 osoby by wychodziły z grup i gralibyśmy w systemie pucharowym (Czyli osoba z 1 miejsca z 1 grupy z osobą z 1 miejsca z 2 grupy i 2 osoba z 1 grupy z 2 osobą z 2 grupy).

2. Każdy z każdym grałby 2 mapy (aim oraz awp) w systemie MR12. (Czyli po 12 rund w TT i CT  ale do 13 wygrnych)

3. Niestety na turniej trzeba by było kupić serwer (Taki 4 sloty by starczył -  da się jakiś serwer testowy na okres 12h wynająć i sądzę, że na jedną grupą taki serwer by starczył) oraz odpowiednio go skonfigurować (Restarty  i te sprawy)

4. Każdy z uczestników miałby za zadanie nakręcić demko a następnie wrzucić je po rozegranych meczach do odpowiedniego tematu aby nikt nie łamał regulaminu (Czity, kolorowe modele, celownik w awp itd.) osoba która by takiego demka nie dostarczyła po prostu oddała by walkowera.

5. Do tego byłby jeden sędzia (najlepiej dwóch aby byli jakoś podzieleni) który by odpowiadał za wszystkie restarty itd.

Ogólnie całą organizacją konkursu mógłbym się zająć, tylko bym potrzebował jedną osobę do pomocy która ma dużo wolnego czasu i zgodę czerwonych. Turniej sądzę, że mógłby zostać rozegrany po zakończeniu konkursu reklamowego czyli koniec listopada.

Mogę Ci pomóc w prowadzeniu turnieju jeśli wejdzie w życie. Moim zdaniem bardzo pozytywna propozycja, która powinna pomóc w rozwinięciu się sieci. Gracze zobaczą, że sieć wychodzi z inicjatywą, w której można wygrać w łatwy sposób wPLN.

Co do demka - oglądając demko będziesz miał swoje modele, swój celownik. Najlepiej żeby każdy uczestnik turnieju zrobił SS'a w smoke'u mając kupione AWP. To by rozwiązało sprawę.

Mogę Ci pomóc w prowadzeniu turnieju jeśli wejdzie w życie. Moim zdaniem bardzo pozytywna propozycja, która powinna pomóc w rozwinięciu się sieci. Gracze zobaczą, że sieć wychodzi z inicjatywą, w której można wygrać w łatwy sposób wPLN.

Co do demka - oglądając demko będziesz miał swoje modele, swój celownik. Najlepiej żeby każdy uczestnik turnieju zrobił SS'a w smoke'u mając kupione AWP. To by rozwiązało sprawę.

Racja, nie pomyślałem. Ale pamiętaj, że wh zawsze będzie widać ;p

+ Żeby rozreklamować ten konkurs, pomyślałem że można zakupić (Ja mogę to zrobić we własnym zakresie) z 100-200 reklam (Góra 7,38 zł sms automatem na płatnych domenach z ułożonym jakimś specjalnym kodem reklamowym dotyczącym tego konkursu.

Moim zdaniem za wcześnie na turnieje 1 on 1 czy 5 on 5. Mamy za mało aktywnych forumowiczów, co prawda serwery są rozwinięte i graczy mamy, ale forum tak nie hula :)

Moim zdaniem za wcześnie na turnieje 1 on 1 czy 5 on 5. Mamy za mało aktywnych forumowiczów, co prawda serwery są rozwinięte i graczy mamy, ale forum tak nie hula :)

Turniej ma służyć jako reklama. Myślę, że dwudziestu czterech graczy bez problemu powinno się zgłosić.

Co do demka - powtarzam, że oglądając je patrzysz z własnej perspektywy. Jeżeli ktoś się bardzo dobrze kryję, nie strzela za szybko, używa mózgu a jednocześnie jest odpalony to są nikłe szanse aby mu udowodnić cokolwiek.

Bardziej chodzi mi o 1vs1, sądzę że uzbierałoby się te 10-12 osób na ten turniej. Co jakiś czas wiadomości na serwerze, trochę forumowiczów też by się zapewne zgłosiło i te osoby by się uzbierały, a udział by mogli też wziąć admini.

@Ojciec, a czasem nie będzie tak, że jak ktoś nakręci demko u siebie i ma wh to te modele będzie widać przez ściany? :)

Dobrze więc powiem tak, serwer oczywiście pod turniej mogę wykupić, 1 on 1 w sumie może i by wypaliło warto spróbować. Pytanie kto chciałbym sprawować opiekę nad turniejem? być obserwatorem na meczach oraz potwierdzać wyniki na forum.

Dobrze więc powiem tak, serwer oczywiście pod turniej mogę wykupić, 1 on 1 w sumie może i by wypaliło warto spróbować. Pytanie kto chciałbym sprawować opiekę nad turniejem? być obserwatorem na meczach oraz potwierdzać wyniki na forum.

No ja mógłbym być i Ojciec też się zdeklarował. Temat na forum też mógłbym zrobić :)

Dobra to w sumie nie ma nad czym dyskutować. Przeprowadzę kilka ankiet a następnie otworzymy turniej.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Propozycja przyjęta

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

• 1 year later...
  • Vice Administrator
Posted

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"OgólneSprawy dotyczące forumPropozycje" do "WysypiskoArchiwumArchiwum 2014".

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.