Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsors / Partners

[PORADNIK] Jak rozpoznać przerobione SS'y


Guest FTS. Blant
 Share

Recommended Posts

 

15.gif Rozmiar każdego ss'a powinien być identyczny. Jeżeli rozmiar któregoś z SS'a różni się od pozostałych to znaczy że coś musiało być przy nim grzebane.

17.gif Nr skompresowania musi być inny przy każdym z ss. Jeżeli przy którymś jest taki sam to już wiemy że koleś oszukuje.

12.gif Każdy ss musi mieć taką samą godzinę i minutę modyfikacji. Jeżeli chodzi o sekundy to jest to różnica 1 góra 2 sekund. Jeżeli np.przy jednym ss jest czasm modyfikacji 5 minut później tzn że przerobione ss.
13.gif KOD CRC32 musi być przy każdym screenie inny ! Jeżeli są 2 lub 3 takie same kody to znaczy ze w paczce są 2/3 te same ssy.

 

 

Ad1. Z tym się nie zgodzę, rozmiary zmieniają się, nie zawsze ale jednak. 

Ad3. Sekundy nie mogą się zmieniać, nawet o te 2 sekundy. 

 

+ Dodaj źródło.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.