Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Guest

Propozycja - szybsze zamykanie przywitań/pożegnań.

Recommended Posts

Nick: dbk

Co chcesz wprowadzić/zmienić: Proponuję szybciej zamykać przywitania/pożegnania. Często tematy te są odkopywane po kilku dniach, a jak wiadomo część tych przywitań jest napisanych "tak o" bez większej ilości treści. Generuje to niepotrzebny spam w "Nieprzeczytanej zawartości". Moim skromnym zdaniem odpowiednim czasem byłoby 72h od napisania tematu, aczkolwiek zachęcam do dyskusji użytkowników. Może ktoś ma jakiś ciekawszy pomysł?

 

@ kejmaN. połowa tych zabaw już dawno nie powinna istnieć... Np. Napisz swój nick od tyłu, gdzie użytkownicy piszą jedno i to samo x razy XD

Z przywitaniami jest ten problem, że leżą 4 dni i nagle znowu ktoś odkopuje. Przecież autorzy tych tematów w większości przypadków nawet tego nie przeczytali. 72h to luźno rzucony pomysł, może być nawet i 5 dni, ale niech to będzie od powstania tematu a nie od napisania ostatniej odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

Nie tylko to generuje spam w nieprzeczytanej zawartości, jak chciałbyś rozwiązać ten sam problem z zabawami na forum*? Tematy najczęściej zamykane są po 5 dniach w tym dziale i nie zostają odkopywane, bo regulamin mówi jasno "Tematy zamykamy po 5 dniach od napisania ostatniego posta (nie szybciej!)". Rozumiem, że przeszkadza Ci to, że nie chcesz widzieć bezsensownych tematów, tak? Jeśli użytkownikom, aż tak to przeszkadza, to może dałoby się ustawić automatyczne zamykanie tematów w dziale po 5 dniach, bo 72 godziny to strasznie mało. Aczkolwiek, ja osobiście nie mam z tym żadnego problemu i zostawiłbym to tak, jak jest.

 

*

Spoiler

image.png

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

W obecnej chwili nie mamy zamiaru zmieniać zasad / wytycznych dla Moderatorów / wyższych rang tylko i wyłącznie dlatego, że "Nieprzeczytana zawartość" jest zawalona tego typu tematami. Jeśli post znajduje się tam, gdzie jest jego przeznaczenie: Przywitaj / Pożegnaj się  i spełnia normy (standardy dla tego działu: Hej, cześć, etc.)- to nie jest to spam. Wcześniej na 100% było więcej przywitań, nikt w tamtym momencie nie widział problemu. Dodatkowo wszystkie tematy we wspomnianym dziale zamykane są na czas, jeśli jest możliwość wykonania takiej akcji.

 

Zacytowany przez @ kejmaN.  podpunkt:

 

Tematy zamykamy po 5 dniach od napisania ostatniego posta (nie szybciej!)

 

Odnosi się do wszystkich globalnych działów (z wykluczeniem: strefy banów, podań, skarg etc.). Tym bardziej kanał jakim jest "nieprzeczytana zawartość" zawsze będzie zawierał multum tematów: czy to zabawy, muzyka, etc.
Może w najbliższym bądź bardziej nieokreślonym czasie zmienimy zasady zamykania tematów globalnie, ale teraz nie.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.