Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Rodak

Kodeks nie pisanych Zasad [ZOMBIE+EXP]

Recommended Posts

Siema

Poniżej przedstawię taki mini kodeks nie pisanych zasad, które warto znać grając na zombiaku, żeby nie zrazić do siebie weteranów.

Za rzeczy jakie tutaj wypisze, fakt faktem bana dostać się nie da, ale zmniejszy to o dużo szanse że doświadczeni gracze się na was zdenerwują i będą się odgryzać.

 

Do rzeczy:

1 ) Na Infekcji/Multiple infekcji, nie skaczemy ZM przy laserminach. Oczywiście jak wcześniej wspomniałem, można tak robić, nie jest to wbrew regulaminowi, ale uwierzcie, nie chcecie zrobić tego złej osobie, po czym zobaczyć wężyk 5ciu osob jak będziecie grali humanem i każdy z nich skaczący przy wysokich fpsach. Najzwyczajniej w świecie, są przypadki co za jedną taką akcję, będą w stanie wam skakać i rzucać bomby zarażające do końca waszej kariery. Skakanie jest jak najbardziej tolerowane na każdym innym trybie rozgrywki, czyt: Plague mode, Armagedon, Swarm i tak dalej i tak dalej. Więc jeżeli w grę nie wchodzi wojna klanów, odradzałbym. PS: Można jak najbardziej doskoczyć do LaserMiny, nikt o to się nie powinien obrazić.

2) Nie pchajcie się na siłę do kampy, tam gdzie ktoś nie chce was wpuścić. Tak, na tym modzie panuje zasada kto pierwszy ten lepszy, pierwsza osoba w kampie ma prawo decydować, kogo chce wpuścić, kogo nie chce wpuścić. Ma prawo również blokować nie chciane osoby i jest to całkowicie zgodne z regulaminem.

3) Starajcie się nie rzucać bomby infekcyjnej w kółko na jedną i tą samą osobę. W samym momencie rzutu bombą w jedną osobę, często gęsto jest tak, że gracz poczuwa że to coś osobistego, bardzo częste początki sporów.

4) W miarę możliwości, nie wchodzić w nie potrzebne dyskusje. Na serwerach tego typu, były, są i będą osoby starające się sprowokować, byle tylko mieć pretekst do gnębienia kogoś.

 

Z rzeczy jakie mi przyszły do głowy na ten moment to byłoby chyba na tyle. Jeżeli sobie o czymś przypomnę, o czym warto wspomnieć, na pewno dopisze :)

 

  • Like 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

  • RausPutin changed the title to Kodeks nie pisanych Zasad [ZOMBIE+EXP]
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.