Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
LEGENDAR

Skarga - BaNaN

Recommended Posts

• Legend
  • Popular Post
Twój nick: @
   LEGENDAR
 & @
   visca
, który był obecny przy większości sytuacji nadużywania.
Nick gracza/admina, na którego składzasz skargę: @
   BaNaN

Powód skargi: Nadużywanie permisji Opiekuna TS3
Data zdarzenia: 05.06.2023 i wiele dni wcześniej
Opis całej sytuacji: Siedzimy na moim kanale, podkreślam kanale Wyższej Administracji, gdzie owy Opiekun nie dostał zaproszenia na kanał, a sam się wręcz wprosił. Wszystko byłoby okej do momentu, w którym postanowił, że nada blokadę jednemu z użytkowników, bo mam z nim 'prywatne spiny' co mnie kompletnie nie interesuje, bo kanał należy do mnie.
Nie jestem w stanie załatwiać nawet ani jednej sprawy forumowej, gdyż Opiekun nadużywa swoich permisji stale. Kolejnym z przykładów jest sytuacja, gdzie ponad 2 tygodnie temu? Coś w ten deseń siedziałem z gronem swoich znajomych, ale Opiekun TS'a zaczął zabierać nam ludzi, bo miał do mnie żale, w tym nawet podczas grania zwykłego mm'a stale przenosił do siebie pewne osoby bez żadnej zgody z ich strony.
Na to wszystko jedyne co mogłem poradzić to wysłuchiwać żale ze strony użytkowników jak to Opiekun bawi się permisjami i uprzykrza życie innym.
Dowody: Wszystko jest w logach, było również zgłaszane wyższemu zarządowi TS'a, ale jak widzę nie są wyciągane żadne konsekwencje z tego. 

Dowód z nadużywania permisji na moim kanale;
<17:04:48> "BaNaN": Zeby było jasne dodanie jej mocy kowersacji be z mojej zgody bedzie karane

image.png

Liczę, że zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje w stronę opiekuna, bo V@, ani żadna osoba funkcyjna nie ma nawet prawa do odzywania się i posiadania własnego zdania na WŁASNYM KANALE! 
  • Like 7
  • KAT 2
  • Wow 6
  • I love it 3

Twój kanał znajduje się na serwerze teamspaek więc podlega regulaminowi tak samo jak wszystkie inne Użytkownik Wika dostał blokadę mówienia na całym ts za wykroczenia których się dopuścił.

Po spełnieniu warunków unmute zostanie ściągnięty.

Pozdrawiam 

Czy ty składasz skargę za ukaranie użytkownika przez opiekuna tak xD 

A i an obrone co screena po prostu zamiast dać blokade na ts całym dałem na kanał niechcący 

• Like 3
  • Haha 2
  • Wow 1

• Deserved

Ze wzgledu na to, ze ta skarga również dotyczy mnie wypowiem się. 
Opiekun TS3 nadużywa swojej roli i to w znacznym stopniu. 
Podczas wielu rozgrywek z użytkownikiem @ LEGENDAR jak i również innymi, typu Adik, Wika, Deryl itp itd,  doszło do dość dziwnej sytuacji. 
Użytkownik @ Wika znajdowala się na kanale Legendara, po czym wszedł owy opiekun TS3 z informacja, ze chce z Wika porozmawiać i ze ja zabiera, gdzie Wika WIELOKROTNIE!!! odmawiała przenoszenia na inny kanał w celu załatwienia „prywatnej spiny”, ale owy opiekun nic sobie z tego nie robił. 

Proszę o rozsądne rozpatrzenie tej skargi ponieważ nie jest to normalne zachowanie. 

Pozdrawiam. 

/// EDIT

Nie potrzebnie wstawiasz te logi, bo jeszcze bardziej pokazujesz to tym, ze taka sytuacja miala

miejsce, gdzie moim zdaniem, takiego czegoś nachalnego proszenia nie powinno być, jedno „nie” powinno wystarczyć, a nie pchać to w zaparte. 

• Like 6
  • I love it 1

• Popular Post
7 minut temu, visca napisał(a):

Ze wzgledu na to, ze ta skarga również dotyczy mnie wypowiem się. 
Opiekun TS3 nadużywa swojej roli i to w znacznym stopniu. 
Podczas wielu rozgrywek z użytkownikiem @ LEGENDAR jak i również innymi, typu Adik, Wika, Deryl itp itd,  doszło do dość dziwnej sytuacji. 
Użytkownik @ Wika znajdowala się na kanale Legendara, po czym wszedł owy opiekun TS3 z informacja, ze chce z Wika porozmawiać i ze ja zabiera, gdzie Wika WIELOKROTNIE!!! odmawiała przenoszenia na inny kanał w celu załatwienia „prywatnej spiny”, ale owy opiekun nic sobie z tego nie robił. 

Proszę o rozsądne rozpatrzenie tej skargi ponieważ nie jest to normalne zachowanie. 

Pozdrawiam. 

