Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
jedenzet

Niesłuszny ban

Recommended Posts

Nick oskarżyciela: jedenzet
Nick oskarżonego:Night0oo
IP lub SID oskarżonego: 

Data i czas zdarzenia:
Przebieg sytuacji: Zostałem zbanowany za "n word" czymkolwiek to jest. Nie naruszyłem żadnego regulaminu serwera - bo tak naprawdę po 20 minutach szukania na tej stronie żadnego nie znalazłem - ani nikogo nie obraziłem.
Dowody: Brak dowodów wskazujących na słuszność bana

Mój SteamID: STEAM_1:1:17444392

Man nadzieję, że zostanę odbanowany  jak najszybciej się da, a admin zostanie odpowiednio zdyscyplinowany.

Bez tytułu.png

Była to moja pierwsza wizyta na serwerze. Uważam, że uprawnienia do moderacji serwera powinny być przyznawane według ściślejszych reguł. Tym bardziej, że mój ban argumentowany jest "obrazą opiekuna", podczas gdy w tle mojego "konfliktu" na voicechacie latały wszelkiego rodzaju ku*wy i inne bluzgi. 

EDIT:
Sama reakcja oskarżonego admina na ten post - "haha" daje wiele do zrozumienia. Ta osoba nie bierze swojej funkcji na poważnie. Oczekuję szybkiej reakcji.

• Haha 5

• Deserved

Siema  , a więc tak powód bana jest inny niż ten który tu przytoczyłeś. Ban jest za ,,Obrazę Opiekuna"  więc tak 

Jeżeli chodź o rzeczywisty powód bana :

Jeżeli nie potrafisz się normalnie komunikować oraz zachowywać się z szacunkiem do innych sry ale nie ma tolerancji

image.png.1ef856bac866d416b461fa9999f56c1e.png

Zaś jeżeli chodź o powód który sam sobie przypisałeś czyli N-worda za którego nie dostałeś bana :

N-word to N-word ban się należy i już . 

image.png.558101140a4f96a40015d3abfdfedd6d.png

Wszystkie dane zostały zaczerpnięte z naszego regulaminu Areny Link do regulamin.

Linki do demek:

N-word koniec mapy

Obraza opiekuna sam początek mapy 1/2 runda

@ Karcok Proszę o przedłużenie kary dla tego gracza.

Karcok  

Zajmę się tym w wolnej chwili.

• Like 3

• Legend

Przeanalizowałem sobie tą sprawę i faktycznie obrażałeś opiekuna.

Co do punktu z propagowaniem nazizmu i rasizmu to w tym jest troszkę zagmatwane, ale również śmiało można to podpiąć pod złamanie tego punktu.

Od siebie dodałem dodatkowe 3 dni blokady.

Na drugi raz zachowuj się poprawnie!

Serwer to nie obora!

• Like 4

• 1 year later...
  • Administrator

Temat w archiwum.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.