Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Sicarios213

Odwołanie od bana - Sicarios Katujemy.eu

Recommended Posts

Twój nick: Sicarios Katujemy.eu

Nick admina banującego: Shady

Data/Mapa: 26.05.2023

SteamID: 76561199509101967

Serwer (mod): only mirage                         

Opis sytuacji: 

Witam przychodze z żalem do jednego z administratorów o nicku (Shady) taki ma w cs go 
Zaczełem grać na serwerze godzine temu bo znudził mi sie valorant w nim wysoka ranga immortal 

grałem sobie na vpn bo mam dość duży problem z atakami ddos i nie chce dawac mojego ip 
ludzie zaczeli pisac ze jestem jakiś młodziutki czy coś takiego pytam sie o ch*j chodzi 

kazdy mowi ze aimlock i ogolnie 
kiedy juz udaje mi sie grac w spokoju bo kazdy ma zamkniętą buzie przychodzi admin (shady) i gracz o nicku (lech) mówi odblokuj mnie na steami (kolesiostwo) piszą chwile i nagle (shady) znika gram runde do konca i przychodz moment nowej gry shady dołącza do teamu przeciwnego i nagle znika (https://cdn.discordapp.com/attachments/749323334378061934/1111783799324409927/image.png) znowu wiiec pisze (https://cdn.discordapp.com/attachments/749323334378061934/1111784397759328327/image.png) po 50 sekundach ban (https://media.discordapp.net/attachments/749323334378061934/1111784601787043960/image.png?width=1192&height=671)

Dowiedzialem sie o serwerze od kolegi nie gralem długo w cs wiec wbije przejadł mi sie valorant wbijam w valorancie mam sensa wyczutego i dobrego aima przenosze sensa na tą cs go wbijam kopiuje celownik i zaczynam gre od pierwszych paru minut kazdy pisze "młodziutki na mulciaku wbił" odpisuje tak o bo nudno mi gram mam spokoj jest fajnie zabijam duzo mialem 25 czy iles tam kili i kazdy pisze nice osiris nie wiedzialem co to wiec pisze XD nice nice, wchodzi moment wbicia do gry shadiego ktory zagral pare rund i nagle znikł nie pisało zeby wyzedł ani nic szybko połączyłem kropkl mija 15/16 rund nie wiem dokladnie ile ich jest i nagle shady pojawia sie na chwile w Antyterorystach i znika znowu nie pisze zeby wyszedł wiec z wk******** bo nie lubie jak ktos patrzy mi na rece pisze shady skonczysz mnie spectowac co lech ci sie poskarzyl lech to ten gracz ktorego shady odblokowal dla mnie smieszne jest to ze administrator daje bany bez powodu, vpn to nie wytłumaczenie zeby mnie zbanowac kazdy ma do tego dostep tak jak i on, cheaty? od tego jest antycheat chyba ze widac ze sie patrzy w ziemie i strzela glowy przez sciany ale nie wykazywalem zadnego z tego dostalem tego bana za darmo admistrator popełnił błąd i zabrał mi checi do grania kiedy widze ze ktos płacze o gre komputerowa oczywiscie mógłbym zrobic nowego steama i wbic oraz zagrac pod innym nickiem ale po co skoro nie mam nic do ukrycia jedynie skilla

•  kejmaN. changed the title to Odwołanie od bana - Sicarios Katujemy.eu
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.