Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
ONLY

Propozycja - Zmiana rang serwerowych

Recommended Posts

Tytuł zmiany: Zmiana rangi serwerowej
Opis propozycji: Zmienienie obecnego systemu rang (lvl faceit 1-40), na domyślne rangi z cs`a (mm) + danger zone`a.
Obecny system rang jest już ponad rok czasu. Większość stałych graczy lub osób które grają dość często nie mają co wbijać na serwerze.

Zmiana i reset punktów wprowadziłyby dodatkowe urozmaicenie.

Edited by ONLY
  • Like 3

Aktualnie spędzam dużo czasu na serwerze i taka zmiana dużo by dała graczom którzy wbili już ten 40 poziom, mam nadzieję że będzie to się podobało nowym jak i stałym bywalcom serwera. Jestem na TAK

• Like 1

• Namey changed the title to Propozycja - Zmiana rang serwerowych

Nie wiem co o tym myśleć, na samym początku były rangi z CS i zostało zmienione na lvl Faceit 1-40 właśnie po to aby było co wbijać aktywniejszym graczom. Teraz powrót do tego co było wydaje mi się dziwny, tak samo jak reset punktów, jaki ma sens wbijanie ich skoro po roku miałby się on resetować, przy wprowadzeniu rang faceitowych też z tego co pamiętam był reset.

Jestem raczej na NIE

• Like 1

Jestem na TAK  .

Dodatkowo zmniejszyłbym "exp" z racji tego że gracze którzy są bardziej skillowi (A takich nie brakuje), Maksymalną rangę "GE" wbiją w kilka dni 

• KAT 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.