No skoro takie rzeczy mówicie to proszę próbowałem przetłumaczyć że nie powinna tak robić w tym celu chciałem łagodnie załatać sprawę i próbowałem porozmawiać.

<00:23:53> "BaNaN": :04:42> "BaNaN": dobrze słuchaj chce zachować się jak dorosły i dla dobra atmosfery tego tsa i z szacunku do spólnych znajomych bo psuejmy atmosferę żę ja ciebie szczypałęm ty się nie odzywasz proponuję żębyśmy w towarzystwie po prostti <00:05:06> "BaNaN": SIE ZACHOWYWALI <00:05:14> "BaNaN": NIE MUSIMY GADAĆ NIE CHE ZADNEJ RELACJIO <00:05:27> "BaNaN": TYLKO żęby n ie było sytuacji zę ja m ówię <00:05:30> "BaNaN": ty mnie masz zmutowane <00:05:36> "BaNaN": wchodzimy sobie w zdanie <00:05:41> "BaNaN": nikt tego sluchać <00:05:54> "BaNaN": nie możę po prostu jak dorośli <00:06:19> "BaNaN": nie uprzykrajmy posiedzenia tutaj   <00:07:08> "BaNaN": nie doświadczysz <00:07:15> "BaNaN": nie musimy się lubic <00:07:28> "BaNaN": ale zavhowujmy się odpisz tylko <00:07:32> "BaNaN": tak / nie <00:07:36> "BaNaN": i tyle <00:07:44> "[Wika] Wika": aha <00:07:49> "[Wika] Wika": a ja czekalam na sprawe forumowa <00:07:52> "[Wika] Wika": czy tam serwerowa <00:08:04> "BaNaN": tak dla dobra społeczności <00:08:06> "BaNaN": tego tsa <00:08:08> "BaNaN": cika <00:08:12> "BaNaN": wika <00:08:48> "BaNaN": tak / nie wystarczy zę napsizesz <00:09:08> "BaNaN": wiecej nie pisze ani nic <00:09:13> "BaNaN": msz spokój <00:10:22> "[Wika] Wika": to po ch*j mnie nekales w sprawie mojego serwera <00:10:40> "BaNaN": co ? nie mówiłęm tak <00:10:45> "BaNaN": chodziło mi o ten serwer <00:11:05> "BaNaN": wzl powiedział zę jako opiekun <00:11:10> "BaNaN": chce z tobą pogadać <00:11:20> "BaNaN": proste wika powiedz tak nie <00:11:24> "BaNaN": ja wiecej <00:11:32> "BaNaN": nie będe pisać <00:11:34> "BaNaN": ani nic <00:11:36> "[Wika] Wika": ok to nie pisz <00:11:47> "BaNaN": a moja propozycja ? <00:12:02> "BaNaN": na to mi odpowiedz <00:12:09> "BaNaN": I KOCIEC <00:12:51> "BaNaN": nie chodzi o mnie tylko o wszytkich co tu przychodzą <00:13:05> "BaNaN": i wspoólni zanjomi <00:13:17> "BaNaN": po co ta wojna ja przpraszam i <00:13:22> "[Wika] Wika": no ale np dzisiaj to ty wbijasz do nas na kanal <00:13:24> "[Wika] Wika": jak gramy mma <00:13:28> "[Wika] Wika": i zagluszasz im gre <00:13:33> "BaNaN": nie gadałem <00:13:36> "[Wika] Wika": wcale XDDD <00:13:55> "BaNaN": na początku ok <00:13:59> "BaNaN": a potem juz nie <00:14:12> "BaNaN": we napisz czy chcesz tak jak zaproponowałęm <00:14:24> "BaNaN": nie gadajmy ze sobą <00:14:33> "BaNaN": ale nie psujmy innym <00:14:36> "BaNaN": atmosfery <00:15:01> "BaNaN": ja w jakikowliek żsposób nie zatakuję cie <00:15:11> "BaNaN": i tyle nawet ja się nie zgodzisz <00:15:14> "BaNaN": nie ważne <00:15:28> "BaNaN": powiedz tak czy nie i koniec rrozmowy wika <00:16:02> "BaNaN": więc proszę określ sie i tyle <00:19:44> "[Wika] Wika": nie 

12:11:04> "[Wika] Wika" ponownie dołączył(a) do czatu. <12:11:36> "BaNaN": Witaj po rozmowie z wlascielam muszę podjać kroki w sprawie twojego zachowania oraz niewykonywanie poleceń mioch oraz 2 admistratorów wobec tego jeśli się zdarzy że ja coś będe mówić a ty mi sie z zdanie przez wyciszenie wkleisz otrzymasz blokadę mówienia która zostanie zdejęta po przyznaou sie do błędnego zachowania oraz unmute mnie. A teraz prywatnie zostałąś potraktowana łągodnie ze względu na mój szacunek do mioch kolegów którzy z dobą grają więc zrób co trzeba i koniec sprawy. Zastanów sie czy duma czy rozsądek. Pozdrawaim serdecznie.

