Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Boshy

Fragmovie 1.0

Recommended Posts

Hej, doszkalam się jeszcze w montowaniu Fragmovie na takim średnim poziomie. Konstruktywna krytyka i pomysły mile widziane.

Będę co jakiś czas coś wrzucał

22 minuty temu, dbk napisał:

Po co ten filtr przez cały film? Dla mnie paskudnie wygląda, ale jednocześnie jest ciekawy... Może po zabójstwie na ułamek sekundy go zastosować czy coś takiego bym próbował.

@ dbk  który filtr? jeśli chodzi o jaśniejszy i żywszy cs'go to ja tak gram na codzień + lekko jeszcze w programie go wzmocniłem

23 minuty temu, dbk napisał:

Brakuje mi tych akcji z perspektywy przeciwnika i trzeciej osoby (https://www.youtube.com/watch?v=YCwpxL2Ei4E)

Następnym razem spróbuje :D

23 minuty temu, dbk napisał:

I btw.. w czym to tworzysz? Filmik który podałem wyżej też robiłem jak chciałem coś tam popróbować ale jednak olałem temat finalnie. Mam świadomość że nie jest wybitny i chodzi mi tylko o przykłady perspektyw jakie tam zastosowałem :D 

nagrywam streamlabsem, a montuje w sony vegasie 18. Czasochłonne w luj to jest xD. Dzięki za komentarz :>

17 minut temu, Mikito napisał:

Bardzo fajne, rozwijaj się

Dzięki wielkie

• Like 2

1. Po co ten filtr przez cały film? Dla mnie paskudnie wygląda, ale jednocześnie jest ciekawy... Może po zabójstwie na ułamek sekundy go zastosować czy coś takiego bym próbował.
  2. Brakuje mi tych akcji z perspektywy przeciwnika i trzeciej osoby (https://www.youtube.com/watch?v=YCwpxL2Ei4E)

I btw.. w czym to tworzysz? Filmik który podałem wyżej też robiłem jak chciałem coś tam popróbować ale jednak olałem temat finalnie. Mam świadomość że nie jest wybitny i chodzi mi tylko o przykłady perspektyw jakie tam zastosowałem :D 

• Moderator

Powiem tak - CSGO to prosta gra, nie ma specjalnych "mocy" jak valorant - tudzież tyle efektów nie wygląda fajnie, rozumiem dodać jakieś przejście między akcjami, ale w każdym klipie? trochę sporo. Filtr do kolorów jak najbardziej, bez tego gra jest szara, imo gra jest zbyt cicho, słychać samą muzykę. 

• Thanks 1

• Asuna locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.