Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
1mor

Propozycja - Głosowanie na rundę/mapę

Recommended Posts

Twój nick: 1mor 

Opis propozycji: Dodanie po 24 dla admina możliwości głosowania na mape/runde czy gracze chcą grać np. only deagl, only hs, only knife aby urozmaicić gierkę w nocy, Gracze po 24 już nie graja na poważnie tylko chcą się bawić i właśnie zazwyczaj gramy sobie w 6 only deagl itp. 

• Like 1
  • I love it 3

•  czak changed the title to Propozycja - Głosowanie na rundę/mapę

Pomysł sam w sobie fajny i dobry tylko czy gracze nie doinformowani nie uznają tego za nadużywanie permisji admina? Teraz gdy admin dla śmieszków da jakies glosowanie na serwerze są wielkie uwagi, ze kolejny admin nadużywa tego i tego

• Like 2
  • I love it 1

Propozycja naprawdę fajna, ale nie wiadomo czy to nie obciąży serwera i dalej będzie zacinało go jak wcześniej. Jak najbardziej na TAK

• I love it 2

Na TAK

Powiem więcej, bo chciałem kiedyś podobną propozycję zgłosić.  Według mnie nawet nie po 24 godzinie. Zrobiłbym, możliwość 2 specjalnych eventów tego typu dziennie. Gracze by głosowali czy się zgadzają na Event w tym momencie lub nie. W przypadku 70% głosów na tak, Event się odbędzie. Pozdrawiam :)

• Like 1
  • I love it 2

moim zdanie ciekawa rzecz bo gracze rano i wieczorem tak grają i fajną rzeczą to było by dodanie o ile admin używał tego w odpowiednich momentach i było to dobre dla graczy ja jestem na TAK ale  dobrze by było żeby server nie lagował przy tym też

• I love it 2

Szczerze jest to fajna propozycja gdyż wiele razy siedziałem sobie nawet o 23-24 i gracze urozmaicali i graliśmy np. only scout or deagle i była fajna zabawa ale żeby to też fajnie działało i nie obciążyło serwera bo jest naprawdę fajny pomysł. Gratulacje 1mor, móżdżek pracuje :)
Jestem na TAK

• I love it 2

• Owner

Pomysł sam w sobie nie jest zły, w godzinach wieczornych faktycznie gra mało osób, jakaś runda na deagle czy rewolwery trochę urozmaiciłaby grę. Macie konkretne pomysły jakie rundy można byłoby wprowadzić? 

• I love it 1

28 minut temu, Dudnes napisał(a):

Pomysł sam w sobie nie jest zły, w godzinach wieczornych faktycznie gra mało osób, jakaś runda na deagle czy rewolwery trochę urozmaiciłaby grę. Macie konkretne pomysły jakie rundy można byłoby wprowadzić? 

Na pewno only deagl jakies scout'y only noscope jakies moze rundy na noże itp. 

• I love it 2

• Keeper CS2 DEAGLE

Moim zdaniem super propozycja, tak jak napisał @  1mor ludzie w późnych godzinach na serwerze już nie grają na poważnie. 

Dobrymi trybami byłyby na pewno:

-only deagle 

-head shot

-rundy nożowe 

-rundy no scope

-odwrócone chodzenie 

-rundy z losową ilością hp itp

Można by wymieniać w nieskończoność, lecz wydaje mi się, że akurat te tryby byłyby najlepszym urozmaiceniem gry.

• Like 3
  • I love it 1

W dniu 9.06.2023 o 18:43, WZL napisał(a):

Moim zdaniem super propozycja, tak jak napisał @  1mor ludzie w późnych godzinach na serwerze już nie grają na poważnie. 

Dobrymi trybami byłyby na pewno:

-only deagle 

-head shot

-rundy nożowe 

-rundy no scope

-odwrócone chodzenie 

-rundy z losową ilością hp itp

Można by wymieniać w nieskończoność, lecz wydaje mi się, że akurat te tryby byłyby najlepszym urozmaiceniem gry.

Też można dodać low gravity albo high gravity

• I love it 1

• 2 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.