Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Jakub_Tm

Skarga - Kacper

Recommended Posts

• Popular Post

Nick oskarżonego: @ Kacper

Powód: nieobiektywne podchodzenie do mojej osoby, łamanie regulaminu forum i brak kompetencji z tym związane.

Opis sytuacji: Zacznę od pierwszego powodu. Problem z tym administratorem pojawił się w dniu nadania permbana  na użytkownika @  Horazon . 17 czerwca 2023 roku między mną a @  MLK. doszło do wymiany argumentów na czatbocie. Celem rozmowy przynajmniej z mojej strony było pokazanie jak dziurawy jest regulamin forum oraz jego brak kompetencji związanych z banem na Horazonie. Jak wiadomo gracz otrzymał bana za korzystanie z usługi VIP i rozdawanie reputacji, co jest totalnym nieporozumieniem ze strony MLK. Kiedy naszemu vice skończyły się jakiekolwiek argumenty zaczął nagabywać mnie do usunięcia konta na forum, skoro regulamin mi się nie podoba. Po kilku kolejnych zdaniach wkroczył obrońca uciśnionych Kacper w celu załagodzenia sytuacji. No i właśnie w tym miejscu widać jak to każdy jest sobie równy na forum, czyli otrzymuję upomnienie pisemne od niego. Wszystko możecie zobaczyć w logach chatboxa, niestety jako zwykły użytkownik forum nie mam tak głębokiego dostępu do archiwum. Od tego momentu zacząłem traktować Kacper z dystansem. Nie pisałem nic na jego temat, nie rozmawiałem o nim „jakby nigdy nie istniał, choć to tylko marzenie” – metafora. I z takim przekonaniem funkcjonowałem na forum do dnia wczorajszego czyt. 8.07.2023, w którym Kacper podjął się zadania, które do niego nie należało. Mianowicie rozpisanie dema, które przyklepał @  Bigaj .

link do odwołania

Zgodnie z regulaminem każdy użytkownik, jakiej rangi, by nie posiadał ma obowiązek stosowania się do niego.

Tutaj zaczyna się wątek łamania regulaminu przez Kacper. Każdy użytkownik może się odwołać 3x od decyzji Sekwencja jest następująca: 1 Odwołanie rozpisuje członek UBT, 2 odwołanie rozpisuje Opiekun UBT, 3 odwołanie rozpisuje Właściciel Serwera.”. Jak widać, Administrator złamał hierarchię rozpisywania dema i zrobił to byle jak.

Spoiler

CE522F3B19AEE9352B0031295C995DF5017DBB4C

Tłumaczenie, jakie otrzymałem to, że Kacper ubiegał się o rozpisanie demka u @  dejmano , ponieważ opiekun ubt jest na urlopie. Rozumiem, że jeśli opiekun jest na wczasach, to jego funkcję przejmuje Dejman obądź legendar, którzy posiadają opis na forum „Sprawowanie opieki nad pozostałymi członkami Administracji; Unban. ™ CS:GO” Totalnie nie rozumiem, dlaczego osoba niepowołana zabiera się za robotę, której nie potrafi przecież to jawne działanie na niekorzyść sieci, jak i serwera.

Trzeci zarzut to brak kompetencji połączone znów z brakiem obiektywizmu co do mojej osoby. Po rozpisce odwołania od bana zgłosiłem post w celu przekazania, iż nie zgadzam się z opinią Kacper,

Spoiler

40145E195B897FB503CB56D8369B88EAC230ABB0

a chwilę później napisałem do @  Jabba. na czatbocie.

Spoiler

image.thumb.png.d63413e6c06a6e763a39425be2428ada.png

Najwyraźniej administrator Kacper pomyślał sobie, że napisałem to o nim i jakiś czas później otrzymałem warna za

Spoiler

C46243B9B2B22DFBD2BF7216674850D9080089B0

Totalnie nie kminie, gdzie w tej całej sytuacji jest jakakolwiek prowokacja z mojej strony do was. Kończąc, jako że skarga dotyczy drugiej najwyższej rangi na forum proszę o interwencje w tej sprawie @  Dudnes , który jest oczko wyżej. Liczę na obiektywne rozpatrzenie skargi.

Dowody: wyżej wymienione screeny oraz daty rozmów na chatbocie – archiwum.

PS: Proszę was  Kacper oraz MLK abyście nie pisali znów głupich tekstów w stylu "to nie jest koncert życzeń" oraz, aby skargą zajęła się osoba powołana, bo po co robić kolejny zgiełk.

• Like 13
  • Haha 2
  • Wow 2
  • I love it 9

• Owner
  • Popular Post

Sprawa @  Horazon jest dość śmieszna, otóż posiadacze VIP'a nie mają limitu w przyznaniu reakcji na forum, gdy dodawaliśmy tą opcje nie spodziewaliśmy się, że ktoś wpadnie na tak genialny pomysł, żeby rozdawać 500 reputacji dziennie losowym osobom. Regulamin forum nie przewidział takiej sytuacji, ale mimo to mamy pkt który może zostać objęty w takim przypadku, mianowicie;

Spoiler

§6 Pozostałe.

• Kwestie, które nie zostały poruszone w regulaminie zostaną rozpatrzone indywidualnie przez Administrację.

Czysto teoretycznie mogliśmy dać nawet perma, ale został nałożony jednodniowy ban żeby ochłonął. Dla pewności, aby nie było niedomówień bo często lubicie wyciągać dziury z regulaminu czy innych rzeczy, aby tylko zrobić koperkową aferkę @  MLK. dodał pkt do regulaminu

Spoiler

§6 Pozostałe.

• Zabrania się sztucznego nabijania punktów reputacji. Pod uwagę są brane wszystkie poziomy reputacji: dodanie, neutralne i ujemne.
  • Niepotrzebne bądź niechciane wiadomości na forum (spam) zabronione. Do spamu zaliczamy wszelkiego rodzaju odpowiedzi w tematach, komentarze na profilach, aktualizacje statusu czy nadmierne PW.

Odwołanie od bana, tak jak sam napisałeś opiekun był na urlopie więc @ Kacper wziął sprawę za zgodą @  dejmano oraz @ LEGENDAR . Mimo wszystko poruszyliśmy ten temat w gronie Administracji, aby system odwołań wyglądał tak jak powinien i zajmowały się tym osoby, które są do tego wyznaczone. @ Kacper  nie jest wyznaczony do strefy banów, ale jest tutaj Administratorem i ma prawo ingerować wszędzie, tak tylko chciałem to przypomnieć. 

Ostatnia sprawa do wyjaśnienia twój warn, moim zdaniem jest jak najbardziej słuszny. Zaraz po nadaniu zgłoszenia umieściłeś dość kontrowersyjny wpis na cb i na miejscu @ Kacper również odebrałbym, że jest on w moją stronę. 

• Like 10
  • KAT 3
  • Haha 2
  • Wow 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.