Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
LeO_438

Propozycja - Bunnyhop po rundzie

Recommended Posts

Cześć, przychodzę z propozycją wprowadzenia autobh po rundzie oraz na rozgrzewce, wydaję mi się że w tych momentach wystarczyło by aby sv_enablebunnyhopping była zmieniana pomiędzy 0 a 1. Widziałem podobne rozwiązanie na om#2, gdzie czasami pogrywam, i myślę że było by to fajne urozmaicenie również na naszym serwerze.

EDIT: @  Massakra myślę że skoro podczas rundy jest aktywny podwójny skok to na spokojnie dałoby się usunąć podwójny skok po rundzie oraz na rozgrzewce. chyba że stanowiło by to jakieś duże wyzwanie to cofam swoje słowa, nie znam się.

Edited by LeO_438
  • Like 3

•  czak changed the title to Propozycja - Bunnyhop po rundzie

Jestem za , urozmaiciło by to na pewno grę pod warunkiem ze zostanie dodane tylko jako rozgrzewka.

Rozumiem, że miałoby to działać jak  np. same granaty na rozgrzewce.

Fajne rozwiązanie oraz trochę wprowadzenia świeżości na serwer lecz jestem za tym żeby było to  tylko włączone na rozgrzewce 

Jestem na tak 

• 4 weeks later...

Szczerze mam mieszane uczucia. Takie coś będzie skutkowało całkowitym usunięciem AntyCheata na autobunnyhoopa, który jak pokazuje bans dobrze sobie radzi. Ja bym zostawił to tak jak jest. 

Neutral/na nie

• Like 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.