Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Garcia

Propozycja - Usunięcie prędkości u VIP'a

Recommended Posts

Twój nick: GARCIA

Co wprowadzić?: Wy*ebac tego speeda dla vipow jest to totalnie bez senu ze gosc mi raszuje co runde palac i rampe z p90 a go sie nie da trafic bo biega za szybko.

(mam respa na apsy ledwo co do nich wchodze, a ziomek za filarem juz z p90 stoi. troszeczke pay2kill)

Namey  

Cenzuruj przekleństwa.

• Haha 4

• Namey changed the title to Propozycja - Usunięcie prędkości u VIP'a

Więc tak wypowiem się jako naczelny rusher wszystkiego iż gdyż ponieważ funkcja która już od X czasu jest wprowadzona jak najbardziej jest kompetentna do danej usługi inni mają double jumpa który moim skromnym zdaniem jest bez sensu a u nas występuje szybsze bieganie i jeśli jest problem opanowaniu tego ze ktoś szybciej biega wystarczy  dobrze się ustawić zmienić miejsce oczekiwania na osobnika a ze się idzie 10 raz w to samo miejsce nie dziwota ze dany osobnik już nawet z zamkniętymi oczami raszuje :)

CHCESZ TAK SAMO SZYBKI BYĆ ABY NIE MIEĆ Z TYM PROBLEMU O TO TWOJE ROZWIĄZANIE >>>>>>>>>> https://sklepcs.pl/?p1=Karcok&p2=sklep&p3=2504&u=4333 ewentualnie 

!nocnyvip

Edited by Marcivn
  • Like 3

Trafić się da grałem bez VIP'a jak i z nim i nie robi to różnicy w trafieniu. Słyszałem już po zabiciu kogoś (stojąc w miejscu), że" bo masz VIPA to mnie zabiłeś " co nie ma totalnie  sensu bo nie wpływa to czy ktoś posiada tego VIP'a na trafienie kogoś. Tak jak napisał @  Marcivn wystarczy poczekać, ustawić się, zmieniać pozycje i jest zupełnie inna gra a dodam od siebie więcej wystarczy postarać się mimo, że to serwer społecznościowy grać drużynowo i zamiast krzyków i wyzwisk (a tak to się zazwyczaj kończy) poświęcić ten czas na podanie info i wysłuchanie kogoś kto również je podaje (nawet drobne "rampa" "mid" i już ktoś obok nas wie na co ma zwrócić uwagę i jeśli ma możliwość to pomóc w obronie danej pozycji) jedna mała rzecz a ile zmienia w rozgrywce i pomaga nie tylko nam ale i innym. Zresztą czy to się komuś podoba czy nie jest to gra drużynowa a jeśli woli ktoś grać solo polecam zagrać deathmatch.

• Like 1

Jestem na nie; moim skromnym zdaniem delikatny speed dla vipa nie jest aż tak przesadzony czy odczuwalny w rozgrywce; da się normalnie ustawić wcelować i normalnie zabić oponenta z taką opcją, a na duble jump jeszcze więcej by było skarg czy wyzywania ze względu na wskakiwanie w różne ciężej dostępne miejsca czy chociażby jakby ktoś ci podwójne podskoki robił przed tobą i zabijał np z głupiej pompy  

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.