Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

[BAN] Prośba o odblokowanie PILNE

DAWIDZIOREK
 Share

Recommended Posts

Nick: DAWIDZIOR
Nick Admina:  SCANDALOUS
SteamID:STEAM_0:0:643570046
Czas zdarzenia/data: OK 20:00
Serwer (Mod):  54.38.131.56:27015
Opis sytuacji:  Bez ostrzeżenia dostałem Bana, szczerze nie wiem która sytuacja spowodowała jakieś kontrowersje

Admin chyba nie banuje na zasadzie "idzie Ci lepiej niż mi" albo "CZITER CZITER - od janusza który gra 1 raz ":)

Ban niesłuszny, gram u was sporo , poziom jest dość wysoki jak na serwery FFA. OK 15 lat temu grałem w CS bardzo dużo w tym top 10 esl mixy.

Od 3 miesięcy pogrywam znowu ale tylko FFA :) 
Link do bana w amxbans:   w załączeniu
Link do SS'ów:  w załączeniu

Proszę o odbanowanie . 

amxxxx.png

zdjecia.zip

• Like 1

na marginesie - edytowałem skriny poprzez wejście w niego i zapisanie w niższej rozdzielczości by zmniejszyć jego wage ( plik oryginalny prawie 5 mb - nie da sie tego tu wrzucić).

Wrzuciłem oryginalne pliki ważące po 5 mb na dysk google żeby nie było :)

https://drive.google.com/drive/folders/1Fo1i7wtOjCb6qbBEwAdWjiLelfBvnqbG?usp=sharing

Taki jesteś pro elo esl mixy 15 lat temu, a nie potrafisz spakować 5 SSów i w paczkę RAR i wrzucić ich na hosting, a nie jakieś dyski google. Spakuj ORYGINALNE SSY w paczkę i je wrzuć w RARze na hosting, inaczej UB nie będzie.

1 minutę temu, Łasica napisał:

Taki jesteś pro elo esl mixy 15 lat temu, a nie potrafisz spakować 5 SSów i w paczkę RAR i wrzucić ich na hosting, a nie jakieś dyski google. Spakuj ORYGINALNE SSY w paczkę i je wrzuć w RARze na hosting, inaczej UB nie będzie.

nie jestem pro mada faka. Mowie tylko ze umiem w to grac. Wrzucilem SS oryginalne na dysk... Gdzie mam Ci wrzucic te skriny - to taki problem wejsc w link na dysk google gdzie są ? na jaki hosting mam to wrzucić jak macie ograniczenie 5 MB ??

Łasica ,

www.zippyshare.com - tam wstaw spakowane ssy i daj nam linka do pobrania 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.