Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
olek_22

Odwołanie od bana - olek

Recommended Posts

Nick olek
SteamID STEAM_1:0:160762712
SteamCommunity ID 76561198281791152
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Ucieczka od wg
Wykonano 14 Jun 2023 - 18:31:10
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez NaiDeN
Zbanowany na [Only DD2 #2][KONKURS - WYGRAJ KUBEK] Steam VIP | LOSOWANIE VIPA | 100 HP | ASYSTY | RANGI CS:GO |
Wszystkie wygasłe bany 0

W trakcie grania nagle wywaliło mnie na specta, więc wyszedłem i wszedłem od nowa i po chwili mnie wywaliło i wyskoczyło, że zostałem zbanowany. Grając raczej nie czytałem jak ktoś coś pisał, zerknąłem tylko od czasu do czasu. Wszedłem na stronę i zacząłem grzebać o co chodzi i doszedłem do tego że zostałem zbanowany za ucieczkę od wg. Nawet nie wiedziałem co to wiec zacząłem czytać i grzebać na stronie i dopiero teraz udało mi się dojść co to. Ściągnąłem, zeskanowałem laptopa (nie wiem czy dobrze) i wklejam to:

image.thumb.png.80865ebcb3bf39e574ee1e8b1155ce5d.png 

• Sad 1

Ban za ucieczke.

Tak ze nie wiem co z tym robicie ale ucieczka ucieczka :) zrobic po czasie to kazdy potrafi.

Tlumaczenie caly czas takie same ze nie wie co to jest itd itd. :D 

Decyzja do was  ssa poznizej wstawiam

20230614183127_1.jpg

Ja nigdzie nie uciekałem. Wyszedłem bo myślałem że mi się coś w grze zrąbało. Nie widziałem że coś do mnie piszesz, zresztą wtedy nawet nie wiedziałbym o co chodzi, teraz wiem co to WarGod. Mam ściągnięte i w razie czego w każdej chwili mogę zrobić. Nie zrobiłem od razu bo pojechałem z synem na trening. Wróciłem i zacząłem dopiero grzebać o co chodzi z tym banem.

• Like 1

•  Titania changed the title to Odwołanie od bana - olek
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.