Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
SprinTT2345

Odwołanie od kary

Recommended Posts

Twój nick: Spr!nT^^  http://katujemy.eu/

Nick admina karającego: dejmanoXD

Data/Mapa: 06-29-22 11:35 - Mirage

SteamID: STEAM_1:1:571796758

Serwer (mod): ★Only Mirage #5★

Opis sytuacji: Witam dostałem zostałem dziś wyciszony na czas 10080 minut z powodu rozmawiania bez mutacij lecz nie dostałem żadnego upomnienia można jakoś obniżyć tą karę?

Narks.  

Przeniosłem Ci temat do odpowiedniego działu.

• Like 1
  • Haha 1

• Moderator

Upomnienie było, wielokrotnie z mojej strony. Jest to już Twoje 3 wyciszenie ode mnie(łącznie masz ich z około 9) przy pierwszych dwóch upomnienia były, tym razem również, do sprawdzenia w logach. Grasz kupę czasu na serwerze i nie znasz regulaminu? Pora go przeczytać. 

@ LeO_438 nie rozumiem w czym problem? Brak mutacji zezwala tylko na podawanie infa po śmierci a nie gadkę 24/7 w trakcie rundy. Skoro kara jest za długa proponuję zmienić podpunkt w regulaminie, być może na swojej grupce adminowskiej macie inne taryfikatory :default_smile:

Drugie primo: daję za drugie kary, masz na myśli tego JEDNEGO bana za obrazę admina (życzenie śmierci)? Chętnie zobaczę ssy, kiedy to kary są zbyt surowe. Jak pisałem, nie mam uprawnień w bansie, żeby zmieniać bany - wystarczy kontakt do Waszego właściciela. 

Trzecia sprawa: nie wiem czy to Wy teraz gadacie głupoty, czy Ci "poszkodowani" gracze, którzy dopiero po fakcie dokonanym zaczynają trzymać się regulaminu. Troll odpowiedzi? Grając tyle czasu na serwerze jeszcze żaden gracz nie zwrócił się do mnie o pomoc xD

Po czwarte: @ LeO_438 coś dla Ciebie.

3.2 Mikrofonu można używać tylko po mutacji głosu albo ukończeniu 16 lat. Wyjątkiem jest podawanie informacji drużynie. Nie dotyczy kobiet. (Mute do 7 dni - Mute Permanentny) 

• Haha 1
  • Wow 2

3 godziny temu, dejmanoXD napisał:

Upomnienie było, wielokrotnie z mojej strony. Jest to już Twoje 3 wyciszenie ode mnie(łącznie masz ich z około 9) przy pierwszych dwóch upomnienia były, tym razem również, do sprawdzenia w logach. Grasz kupę czasu na serwerze i nie znasz regulaminu? Pora go przeczytać. 

Ciekawe jest to że wypominasz komuś nieznanie regulaminu, jednak sam nie stosujesz się do taryfikatora naszego serwera dając zbyt długie kary, które w dodatku argumentujesz tym, że masz 9 serwerów z podobnymi taryfikatorami, a jak admin serwera zwraca Ci uwagę że kara jest niepoprawna/zbyt surowa, to zbywasz go mówiąc że jak chcesz to niech sobie zmieni karę, ty nie zamierzasz. Przypomnę podpunkt 6 z wymagań na role Multi-Admina w załączniku. Dla NAS kara która była przez ciebie nałożona jest zdecydowanie za długa, nie adekwatna do tego co gracz sprint zrobił. Zauważyliśmy że masz tendencje do dawania bardzo surowych, nieadekwatnych kar, a razem z kejmanem na pytania młodszych graczy, zwykłe pytania-nie trolowe, wielokrotnie odpowiadacie mikro po mutacji zamiast normalnie odpowiedzieć. Rolą admina jest wspieranie graczy, a nie powodowanie że chcą odchodzić z serwera i czują się nie komfortowo. Takie nastawienie działa na niekorzyść naszego serwera. Nie mam nic do was dejmano i kejman, nie piszę tego abyście stracił posadę tudzież się na mnie obrazili i przestali do nas wchodzić na serwer, gdyż jako multi admini jesteście potrzebni i pogadać też z wami normalnie można. Piszę abyście zmienili swoje nastawienie, aby nasz serwer nie tracił na niektórych waszych decyzjach czy poczynaniach.

@ dejmanoXD przekazałem Ci tylko nasze przemyślenia. Regulamin uprawnia do podawania infa, ale nie podchodzimy i nie podchodźmy do tego tak rygorystycznie, podpunkt w regulaminie ma na celu aby na serwerze nie było dziczy, krzyków i pisków, nie oznacza on że gracze mają kompletnie nic nie mówić po za infem, w końcu gramy dla zabawy i dla socjalizacji tak? Oprócz tego jak zwracałeś mu uwagę, to muta powinien dostać ale nie na tydzień(już widzę został zmniejszony do 2 dni), co i tak nie jest pewne do końca bo gracz mówi że nie dostał ostrzeżenia, ty mówisz że dostał je wielokrotnie. I dla twojej infromacji taryfikatory kar mamy identyczne :default_smile:,  kara za długa to chodzi o to że masz przedział do 7 dni, tyle dałeś więc w limicie jesteś, ale niepotrzebnie tak dużo. Pierwszy mute dostał na 4h, dużo tak z miejsca, potem na 1dzień a potem od razu na 7dni. To jest ta surowość o której CI mówimy, nie ma tu nic o obrażaniu admina, wtedy kara jak najbardziej powinna być surowa. Nie piszmy już tu aby nie robić chlewu moderacji w tym i tobie, jeśli będziesz się chciał odnieść do tego co napisałem to napisz mi w chatboxie albo na dc, chyba że nie chcesz. :hi:

image.png

Edited by LeO_438
Narks.   (edited)

Jeśli chcesz coś uświadomić dejmanowi, to po prostu napisz mu to w prywatnej wiadomości, bo w taki sposób robisz niepotrzebny spam w temacie. W dziale odwołań wypowiadają się jedynie osoby ukarane, UBTEAM, opiekun serwera, właściciel serwera (jeśli sytuacja tego wymaga) oraz admin, który nadał karę/bana. 

#PISEMNE

Edited by Narks.
  • Wow 1
  • I love it 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.