Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Podanie na admina

VacbanaTwist
 Share

Recommended Posts

Nick: VacbanaTwist
Imię: Adrian
Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/VacbanaTwist/145.239.237.170:27015/
Doświadczenie w adminowaniu: Adminowałem na 2 serwerach 1 vs 1 przez 2lata
Znajomość sourcemoda [0/10]:  7
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?: 1,5h dziennie
Dlaczego Ty?:  Ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze, jestem kulturalny, mam bogaty zasób słownictwa, spełniam wymagania

Posiadasz mikrofon?: tak
Kontakt: https://www.facebook.com/adrian.sporakowski/
SID: # 723        VacbanaTwist           STEAM_1:0:62279759

Posiadasz konto Prime?: Tak, posiadam
Akceptujesz regulamin admina (link)?: Tak, akceptuję
Akceptujesz regulamin serwera (link)?: Tak, akceptuję

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar (link)?: tak, zapoznałem się

• Like 1

Zacznę od minusów:

- dopiero co zacząłeś grać na serwerze, nikt ciebie nie zna, raz albo dwa razy widziałem, gdy grałeś na serwerze.

- mało czasu spędzasz dziennie na serwerze, prawie nic.

- konto pod podanie

2 godziny temu, VacbanaTwist napisał:

Dlaczego Ty?:  Ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze

:KEKW:

Popraw aktywność na serwerze jak i na forum. Pokaż, że chcesz dostać tę posadę, to będę skłonny dać szansę. Teraz jestem za odrzuceniem. 

• Like 2

1 godzinę temu, k ejmaN napisał:

Zacznę od minusów:

- dopiero co zacząłeś grać na serwerze, nikt ciebie nie zna, raz albo dwa razy widziałem, gdy grałeś na serwerze.

- mało czasu spędzasz dziennie na serwerze, prawie nic.

- konto pod podanie

:KEKW:

Popraw aktywność na serwerze jak i na forum. Pokaż, że chcesz dostać tę posadę, to będę skłonny dać szansę. Teraz jestem za odrzuceniem. 

dobrze, wszystko jasne 

Titania

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu! Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji EDYTUJ. #PISEMNE

• Like 2

4 godziny temu, VacbanaTwist napisał:

Dlaczego Ty?:  Ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze

image.png.5bed1a0ad4ae26f93ecb308131ac48b9.png

- Jak widać pojęcie "dużo" jest mocno względne - max. co grałeś jednego dnia to niecałe 2h, a w sumie masz ledwo lekko ponad 5h.

- Od startu areny na nowo gram na niej chyba najwięcej a Ciebie w ogóle nie kojarzę - albo gramy w innych porach albo się po prostu nie odzywasz.

- Podanie napisane jakoś tak na odwal

Głównie ze względu na aktywność jestem na NIE. Nie znam Cię, więc nie będę oceniał kultury itd.. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.