Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
FredSoon

PROPOZYCJA- Usunięcie rangi "UNBAN™"

Recommended Posts

Nick: FredSoon

Co chcesz wprowadzić/zmienić: 

Droga moderatorzy. Chciałbym zaproponować zmiane w forum. Moją proźbą jest usunięcie rangi UNBAN™. Zapytacie dlaczego? Otoż już wyjaśniam. Są to osoby, które nie mają pojęcia co się dzieje na danym serwerze (przykładowo: [MIRAGE#1], ponieważ na nim gram) Są osoby, które definitywnie nie kryją się z WH, AimBotem, BH i całą resztą. Napisze dwukrotnie odwołanie się od bana i uzyska UB i nadal robi swoje. Ludzie tacy nie szanują innych graczy jak i administracji, która dała mu UB. Jestem za usunięciem tej rangi i przeniesieniem władzy tej rangi dla administracji danego serwera. W szybkim skrócie: Jeśli gracz dostaje na serwerze X bana, odwołuje się na osobnym temacie (np. Odwołanie od bana serwer X) i adminicstracja serweru X może dać UB tej osobie, a nie osoby, które nie wiedzą co się dzieje. Oraz chciałbym poprosić o administracje, żeby robiła to co do niej należy, czyli sprawdzanie graczy, którzy podejrzanie grają, a nie siedzieć z założonymi rękami i se grać. Wystraczy spędzić ten 1-2 mecze na obserwatorze. 

PS. Napisałem swoje podanie na administratora serwera [MIRAGE#1], by robić co napisałem powyżej i sprawdzać graczy czy zachowują się uczciwie wobec innych graczy. I myślę, że spędzę dużo czasu na obserwatorze. Chciałem obserować jako zwykły gracz i wysyłać demka z potwierdzeniem posiadania gracza do różnych DLC, lecz taki szary gracz nie posiadam możliwości sprawdzania ludzi przez ściany tylko przez mapę.

Dziękuję i mam nadzieję, że nie przejdziecie obok tego obojętnie i nie olacie tego ciepłym moczem :))

Serdecznie pozdrawiam,
FredSoon

• Haha 4

Zdecydowanie NIE.

W UBT czysto teoretycznie są osoby, które po prostu znają grę. Co do adminów - jest to jedna z pierwszych rang jaką uzyskują tutaj użytkownicy i niestety, ale te bany często są niesłuszne.

• Administrator

Jeśli ludzie tacy jak Ty mieliby o tym decydować, to nikt by tu nie grał. Próbujesz stwarzać pozory osoby nieomylnej i wszechwiedzącej, pisząc takie głupoty, że nawet nie wiem jak to skomentować. Dołączyłeś na forum kilka dni temu, a oceniasz całe UBT.

• KAT 1
  • Thanks 1
  • I love it 1

Gracz taki jak schwarzkopf dostaje 2x UB i nadal lata z DLC, więc nie wiem jak oni sprawdzali jego uczciwość. Admini już sami powiedzieli, że już mu nie dają bana, bo ten się znów odwoła i znów będzie latał. Administracja nie chce banować, bo wiedzą jak się to kończy.

Kacper przepraszam jeśli cię uraziłem, ale nie musisz mnie atakować. Ja dałem luźną propopzycje bez spiny. Kolega dbk potrafił uargumentować swoją wypowiedź, a ty napisałeś, że mam kilka dni forum (nie było mi potrzebne konto) :)

• Sad 1

Szczerze, nie rozumiem tej propozycji - Jestem na Nie.

Od tego jego UBT aby decydować o tym, czy gracz był winny czy nie. W Administracji serwera może być praktycznie każdy i nie do końca kompetentny, a na rangę UBT trzeba jednak się postarać i wykazać się doświadczeniem. Na tej właśnie radze są osoby które mają jednak większe pojęcie o grze i o tym jakie zachowania gracza w grze są normalne a które są podejrzane. Drugą zaletą tej rangi jest bezstronność, bo wy jako administracja serwera możecie nawet niewinna osobę uznać za cheatera lub się tej osoby pozbyć, a ktoś inny (osoba trzecia) ma na to jasny i bezstronny pogląd co przełoży się na słuszną decyzję.

• KAT 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.