Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Simon RIley

Podanie na admina - Simon Riley

Recommended Posts

Imię: Oliwier
Mutacja głosu (tak/nie): Tak
Jakie jest Twoje doświadczenie?: Dosc spore, bylem administratorem na nieistniejacej juz sieci *** oraz istniejacej ***, nigdy nie bylo se mna problemow wiec mysle ze sie nadaje
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198972876716/
Link do Twojego GameTracker: Podaje dwa bo gralem na dwoch nickach, https://www.gametracker.com/player/Simon Riley/51.83.215.38:27015/  https://www.gametracker.com/player/exuma Simon Riley/51.83.177.75:27015/
Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Poniewaz uwazam ze na serwerze brakuje administracji, oraz dlatego ze nadaje sie na to stanowisko i chcialbym dopilnowac zeby serwer byl w dobrym stanie.
Znajomość komend administratora: 10/10 komendy mam w malym palcu lewej stopy
Status PRIME: Posiadam
Znajomość regulaminu serwera, na który aplikujesz oraz regulaminu administratora (tak/nie): Tak
 MLK.  

Cenzuruj nazwę sieci | #werbalne

•  MLK. changed the title to Podanie na admina - Simon Riley

Jako zwiedzający forum przechodzień  i doświadczony gracz CS:GO,

moim skromnym zdaniem, mając 1300h w dalszym ciągu uczysz się grać i nie będziesz w stanie wiarygodnie ocenić czy dany gracz posiada wspomagacze.

image.png.516ae41f599d0f039f5b8bc908026f90.png

Pozdrawiam 

k1nzz

kejmaN.  

Minimum trzy argumenty, dlaczego jesteś za lub przeciw.

Jestem na nie. Gametracker na -, doświadczenie na +, kultura +/- (nie mi oceniać rzadko widzę żebyś cokolwiek pisał). Według mnie powinieneś się zapoznać bardziej z serwerem, masz troche mało godzin na serwerze.

Edit: Wspomnę jeszcze to co napisał Matrix, że jest wystarczająco dużo adminów (aktualnie)

Edited by kedroL_

Jak dla mnie nie brakuje adminow nawet sporo nas teraz wiec nie potrzeba nam nowych osob jest to pierwszy argument drugi to  GT ktore jest na minus zaczales od 3 dni grac wiecej dopiero a wiec za malo jak dla mnie . Kultura +/- .  Pozdrawiam

Edited by MatriXXXX
 Titania  

Minimum 3 argumenty za lub przeciw.

• Like 1

• Administrator

Patrząc na obecną opinię wśród adminów: jest ona bardzo słaba.

Wymagania są spełnione jednak w głównej mierze leży tutaj kultura i samo podejście do pewnych spraw (ostatnia sytuacja na chatbox i z odwołaniem).

Popraw swoje zachowanie. Jeśli będzie ono na tyle dobre, na ile oczekuje się tego od admina - nie ma przeciwskazań żeby przyjąć następne podanie.

• Haha 1

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.