Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
xells

Odwołanie od bana - xells

Recommended Posts

Twój nick: xells

Nick admina banującego: paris

Data/Mapa: 

Początek 2023-05-24 16:53 Koniec :2023-05-24 17:29

Mirage

SteamID:76561199498675039

Serwer (mod):  5v5 mirage                              

Opis sytuacji: gram se w gierke (pod koniec wbilem pomoc dla chceckera) jakis ziom bax pewnie mowil do parisa ze mam cheaty jakies go*no bo to moj ziomo i jest taka klamliwa ku**a ze sie nie da mowie ziomkowi ze nic nie mam po czym daje flicka a on mowi ze jestem o**bany halo ku**a? po czym minutke pozniej dostaje bana bax z ktory powiedzial parisowi ze cos mam wiedzial ze jestem czysty a paris uwiezyl ze cos mam halo ku**a mam 10 godzin i to bylo jego  jedyne wytlumaczenie mowilem mu ze na mainie mam vaca i ze bax kiedys pokazal mi ten serwer aby mnie zachecic do gierki wiec zrobilem drugie konto i gralem tutaj przez 10 godzin wsm to nie tylko tutaj nawet serwerek mi sie spodobal mozecie wprowadzic cos takiego jak sprawdzanie czy ktos ma cheaty na discordzie to by bylo git a nie ze ktos daje instant perma bo widzial za duzo podejrzanych akcji ziom nie ogarnia nic ma pewnie g4 i sie podnieca ze znalazl cheatera mimo tego ze przed surce 2 csgo ulepszylo antycheata wiec zaden osiris nl ot anie otc nie bedzie dzialac na serwerach cs sprawdzcie calego voda bo ziom mnie podk**il

Titania  

Za liczne wulgaryzmy oraz niepotrzebne obelgi +1 warn.

•  Titania changed the title to Odwołanie od bana - xells
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.