Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
nahh.

Propozycja - Wchodzenie przez connect w konsoli

Recommended Posts

Twój nick: nahh.

Opis propozycji: Dodać ciche wchodzenie na serwer dla admina. Wyglądałoby to tak, że przykładowo wpisując komendę "connect (ip serwera)" admin wchodził by na serwer bez żadnego powiadomienia. Przydałoby się to gdy admin musiałby wejść zbanować cheatera/zmutować gracza itd.. Zdarzało się gdy wchodziłem na serwer zbanować/zmutować kogoś (a posiadam vipa) to cały serwer wiedział, że wchodzę przez powiadomienie na czacie i nie obeszło się bez zbędnych tekstów typu "o nahh wchodzi to go zbanuje" i osoba którą chciałem sprawdzić/zmutować już wie o co chodzi.:sadcat:

Proszę o wypowiedzenie się czy takie coś ma sens i czy jest to możliwe do zrobienia bo wiem, że nie wszystko da się zrobić. Również pomysły udoskonalenia tego.

:hmj:

Ma to sens ponieważ dajmy ze taki stalker wbija na serwer typy sie wyzywaja i lub jest cziter ktory zna stalkera to probuje sie ukrywac

• Like 1

•  czak changed the title to Propozycja - Wchodzenie przez connect w konsoli
  • Owner

Generalnie nie ważne co zrobimy i w jaki sposób ukryjemy wejście/wyjścia Admina i tak zawsze będzie luka w której ludzie znajdują czy dany Admin jest na serwerze. Dlatego od takich sytuacji jest GOTV, wystarczy wrzucić temat na forum z data/godziną zdarzenia a dana osoba zostanie ukarana i nic ją nie ominie.

• Like 2

• Owner

Propozycja odrzucona.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

• Like 1

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.