Została proszona przez adminstratorów  o unmute  :) 

Blokada została nałożona za wielokrotne wykraczanie poza regulamin.

• Like 4
  • Haha 10

• Head Admin
  • Popular Post

Zacznijmy od początku, czyli kwestia z "podbieraniem" ludzi na kanały, już dawno to załatwiliśmy, ale w naszym gronie na grupie informacją właściciele-admini. Zostało to również w tej skardze przywołane, więc i do tego się odnoszę. Admini jak i Opiekun mają kategoryczny zakaz rzucania sobie ludźmi przez własne widzimisię, mają pierwsze wejść na kanał i zapytać po ludzku czy mogą przenieść. 

Spoiler

image.png

Jeżeli dobrze pamiętam, to od razu po tej akcji poszła też afera permowa, gdzie Vice Administrator otrzymał permbana na TS3, gdzie wówczas każdy zgodził się (wyższy zarząd jak i admini), że nie będziemy z tego serwera robić więzienia. Padło kolejne ostrzeżenie za nadużywanie praw. 

I teraz raczej przechodzimy już do sedna sprawy, czyli jakieś śmieszne dramy, wchodzenie na kanały czerwonych i muty. 

@  BaNaN otrzymałeś ode mnie zgodę na mute w momencie, gdy po raz kolejny  z @ Wika wejdziecie sobie w zdanie, bo od początku właśnie taką narrację od Ciebie słyszałam. Osobiście również zdenerwowałoby mnie, gdybym sama została zmutowana, jak i pewnie każdy z nas by tak miał, dlatego też informacja dla wszystkich - punkt z zakazem mutowania adminów w górę tak czy siak będzie dodany do regulaminu, ale oczywiście na pewnych zasadach, bo to co się aktualnie dzieje to gruba przesada. 

@  BaNaN wiele osób potwierdziło mi czy Elementarowi, że wchodzisz dosłownie 5s po @ Wika na kanał, gdzie wcześniej siedziałeś na osobnym w czasie bezczynności. Jeszcze rozumiem, jakbyś siedział z kolegami, Wika dołączyłaby na kanał do Ciebie i zaczęła coś mówić, ale sytuacja jest totalnie odwrotna. Oni grają mm'a czy inny syf na kanale @ LEGENDAR 'a, a ty wchodzisz i robisz zadymę. To nie miało tak wyglądać i na to kategorycznie nie dawałam zgody. Mute poszło z bomby, bo nikt Ci w słowo nie wszedł, a to była jedyna podstawa, o której zresztą co chwilę mi mówiłeś. Sorry, ale to nie w porządku, że osoba x musi siedzieć z odpalonymi szczegółami użytkownika, żeby oglądać czas bezczynności czy się może odezwać czy nie podczas GRY na czyimś PRYWATNYM kanale i to jeszcze u czerwonych. To tak, jakbym ja czy @ ElementaR weszli na kanał, nie wiem, do @  visca i @  dERYL i wymagali od nich, żeby słuchali nas przez 2h non stop, bo jesteśmy właścicielami. Nad kanałem prywatnym ma władzę osoba, do której ten kanał należy. Nie działo się to na publiku czy na Twoim kanale Banan. I naprawdę nie chcę słyszeć, że to jest w regulaminie a tego nie ma, bo za chwilę będziemy dopisywać 2000x punktów. 

Nie rozumiecie po dobroci, to wprowadzimy po sile. @ Opiekun [TS3], @ Admin [TS3]- jeżeli ktoś Was za przeproszeniem "nie chce" na kanale lub grają w coś, to grzecznie z tego kanału wychodzicie i nie robicie afery. I tu się nie bójcie, prędzej czy później usłyszymy o tym, jeżeli sytuacja się powtórzy i będą wyciągane konsekwencje. 

Jeszcze ostatnie słowa ode mnie. Nie zrozumcie mnie źle, bo jedno i drugie zachowanie nie jest w porządku, ale przede wszystkim szanujcie siebie i swój czas. Mamy na TS3 aktualnie luźną atmosferę, dużo też można, ale właśnie takie sytuacje sprawiają, że pokładane zaufanie będzie coraz to bardziej wycofywane. @  BaNaN zastanów się czy warto nadal w to brnąć, bo nawet Twoi podopieczni mają totalnie dość. 

Oczywiście, jeżeli jest skarga to i muszą być również konsekwencje. @ ElementaR jeszcze dołoży kilka słów. Skargę na ten moment blokuję i na dniach wystosujemy odpowiednią karę. 

• Like 9
  • KAT 7
  • Thanks 1
  • Wow 3
  • I love it 9

• Head Admin
  • Popular Post

Skarga słuszna.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

Gosia ?!  

Opiekun zrezygnował po wszystkim z pełnionej funkcji. 

• Like 3
  • Wow 3
  • Sad 2
  • I love it 6

• 10 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.